Saç Kesim Şekilleri Saçların Gürleşmesi İçin Ne Yapmalı?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

LittleQueen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2010
467
0
Selam.Benim saçlarım dümdüz ve ince telli.Hemde az.Gürleşmesi için bi çözümü var mı bunun? Saçlarım çoğalsın istiyorum.Bir de uçları çok ayrılıyor off mafoldumben

Şampuanının içine sarımsak rendele, forumda birkaç tane konu var bununla ilgili. Aynı dertten muzdarip olduğum için araştırıyorum sürekli =)

yok cnm kuruduktan sonra koku kalmıo saçta ...haTTA ben diodum millete sarımsakla yıkadım die aa hiç kokusu gelmio diolardı :KK66::lepi:

Merhaba arkadaşlar,benim de saçım aynı sizinki gibi.Sarımsakla yıkadıktan sonra yararını gördünüz mü?Gürleşme var mı saçlarınızda?Ve de ne kadar süre uyguladınız???

Ya uygulayan yok ya da uzun zamandır bu konuya bakılmıyorrrr akannehir
Ben de uygulasam mı bilemedim doğrusu..

Uyguladım bi yararını göremedim.Şampuanın içine rendeleyin yazıyordu bi yerde ama öyle yapmadan önce saçımda birşey yoktu yaptıktan sonra kepek oldu :)

sinemaki ,badem yağı ve bemiks ampul hem uzatıyor hemde ufak saçlar çıkarıyordu yaptığım dönem yine başlıcam..

Aynı sorun saçım dümdüz ne şekil alıyor nede gürleşme hiç bişey yok aksine uzun saçı çok seviyorum saçım belimden daha uzun ama gürleşmesini istiyorum sarımsak olayını denicem umarım kötü bişey olmaz. Birde sık sık boyatmıyorum boyarsam saç tellerim kalınlaşır mı acaba?

şimdi arkadaşım un saç kullanman saçlarını döker ve dahada inceltir kendimden biliyorum
bende uzun tutuyordum
çok seviyordum baktım olucak gibi değil küt kestirdim içim acıdı ama alıştım biraz kısatl saçlarını ağırlık yaptıkça köklerinden kopuyor saç

aynı sorun dumduz ve kalçamda saçlarım gayet saglıklı saçımda çok Allaha şükür ama dökuluo yaaa döklmeye başladı azaldı saçım daha gür istıyorum :KK43:(((

500 ml suya 1 avuç kuru karanfil koyup 1 gün bekletiyoruz sonra her tarafı ıslanacak şekilde saçımıza sürüyoruz suyu.(Su kararabilir normaldir)

Bu yöntem işe yarıyor diyen çok kişi var ama daha 1 kez denedim ve 1 denemede de etkisini görmedim tabi ama deniyorum
İşe yararsa bildireceğim

X