Hayatınızdaki erkeğin sizden soğuduğunu nasıl anlarsınız?

azarlar tonda konuşmalarından...ve mutlu mutlu ona güzel bir şey anlatırken gülmeyip salak ve küçümser bir

ifadeyle bön bön bakmasındanbenneyaptımki

offff 2gundr dusunmektn delı olucam sevgılım sankı artık bnı umursamıyo en ufak bıseyi buyuttukce buyutuyo neden buyutysn dedıgmde sen olsan daha beternı yapardn dıyo 5yıldr bırlıkteyız ben anlayslı olmya calıştkça o uzerme gelıyo ters cevap verıp uzatmak ıstemıyorum o zamnda kendmı uzstun gordgm ıcın cevp vermdgmı soyle asla boyle bı davranısım olmadıgı halde.sevgılım degılde babam gıbı davranmya başladı anlayamıyorummmmmafoldumben sence nedır durum

kesinlikle bakışlardan belli olur onun dışındakilerin vardır bi sebebi ama bakışlar asla yanıltmaz

Önce o uzun uzuuunn yapılan telefon konuşmaları kısalır hatta biter sonra gözlerdeki heyecan biter, kırmaktan kaybetmekten korkmaz artık hatta bile bile yapar, görüşmek istemez ısrar etsen bahane üretir.
Bunlar ilk sevgilimde gördüğüm soğukluk belirtileriydi hatta en son tartışmamızda küfür bile etmişti. O günden sonra ayrıldım zaten o da askere gitti işte o dönem anladı kıymetimi ama iş işten geçmişti çünkü bende soğumuştum.Çok yalvardı sanki benden soğuyan kendisi değilmiş gibi :eek:lmaz: ama ne yaptıysa geri dönmedim ve intikamımı o şekilde almış oldummm lülülülülülü:içelim:

offff 2gundr dusunmektn delı olucam sevgılım sankı artık bnı umursamıyo en ufak bıseyi buyuttukce buyutuyo neden buyutysn dedıgmde sen olsan daha beternı yapardn dıyo 5yıldr bırlıkteyız ben anlayslı olmya calıştkça o uzerme gelıyo ters cevap verıp uzatmak ıstemıyorum o zamnda kendmı uzstun gordgm ıcın cevp vermdgmı soyle asla boyle bı davranısım olmadıgı halde.sevgılım degılde babam gıbı davranmya başladı anlayamıyorummmmmafoldumben sence nedır durum

hım bunun temel sebebını bulmaya calısmalısın
normalde sen kaprıs mı yapıyordun o mu sımdı baskın cıkıyor

o zamnda kendmı uzstun gordgm ıcın cevp vermdgmı soyle asla boyle bı davranısım olmadıgı halde.

bunu anlayamadım canım?

kendını daraltma hıcbır zaman
mutlu muyum buna endekslen
gul oyna
cok ustunde durma cok dusunme
kotu bısey yapanı Allah cezalandırır zaten er ya da geç
sen kendı ıyılıgın mutlulugun ve nesenle farklı oldugunu goster kerımecım
ınsallah hep mutlu olursun canım
optum

çok basit...siz ağlarken konu ne olursa olsun size kıyamıyor,haklı yada haksız da olsa alttan alıyorsa seviyordur..

ama aksine ağlamanıza aldırış etmiyor,hala haklı çıkmaya çalışıyor,en kötüsü de ağladığınız için rahatsız oluyor sizi suçluyorsa soğumuştur..

iyi veya kötü hiçbirşeyinizi umursamıyorsa,daha önce bizimle ilgili dert ettiği şeyleri şimdi dert etmiyorsa hal hareket tavırlarından anlaşılır gibime geliyor yaa :96:

Gerçekleri görme cesaretin varsa her şekilde anlarsın önce nasıldı şimdi nasıl ama görebilmek gerek cesaret edebilmek gerek zaten bayan hisseder kesinlikle

güzel kelimeler kalkar
aramalar en aza düşer
konuşunca sus pus kalır
buluşmamak için bahaneler üretirse
bu insan soğumuş ve ayrılma planları yapıyor demektir...
başıma gelmedi allah korusun ama basit bir sorumuş:)

bana adımla hitap etmeye başladıysa.

ve sadece adımla hitap ediyorsa.

bazı şeyleri gözden geçirmenin vakti gelmiş demektir.

X