Makyaj Ürünleri beğendiğiniz bronz makyaj örnekleri önerileri ve püf noktaları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

nzlsrp

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2009
309
0
kızlar bronz makyajı çok beğeniyorum ama güzel bi bronz makyaj iiçin nelere sahip olmam gerek artı neler yapmalıım bilmiyorum...hem burda paylaşalım görelim hemde püf noktalarını yazıp bilgilenelim =)

iyi bi terracotta allık şart
bronz pudra, altın-kahve renklerinde farlar
bunlar benim vazgeçilmezlerim canım
becca-nouveau-boho.jpg

iyi bi terracotta allık şart
bronz pudra, altın-kahve renklerinde farlar
bunlar benim vazgeçilmezlerim canım
becca-nouveau-boho.jpg

canım mesela bu örnek resimdeki makyaj çok hoş peki fondoten ruj nasıl olmalı? teracottalar çeşit çeşit CADIARZU özellikle memnun kaldığın markalar ve kodları var mı ?? sanırım uzun bi anlatıma ihtiyacım var mafoldumben

canım bronz makyaj yaparken pudra yada fondoteni koyu tutmuyorum ben, alt fona ten rengime uygun pudra uygulayıp bronzlugu terracotta ile verıyorum. belki değişik yapanlar da vardır ama benim tekniğim bu.
benim favorilerim stila 3lü far ve elizabeth ardenlar.
mesela şu stilalar ve swatchları sana yardımcı olur umarım
DSC00666.JPG
DSC00669.JPG

en soldaki bronz pudra, diğer 3ü stilanın 3lü farı. (bugün flormarın 2li bronz pudrasını gördüm çok begendim 18tl gibi bişeydi fiyata göre çok iyi canım yazıyım dedim görür görmez)

Son düzenleme:
bence esmer ten hoş değil beyaz ten çok çekici gelir bana..ama bu örnekler hoş..

agulerafw7.jpg

2945079271_5fa619205c_m.jpg

NNZI5029KFBCQNUKFDH4XAJVa.jpg

üstteki makyajın anlatımı bendeki bi dergide aynı bu resimle kademeli olarak anlatılmıştı ama sanırım o dergiyi attım bulabilirsem isteyene açıklayabilirim..

-jennifer-Lopez-7p_widec.jpg

Bende beyaz ten severim ama bronz görünümde ara ara hoş oluyor :)
Otobronzlardan kullanabilirsiniz veya Guerlain'ın Terracotası süper duruyor, yıllardır kullanırım.
Bobbi Brown ve Estee Lauder'in de ürünleri güzeldir..

kızlar keşke beyaz ten üzerinde yapılışını anlatan birileri olsa boshayallersmile

X