Saç Kesim Şekilleri Perma ile ilgili Tecrübelerimizi yazalım

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
kızlar saçlarıma çok ince perma yaptırsam resimdeki gibi olması mümkün mü pişman olmak istemiyorum :KK43: $nathalie-emmanuel-premiere-riddick-01.jpg

kızlar saçlarıma çok ince perma yaptırsam resimdeki gibi olması mümkün mü pişman olmak istemiyorum :KK43: Eki Görüntüle 1141606

bence imkansız :S keşke olsa 1 dk durmam :KK53:

Dogal sacim duz. Ve ince telli oldugu icin cabuk yaglanir ve hemen kafama yapisirdi. Bir yere gideceksem surekli yikardim biraz hacimli dursun diye...

Bi cesaret gittim yaptirdim. Fotpgraftaki kadar bonus olmamistim ona benziyordu. Zaten oyle olabilmesi icin o yogunlukta da sac gerekir iki tuy neye yarasin :KK66:)

Bu arada permadan herkes sikayetci amaben birsure uzattim bakim yaptim sonra tekrar perma yaptirdim bu sefer de su dalgasi... fakat ince telli oldugundan hemen salmasin diye aralara ince de sardirdim kivircikla dalgali arasi dogal bir goruntusu oldu :)

Dogal sacim duz. Ve ince telli oldugu icin cabuk yaglanir ve hemen kafama yapisirdi. Bir yere gideceksem surekli yikardim biraz hacimli dursun diye...

Bi cesaret gittim yaptirdim. Fotpgraftaki kadar bonus olmamistim ona benziyordu. Zaten oyle olabilmesi icin o yogunlukta da sac gerekir iki tuy neye yarasin :KK66:)

Bu arada permadan herkes sikayetci amaben birsure uzattim bakim yaptim sonra tekrar perma yaptirdim bu sefer de su dalgasi... fakat ince telli oldugundan hemen salmasin diye aralara ince de sardirdim kivircikla dalgali arasi dogal bir goruntusu oldu :)
aynı benim saç tipimden ..nerede yaptırdın acaba??

öncesi sonrası halini görmem mümkün mü:26:

android telefonum bozuldu resimleri sana atabilirdim ama takoz kullanıyorum bozulduğu için :KK43: bu resimle aynı kimsede perma olduğunu anlamıyo saçlarım başta döküldü ama şimdi bişey yok valla şimdiye kadar yaptırmadığıma yanıyorum brezilyalı futbolcular gibi oldum :KK52::KK51::KK16::KK16:

android telefonum bozuldu resimleri sana atabilirdim ama takoz kullanıyorum bozulduğu için :KK43: bu resimle aynı kimsede perma olduğunu anlamıyo saçlarım başta döküldü ama şimdi bişey yok valla şimdiye kadar yaptırmadığıma yanıyorum brezilyalı futbolcular gibi oldum :KK52::KK51::KK16::KK16:
yaaaaaaaaaaaaaa süper anlattıklarınla tam istediğim gibi
görsel bekliyorum en kısa zamanda:KK53:

tamam özelden göndermeye çalışırım aynısı bunla ama hiç şüpheye düşme saçların dalgalı-kıvırcık arasıysa hiç düşünmeden yaptır :KK16::KK16::KK16:
dalgalı saçlarım..
daha öncesinde 2 kez yaptırdım ama bunun gibi olmamıştı :KK31:

kestirmene rağmen mi ?
yok belli aralıklı sürelerle yaptırdım ilk yptırdım hiç olmadı berbat facia oldu kestire kestire düzelttirdim aradan 1-2 sene geçti sonra yeniden yaptırdım o az da olsa iyiydi ama tam istediğim gibi olmadı:KK50:

yok belli aralıklı sürelerle yaptırdım ilk yptırdım hiç olmadı berbat facia oldu kestire kestire düzelttirdim aradan 1-2 sene geçti sonra yeniden yaptırdım o az da olsa iyiydi ama tam istediğim gibi olmadı:KK50:

yok demek isteğim kısa kestirip yaptırmadın mı ?

yaaa çok merak ettim ama ha öncesini ve sonrasını:44:

işte koyduğum resmin aynısı bi fark yok :) önceside normal dalgalı bi saç :) :KK16: yaa bilsem önceden hiç boyalar bişeyler bile yapmazdım bi de kuaför artık saçımda boya kalmadığı için böyle güzel olduğunu söyledi :)

X