Yumurta çatlatma iğnesi hakkında!

Arkadaşlar göğüslerdeki ağrılar çatlatma iğnesi kullandıktan ne kadar sonra ortaya çıkıyor?

Arkadaşlar göğüslerdeki ağrılar çatlatma iğnesi kullandıktan ne kadar sonra ortaya çıkıyor?

VALLA HERKESTE FARKLI HERHALDE AMA BENİM BU 3. OLUCAK İĞNE YARIN GİDİCEM,GENELDE VURULDUKTAN 1 HAFTA SONRA ŞİŞİYO VE AĞRIYO

merhaba arkadaşlar bende reglimin 15.günü çatlatma iğnesi vuruldum şuan beklemedeyim regli olacakmışım gibi kasıklarımda ağrım var sizlerinde vücudunuzda ısı artışı oldumu birde benim göğüslerimde mavi damarlar oluştu ,,,acaba iğnenin etkisi olabilirmi,,,

bebiş isteyenleri anlıyorum çünkü bende çok uğraştım ve allahın izniyle iki çocuğum oldu en iyi ilacı stresten uzak kalmak benim ilacım bu oldu:emir_bebek:

Merhaba Kizlar Ben Hiç Aşi Olmadim Doktora Gittiğimde Yumurtamin çatladiğini Söyledi.fakat Daha Sonra Adet Gördüm Hemde Bi Ayda Ikinciye.bugün Test Yaptim Negatif çikti Yani Hamilede Değilim

kızlar bugün ilk çatlatma iğnemi oldum bakalım hayırlısı nolcak.24mm olmuş geç bıle kalmışız ama denedık bakalım hayırlısı inşallah çatlar.15gün nasıl beklıcem yaaaa.

mrb arkadaşlar ben çatlatma iğnesi yaptırdım bu şekilde çocuk sahibi olanlar bana msj atsın nolur iyi haberler duymaya ihtiyacım var

Kızlar yumurtanızın çatlamadığını nasıl anlıyorsunuz?Bunu nasıl farkediyorsunuz?Bilgi verir misiniz?

arkadaslar bugun saat 14.00 catlama ıgnemı vurulucam ve bı gun saonra 4 kere ılıskıye gırmemı soyledı doktor acaba ılk bu tedavıde hamıle kalan varmı ?mirmirmirmir

merhaba arkadaşlar burayı bulduğuma çok sevindim ve hemen bende üye oldum kafam çok karışıkken yazılarınızı okumak iyi geldi çünkü bende çatlatma iğnesi vurulmak üzereyim nasıl olacak diye merak ediyorum.

Arkadaşlar merhaba bende yeni üye oldum buraya ben bugün çatlatma iğnesi oldum ne zaman sonra birliktelik oluyo

Merhaba arkadaşlar bende bu ayın 15 inde pregnyli çatlatma iğnesi oldum,,,,,ve sabırsızlıkla test yapılacak günü bekliyorum ben sizlerden bu regl gününe kadar olan süre zarfında herhangi bir değişiklik yaşadınızmı vücudunuzda onu merak ediyorum,,,,heyecanımı hoş karşılayın beklemek çok zor bu sürede olan bazı şeylerde umut oluyor bende mesela zaman zaman mide bulantısı ve tansiyon düşüklüğü oluyor bu normalmi yoksa iğnenin etkisimi????***

Son düzenleme:
X