Hayatınızdaki erkeğin sizden soğuduğunu nasıl anlarsınız?

ama hepiniz ilgi azlığından veya eskisi gibi çok aramamasından bahsediyorsunuz zaten bir erkekle flört yaşadığınızda hele bu ilişki çook uzun sürerse ilgi alaka aramak merak karşılıklı olarak azalma görülür zaten çıkmadan önceki duygular beklentiler çok farklıdır çünkü o zaman pek tanımıyorsunuz tanımak için fırsatını buldukça telefonlaşıyorsunuz yada imkanı olanlar buluşuyor böyle devam ederken artık biribirinizin keşfedilecek pek bir yanı kalmıyor özellikle evlendikten sonra bu tür yakınmalar biz bayanlarda...çünkü sevgili nişandı sözdü derken paylaşılacak o kadar az şey kalmış ki hepsini yiyip tüketiyoruz o dönemlerde..zaten evelndikten sonra olsun flört olsun hepsinin başlangıcı ortası sonu aynı olamaz heyecanda siz inanır mısınız evliliğimiz ilk günkü heyecanı taşıyor diyenlere?hayır ben inanmıyorum!!tabi heyecanlı güzel saygılı bir evlilik başka ilk günkü heyecanı taşımak çok başka.şimdi sanacaksınızki evliliğimden memnun değilim. maşallah çok huzurlu bir evliliğimiz var ama heyecanı ilk günkü gibi değil isteyemem bekleyemem olmasını.yani demek istediğim eşinizin ilk zamanlardaki gibi size ilgi göstermemesini sizden soğuduğuna kanaat getirmeyin.

aslında aynı şeyleri söylüyor o da pırlanta. bunu kabullenebilmek ya da kabullenememk önemli olan. kabullenirsen doğal hali bu diyor ve bi şekilde devam ediyorsun.

sendeki fiziksel ve ruhsal değişimleri farkedemiyorsa, senin üzülüp üzülmemen eskisi kadar umrunda değilse, kırdığında tamiri için kılını kıpırdatmıyorsa, keyifsiz mutsuz halin onu çok da ilgilendirmiyorsa
sana tahammülü azalmışsa, başkalarını sana tercih ediyorsa, en küçük soru cümleciklerine bile sinirleniyorsa, ona hesap sorduğunu düşünüyorsa, senin için çokça bahanesi ama arkadaşları için vakti varsa bence geçmiş olsunn :umursamaz:

burdakı bazı belırtılerı sevgılınızde gorsenız ve o ya ılerıde sızden ayrıldıgı ıcın pısman olacagından korkup yolunu ayırmıyorsa ne hıssederdınız

bu belirtiler sevgilimin arkadaşında var ayrıl kızıda üzme diyorum ama yok annem beğenirse evlenirim beğenmezse evlenmem ne demek yaa böyleler işte:KK43:(

bu belirtiler sevgilimin arkadaşında var ayrıl kızıda üzme diyorum ama yok annem beğenirse evlenirim beğenmezse evlenmem ne demek yaa böyleler işte:KK43:(

nasıl ya bu kadar basit mi sevgi annesinin beğendiğiyle ewlenicekse kız bulupda konuşmasın o zaman bu erkeklere ne sinir oluorum anasının ağzına bakanlara allahtan benim sevgilim öle deil

umarım bu ölede dewam eder sewgiliyken olduğumuz gibi ewlenirsekde inş.bakmaz yani gerçi çk kişi gördüm değiştiğini annesi ne derse onu yapanları

bu insanların aklı yok mu düşünmeye anlamıyorumki bu erkek
milletini

burdakı bazı belırtılerı sevgılınızde gorsenız ve o ya ılerıde sızden ayrıldıgı ıcın pısman olacagından korkup yolunu ayırmıyorsa ne hıssederdınız

nasıl yani, senden ayrılırsam pişman olabilirim o yüzden ayrılmıyorum mu diyor? daha iyisini bulana kadar mı devam edicekmiş? :umursamaz:

onlar ilişkiden vazgecınce bız de vazgecuyıruz ıste olan bu, onlar ıstemeyınce ılıskı bıtıyoır
bız ıstemeyınce devam etmıyor veya edıyor ama o ıstemeyınce

bekara karı boşamak kolay diceksin pırlanta ama
o seni bırakmadan sen bir ters köşe yap hiç ummadığı anda sıkıldım de bırak..
buradan anladığım kadarıyla senin sevgilin sanki sana lutfedip yanında kalıyormuş ya da zoraki bir havası var..ya da sevgisini mi gösteremiyor ne..bilmece çözmek ne zamana kadar...

bişeye üzüldüğüm zaman gözlerimden anlayıp üstüne giden erkek,benim iç dünyamı çözmeye çalışan erkek,zamanla ilgisiz olursa,benim içimde bir sıkıntı varken o bunu farketmezse,soğuduğunu anlarım ben

Son zamanlarda arayıp soran hep sen oluyorsan, bunu sorduğunda da bahaneler söylüyorsa, sorduğun sorulara kısa ve öz cevaplar verip o sana sorular sormuyorsa, artık eskisi kadar düşünceli davranmıyorsa ve görüşmemek için bahaneler buluyorsa o zaman ilişkiniz sallantıda demektir... Geçmişler ola...

pitise katiliyorum ve ekliyorum..bulustugunuzda sana bocekmissin gibi bakiyorsa bitmistir zaten..:sinifsinif:

bunları okurken sevgilimin değilde benim ona olan ilgimin bitme noktasına gelmiş olduğunu gördüm sürekli onu geçiştriyorum buluşmak istediğnde bahane buluyorum artık offffffffff çok kötü :gitme:

X