Yumurta çatlatma iğnesi hakkında!

hıııımmmm demek sadece çatlaması da yetmiyor yaw.

Ne yapalım kısmet, hepimiz için hayırlı zamanda hayırlı bebişler getirir ilerleyen günler.

Merhaba arkadaşlar , bende 12 mayısta çatlatma iğnesi yaptırdım hemde iki tane birden. Ama hiçbir sancı yada ağrı hissetmiyorum.Acaba çatlamamışmıdır yumurtalarım???
Neden 2 tane iğne verdi onuda anlamadım eczanede ilacı alırken farkettim 2 tane olduğunu siz kaç iğne oldunuz bir kerede

canım banada yapılmıştı çatlama iğnesi.iki taneydi benimkide. zaten öle oluyomuş. iki iğneyi karıştırıp vuruyolar.normal yani merak etmeyerimseniben

hıııımmmm demek sadece çatlaması da yetmiyor yaw.

Ne yapalım kısmet, hepimiz için hayırlı zamanda hayırlı bebişler getirir ilerleyen günler.

hayırlısı neyse o olsun canım.düşünmemeye çalış. banada yapılmıştı ama tutmadı.bel ağrılarımda kullandığım gonaphene den ve çatlama iğnesinden kaynaklanan kist oluşumundanmış meğer.ama bende bulantı olmamıştı. halsizlik ve ağrılar vardı ama olmadı.herkesin bir değil tabiki.inşallah güzel haberlerini alırız canım. bizede moral olursun. senin ne zaman regli günün :uhm:

Sağolasın melga ya düşünmemek çok zor yarın sabahtan doktora gideceğim bakalım çatlatmayı başarmışmıyız.
Haziranın 2 si regl tarihim o tarihe kadar zaman nasıl geçer bilmiyorum.
Bi sürü bi sürü bebiş haberleri alalım ki moralimiz hepten düzelsin

Olmamış ya 3 tane yumurtadan hiçbiri çatlamamış. Doktorum en az 1 tenesinin çatlamasını bekliyordum ama bozma moralini onuda halledicez dedi.

Merhaba arkadaslar.Bu sabah test yapacaktım fakat regl olmusum:çok üzgünüm:Neyse hayırlısı olsun inşallah.:çok üzgünüm:Sevgilerimle

Her ne kadar bu olasılığı göz önünde bulundurduysamda kendimi berbat hissediyorum:çok üzgünüm:

görmedende sevdiğimi bilsen seni,
yinede,küsermiydin?
yinede,bana küser gidermiydin?

en çok karanlıktan korkarım ben.
sende korkarmısın acaba?
korkmuyorsan bile,senin için
korktuğumu bilirmisin acaba?

her şeyin mümkün olduğu yerde karşılaşsak
bir gün;bana'anne'dermisin?
bir gün, herşeyin mümkün olduğu yerin
adresini bulsan!oraya gidermisin?
gidersen benide davet edermisin?

söyledikleri gibi o pembe gülün
gölgesinde misin?
bende karışsam toprağa'iyi ki geldin,buradayım' dermisin?

yoksa sandığım gibi,hala içimdemisin?
öyleyse,senin için burada kalsam!
'kal,yanındayım' dermisin?

geldiğim bu kavşakta;kulağıma fısıldayıp
nerde olduğunu söylermisin?

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

olgunlaşan yumurtanın çatlaması için yapılıyor ama buna rağmen çatlamayabiliyorda.

Umutlar önümüzdeki ay için filizlenecek.Hap+iğne tedavisi izlenecek.:1rolleyes:Umutluyum:emir_bebek:

Sekiiiiim bitaneeeem cok tesekkür ederim desteğin için,dostluğun içinsenağlama

benim iğnede 2 taneydi canım.ikisini bir vurdular.ama tutmadı:KK43:ama bende tutmadığı sizde de tutmayacak anlamına gelmez.kolay gelsin hepimize.....

canım bneim çok normal ağrı olması iyiye işaret...bende 5 ay tedavi görmüştüm ağrılarım oluyooo bacağıma vuruyodu doktorumu aradığımda bu çok iyi dedi...sıkma canını....

Kızlar ben de çatlatma iğnesi olacağım yarın.Doktor bana da 2 tane verdi.Kural o.Yani aynı kutudan 2 tane alıyosunuz.Bir kutuda Su ve toz birer tane.Öbür kutuda da aynı.Yani 4 şişe bir enjektere çekilip vuruluyo.Doktora ben yumurtladığımı hatta soldan yumurtladığımı hissettiğimi söyledim.Doktor baktı.Evet dedi.Soldan yumutlamışsın.Bugün bakıldı 16 mmdi.Doktor büyük ihtimal çatladığını da hissedeceksin demişti.Demekki bir takım ağrılarla bu hissediliyo.Yani ağrıların olması çatladığını gösterir.

Vicdanım sen de üzülme.Hepimizin bir gün yüzü gülecek inşallah. Şiirin ne güzeldi.Valla hüngür hüngür ağlattın beni.Kaybettiğim bebeğime , Beni bir yerlerde bekleyen ama Rabbim istediğinde gelecek olan bebğime Tüm geçmişime geleceğime herşeye ağladım.

X