Tuvalet Eğitimi çiş eğitimine başlıyacağım.bezi çıkarttıktan sonra çiş kilodu giydircekmiyim?

Bezi bıraktığımız andan başlayıp bugüne dek yaşadığımız sorunlar, altına kaçırma, tuvalet eğitimine dair herşeyin paylaşıldığı alandır.

turkan2002

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2008
75
0
Arkadaşlar kızım şuan 2 yaşında ve çiş eğitimini vermek istiyorum.Ama bezi çıkarttıktan sonra normal kilot mu giydireceğim.Yoksa çiş kilodu felan diyolar onumu?Sizler ne giydirdiniz?Yoksa her çiş yapmasında halılarımı silicem...:sm_confused:

ben kizima cis kilodu(alistirma kilodu) almistim bir kac tane bezi cikarip onu yiydirmistim ama cok sukur 1 gunde hallettik . kullanamdim bile baktim sorun yok ertesi gun normal camasir giydirdim cok rahat bisey ici pamuklu disi naylonumsu cisin disari gecmasini onluyor ayni zamnada kilot gibi oldugundan cocuk artik bezi attigini goruyor

Son düzenleme:
Teşekkürler canım ,anladım.Peki televizyonda hugies ın gece kilodu reklamı var.Onu giydirsem alıştırmak için olur mu acaba?

bildiğim kadarıyla huggisin gece kilotları bez gibi emici yani çocuk için bez gibi rahat ama alıştırma kilotunda ıslaklığı hissediyo ve rahatsız ediceği için onu tuvalete daha kolay alışır diye düşünüyorum ben.

bizde 3 hafta oldu bıraktık bezi ben alıştırma kilodu kullanıyorum çokta iyi ve rahat heryer çiş olmaz en azından gerçi benim oğlum hemen söylüyo tuvaletine yapıyo ben gecede bezlemiyorum ikisini aynı anda bıraktırdım :lepi::lepi:

Bilgilendirmeleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar.Bende işallah biraz havalar ısınınca başlayacağım.Umarım çabuk öğrenir.Heryer çiş olmasın diye önce o bez gibi olandan alacağım.öptüm sizleri...:1hug:

X