Bir Erkeği Kendine Bağlamanın Yolları ve ona Kaybetme Korkusunu Yasatmanin Kurallari

yok Allaha sükür öyle sorunum yok sempatiksalakcinni
samimi söylüyorum bunlari anlatiyorum bazen etrafimdaki insanlara pesnde olan baska erkekler var belki sana cok cok daha dger verecek ama naparsin iste gönül =)

bir erkegin üstüne fazla düşmezsen ona sevgini abartılı sekilde göstermezsen her dedigine evet demezsen sen onu degil sürekli o seni arasa asık olur canım......için rahat olsunnn

ya canim hersey alttan alma bende cogu seyi alttan alirim ama tavrimida koyarim kaprisimide yaparim ummadigi anda asiri ilgi gosteririm sonra bi bakmissin kapris moduna gecmisim cok eglenceli oluyo boyle

Kaçan kovalanır ..bu lafı her zaman söylerim..
bende bu taktigi uyguluyorum bazen..gayet işe yarıyor..
her zaman geri planda kalcaksın aşk ve sevgi konusunda.. o zaman karşıdan atak geliyor.

ya taktik diye bırsey olduguna ben ınanmıyorum eger ben taktık yapıcam dıye ılıskımı gerı planda yaşarsam ben ne anladım o ilişkiden ben isteklerimi ,yaşamak istediklerimi ,sevdiğime sevdiğimi,ilgimi göstermek ısterım ama boyle taktıklerle bu mümkün olamaz.

Her kilit her kapıyı açmayacağı gibi her yöntem de her erkeğe malesef uymaz.
Kimi çok konuşanı sever kimi çok ağır duranı. Tutmaz ki hiç.
Ama azıcık da olsa genellemek gerekirse kesinlikle erkeklerin üstüne düşmemek lazım. Özgür bırakıcaksın sonsuz olmasa da...Ve ilgiye boğmayacaksın. Fazla ilgi herkesi usandırır ama erkekleri daha fazla bence...

alakasi yok ya tabi kendini ezdirmemek herzaman iyi ama seviyo olan insan zaten insani bu duruma mevbur birakmaz bende biktim bu konudan cok cocuksu geliyo bana ne o öyle ben ariym sen ara pesimden kossun öyle düsünen erkek zaten cocuktur bende 19 yasindayim böyle seyleri cok cucukca buluyorum seven zaten baglanir sen ara o arasin hakkinda düsünmez bana baglandi diye, eger düsünüosa zaten sevmio demektir. . .
ama aramamak ise yario tabi abartmayacaksin. .

kizlar ellerinize saglik vallah güzel seyler yazmissiniz, gercekten erkege göre degisiyor ama sunu ögrendimki - sizinde dediginiz gibi - ÜSTÜNE KESINLIKLE FAZLA DÜSÜP TITREMEYECEKSIN - ne kadar zor olsada sinirinize gitsede biryere gitmek istediginde hemen "YOK OLMAZ TRIPLERI" yaptikmi, olan yine bize olcak cünkü onlar yine gidip gezecek bosuna kavga....

kendimize saygı duyarsak zaten o adam da bize saygı duyar.. mesela ben ne kadar sevsem de hoşuma gitmeyen bişeyini gördüğümde burnumdan kıl aldırmam.. cadısın falan der ama napimm.. bi de naz yaparım bol bol.. beni üzerse incitirse kaybedeceğini çok iyi bilir o yüzden el bebek gül bebek bakar bana.. nasıl olsa avcumda beni bırakmaz diye düşünmez.. beni ii bilir.. damarıma basıldı mı gururumdan taviz vermem.. ama sevgime layık olursa oooo sevgimle boğarım onu ben kaydirigubbakcemile

bence her zamankinden daha fazla görüsün birlikte olunca daha sıcak ve ilgili oluyo insan. fakat ayrı oldugunzda sen ilgilnme o mesaj atsın kendini baska seylerle mesgul et kafana onu fazla takma o seni merak etsin

cnm ellerine saglik gzl yazmissin peki nsl ona o kaybetme korkusunu yasattin ?

evt canlarim haklisiniz, ama okadar kötü bi durumki o yazmadigi veya aramadigi zaman acaba kötü birsey mi oldu diye hemen kötü düsüncelere giriyoum kendimi kendim bitiriyorum :S

evt canlarim haklisiniz, ama okadar kötü bi durumki o yazmadigi veya aramadigi zaman acaba kötü birsey mi oldu diye hemen kötü düsüncelere giriyoum kendimi kendim bitiriyorum :S

dikkati baska seylere yönelt onunda seni merak etmesine ve hatta onunda senin için acoldu diye endiselenmesine fırsat tanı canım:umursamaz:

ahhh kizlar cok haklisiniz yaa... aslinda biliyomusunuz bu tür seylerin en büyük nedeni ONU KAYBETMEKTEN KORKTUGUMUZ ICin... sizcede öyle degilmi ? eger biraz daha cool yani sakin baksak bu konulara ne kendimizi üzeriz nde onlari bogariz. cünkü zaten gidecegi varsa gitsin... durmasin fazla... ama sunu cok iyi anladim her erkek seni kazanana kadar bambaska bi erkek olur... sana öyle laflar der ki BN BU KELIMEYI HIC DAHA ÖNCE DUYMAMISTIM dersin BU FARKLI BI TIP BU BENI SEVIYO GALIBA DERSIN... ama bos, bence varya HIC BEKLENTILERIMIZ olmasin daha iyi... adi üstünde BEKLENTI kafamizda birseyler kuruyorz onlar olmayinca üzülüyoruz... okadar skldm ki sürekli düsünmekten bazen en kücük seyde en kötü ihtimali düsünüyorum ama bunu düsünmeme yol acan kendisi oyüzden diyorum ya ILK ÖNCE BIZ KADINLAR KONTRÖLÜMÜZÜ KAYBETMEMEMIZ LAZIM KENDIMIZE HAKIM OLMALIYIZ ki.... diger seylerde yoluna girsin, kararli olmaliyiz ne istedigini bilen ve kendine güvenen...

ah o beklentiler olmasa zaten hayat daha çekilir olucak bizim için. sürekli kafa yorup üzülmemizin nedeni de bence karşımızdakinin niyeti için kötü düşünmemiz. ilişkide yaşanan bir olayda erkekler olayın iyi tarafından bakarken kadınlar hep kötü tarafından bakar :)

X