Yumurta çatlatma iğnesi hakkında!

vicdan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2006
1.098
25
Arkadaslar cumartesi günü yumurta çatlatma iğnesi yapılmıştı o gün kalcamda hafif bir ağrı olmuştu sadece.Fakat bugün sabah uyandığım andan itibaren garip bir ağrım var(Cok hareket ettiğimde,otururken,sanki içimde birşeyler oluyormuş hissi vs)Sizce bu normalmi?

ben oldum, bende sadece kalçada ağrı yaptı, ama bence ağrı çok olmalı, benim bu ay ikinci iğnem, bakalım tutacak mı?

bir de ilk gün hafif mide bulantısı, ağrın varsa döllenme gerçekleşme olasılığı yüksektir. benim doktor da herkeste ağrı eşiği farklı diyor, yani hiç ağrı olmaması da gayet normal, ağrın olması da normal

bir de ilk gün hafif mide bulantısı, ağrın varsa döllenme gerçekleşme olasılığı yüksektir. benim doktor da herkeste ağrı eşiği farklı diyor, yani hiç ağrı olmaması da gayet normal, ağrın olması da normal

Canım tesekkür ederim,inşallah:emir_bebek:

Arkadaşlar büyük bir merakla test yapacagım günü bekliyorum:1rolleyes: Mide bulantım,halsizliğim,kasıklarımdaki ağrılarım ve gögüslerimdeki asırı hassasiyetim(yeni oluştu) devam etmekte.Sabırlı olup,hayırlısını dilemekten başka alternatifim yok:1rolleyes: :emir_bebek:

vijdancım ö güne kadar beklemek nasıl bir duygudur bilirim test yapmak için ben test yapacam gün regl olmuştum o iğneler bendede sonradan çok sancı yaptı kasıklarımda tarif edilemez bir agrı gögüslerde şişme aşırı hassasiyet ama ben hiç ümitlenmemiştim çünkü içimde hamile olmak gibi hiç bir his yoktu olursa hissedersin derlerya canım ama inşallah senin olur çünkü bende halsizlik bulantıda yoktu kullandıgın iğneler ve çatlatma iğneleri neydi bide sen aşılamamı yaptırdın yazarsan sevinirim

Nehircim tesekkür ederim canım,umarım Allah tüm isteyenlere nasip eder.Rahim filminin ardından ult.yeterince olgunlaşmış yumurta tespit edildikten sonra pregnyl yumurta çatlatma iğnesi verildi canım,ilk iğnem.

Merhaba arkadaşlar , bende 12 mayısta çatlatma iğnesi yaptırdım hemde iki tane birden. Ama hiçbir sancı yada ağrı hissetmiyorum.Acaba çatlamamışmıdır yumurtalarım???
Neden 2 tane iğne verdi onuda anlamadım eczanede ilacı alırken farkettim 2 tane olduğunu siz kaç iğne oldunuz bir kerede

Arkadaşlar büyük bir merakla test yapacagım günü bekliyorum:1rolleyes: Mide bulantım,halsizliğim,kasıklarımdaki ağrılarım ve gögüslerimdeki asırı hassasiyetim(yeni oluştu) devam etmekte.Sabırlı olup,hayırlısını dilemekten başka alternatifim yok:1rolleyes: :emir_bebek:

canım bu dediğin belirtiler yapılan iğneden kaynaklanıyor bendede oldu gebelik belirtileri için çok ama çok erken biraz sabırlı ol ve dua et umarım gebelik belirtilerinide hissedersin fakat en az 10 gün geçmesi gerekiyor bildiğimkadarıyla güzel haberlerini bekliyoruz

Merhaba arkadaşlar , bende 12 mayısta çatlatma iğnesi yaptırdım hemde iki tane birden. Ama hiçbir sancı yada ağrı hissetmiyorum.Acaba çatlamamışmıdır yumurtalarım???
Neden 2 tane iğne verdi onuda anlamadım eczanede ilacı alırken farkettim 2 tane olduğunu siz kaç iğne oldunuz bir kerede

bana iğneyi doktorum yapmıştı kaç tane yaptığını bilmiyorum fakat herkeste ağrı olması şart değil ve bende ağrı olması iyiye işaret değildi kist oluşmuştu iğneden ve ganphone den dolayı içini ferah tut canım fazla düşünme

Teşekkür ederim. Bende zaten bir kist vardı sağ yumurtalığımda sol taraftada yumurtlama tembelliği vardı.Ganphone kullanarak kistin olduğu yumurtalığımda 3 tane yumurta üretmeyi başardık da gerisi kımet bakalım bekleyim göreceğiz.Bu süre zarfnda Allah hepimizi sabır versin.

bak ne güzel işte 3 yumurta oluşmuş umarım çatlamayıda başarır yumurtaların dualarım seninle güzel haberlerini duyarız kısa zamanda inşallah

vicdanım nasılsın
nasıl gidiyor durumun hakkınd haber ver bize
inşallah bu ay olacak arkadaşım

ikinci yumurta çatlatma iğnesi de boşa gitti, bu ay da hamile kalamadım. adetim 3 gün gecikti, şimdi yine kontrolle gitmem gerekiyor, eşim artık ilaç istemiyor, ben de ne yapacağımı bilmiyorum,

Çok teşekkür ederim ilgin için. Ne kadar zormuş hamile kalmak hep doğum kontrol hapını bırakınca hemen hamile kalacağımı düşünmüştüm ama öğle olmuyomuş.:bbo:

Bir de doktor bana c.tesi iğne yaptırım ya salı günü gel dedi yani yarın bakalım bi ne olmuş dedi döl yatağına doğru bir hareket var mı dedi. Bu kadar çabuk belli olumu ki siz gitmişmiydiniz iğnenin akabinde doktora ?

canım yumurtanın çatlayıp çatlamadığını görüyorlar ultrasonla benim bakıldığında çatlamış çok iyi dedi fakat gebelik oluşmadı

X