5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

sivi tüketimine gelince cok fazla su icemedim zaten sebzeden icim su oldugu icin :) ama yesil cay ve bitki caylari ictim 5--6 bardak. Bir fincan kahve ictim.

sivi tüketimine gelince cok fazla su icemedim zaten sebzeden icim su oldugu icin :) ama yesil cay ve bitki caylari ictim 5--6 bardak. Bir fincan kahve ictim.

belki o 500 gr yediğiniz içtiğiniz şeylerin vucudunuzda toplanmasından kaynaklanmıştır
yani düşündüğümü nasıl yazıya dökebilirim diye düşünüyorum
hani 5 - 6 bardak çay falan içtim dediğiniz ya belki henüz yediklerinizi sindiremediğiniz bir zamanda tartılmışsınızdır
çünkü gün içerisinde çok fazla su içip tartıya çıkınca insan kilo verip vermediğini anlayamıyor maalesef
sıvılar hala vucutta olduğu için 500 gram fazla çıkmış olabilirsin belki

bu tip tereddüdlere düşmememiz için haftada yalnız ve yalnızca 1 kez tartılmayı öneriyorum ben öyle yapacağım yoksa motivasyonum yerle bir olur Allah korusun:eek:

arkadaşalar et günü acaba kahvaltıda salam sosis türü şeyler yenebilirmi?sonuçta onlarda etten yapılıyo ya.sabah sabah insan nasıl tavuk balık yer yakafamçokkarıştı

birde yağsız ton balığı olayını nasıl halledicez.şuan için bulunduğum yerde taze balık bulamam ancak konserve var biliyosunuzki oda yağın içinde yüzüyo.ne kadar süzdürsemde kalacaktır dimi?ben kırmızı ette yemem sadece tavuk balık yani.

birde yağsız ton balığı olayını nasıl halledicez.şuan için bulunduğum yerde taze balık bulamam ancak konserve var biliyosunuzki oda yağın içinde yüzüyo.ne kadar süzdürsemde kalacaktır dimi?ben kırmızı ette yemem sadece tavuk balık yani.

ton balığın konservede değilde böyle uzun pakette olanı var nasıl tarif etsem ki zeytinyağlı ton balığı yazıyor üzerinde onlar konserveler gibi vıcık vıcık yağlı değildir sanırım

ton balığın konservede değilde böyle uzun pakette olanı var nasıl tarif etsem ki zeytinyağlı ton balığı yazıyor üzerinde onlar konserveler gibi vıcık vıcık yağlı değildir sanırım

evet canım bi ara diyetisyene gitmiştim ya bir sürü para bayılmıştım içim yanıyor :eek:klava: o demişti teneke değil de pakette ton balığı ye çünkü pakettekinin yağı süzülmüş oluyor diye ondan tüketebilirsiniz kaydirigubbakcemile5

bu arada kızlar ben fil gibi yiyorum daha önce hiç yemediğim şeyleri götürüyorum off ya iştahım o kadar açık ki hayatım boyunca hiç bu kadar açık olmamıştı kendimi dana gibi hissediyorum çok kötü bunalımdayım şu pazartesi hele bi gelse ya bana az moral verin kızlar 4 günde 3 kilo aldım bu iştah yüzünden kendimi durduramıyorum tatlı-tuzlu-hamurlu kendime çok yazık ettim çoooooooooooook senağlama senağlama

sudenaz geçtiğimiz haftalarda bende senin gibi diyete başlıcam diye çok çok yiyordum nasılsa yarın baslarım diye diye 3 kilo aldım 1 ayda!diyetide 2gün yapıp bırakıyodum aldıklarım yanıma kar kalıyordu valla!ama nazar değmesin bu hafta hiç iştahım yok vermedim belki ama almadımda pazartesiye kadar umarım böyle gider

evet canım bi ara diyetisyene gitmiştim ya bir sürü para bayılmıştım içim yanıyor :eek:klava: o demişti teneke değil de pakette ton balığı ye çünkü pakettekinin yağı süzülmüş oluyor diye ondan tüketebilirsiniz kaydirigubbakcemile5

bu arada kızlar ben fil gibi yiyorum daha önce hiç yemediğim şeyleri götürüyorum off ya iştahım o kadar açık ki hayatım boyunca hiç bu kadar açık olmamıştı kendimi dana gibi hissediyorum çok kötü bunalımdayım şu pazartesi hele bi gelse ya bana az moral verin kızlar 4 günde 3 kilo aldım bu iştah yüzünden kendimi durduramıyorum tatlı-tuzlu-hamurlu kendime çok yazık ettim çoooooooooooook senağlama senağlama

heh işte onu diyordum bende :lepi:

hayatım madem kendini kötü hissediyorsun bir an önce pazartesi gelsin diyorsun sende başla yarın bizimle yani sen bilirsin tabii ki :kedi:

heh işte onu diyordum bende :lepi:

hayatım madem kendini kötü hissediyorsun bir an önce pazartesi gelsin diyorsun sende başla yarın bizimle yani sen bilirsin tabii ki :kedi:

canım o zaman şöyle yapayım mı yoksa fil olup çıkacağım Allah korusun :
yarın patates günü pazar sebze günü yapayım pazartesi de bu diyete sil baştan başlayayım tekrar patatesden çünkü ben serbest günlerimi haftasonuna denk getirmeye çalışıyorum olur mu ki nolur az ilgilenin benim problemimle depresyondayım:çok üzgünüm:

canım o zaman şöyle yapayım mı yoksa fil olup çıkacağım Allah korusun :
yarın patates günü pazar sebze günü yapayım pazartesi de bu diyete sil baştan başlayayım tekrar patatesden çünkü ben serbest günlerimi haftasonuna denk getirmeye çalışıyorum olur mu ki nolur az ilgilenin benim problemimle depresyondayım:çok üzgünüm:

ooyy kıyamam yaa olur sen istedikten sonra neden olmasın sadece patates yemezsin canın başka şeyler isterse onlardan da yersin ama diyete başlamış olursun yerimseniben
vallahi bende hiç iyi değilim evde bi tanecik pantolonum kalmadı içine girebildiğim
dışarıdan bakılınca senin neren kilolu diyorlar ama 60 kg oldum tam 10 kilo aldım
buda neredeyse 2 beden demek 36 giyiyordum şimdi 40 bedene zor sığıyorum mafoldumben
bodylerim pantolonlarım hiç bir şeyim olmuyor mafoldumben
azıcık dar bişi giysem her yanım pörtlüyor
ee ağlayarakta zayıflanmıyor mecbur bir hal çaresine bakmamız gerek
hepimiz destek olacağız birbirimize sen üzülme sudecim Şeniz

ooyy kıyamam yaa olur sen istedikten sonra neden olmasın sadece patates yemezsin canın başka şeyler isterse onlardan da yersin ama diyete başlamış olursun yerimseniben
vallahi bende hiç iyi değilim evde bi tanecik pantolonum kalmadı içine girebildiğim
dışarıdan bakılınca senin neren kilolu diyorlar ama 60 kg oldum tam 10 kilo aldım
buda neredeyse 2 beden demek 36 giyiyordum şimdi 40 bedene zor sığıyorum mafoldumben
bodylerim pantolonlarım hiç bir şeyim olmuyor mafoldumben
azıcık dar bişi giysem her yanım pörtlüyor
ee ağlayarakta zayıflanmıyor mecbur bir hal çaresine bakmamız gerek
hepimiz destek olacağız birbirimize sen üzülme sudecim Şeniz

teşekkür ederimmmmmmmmmm:çok üzgünüm:

yaa ben sebze gününde ne yiyeceğim
ıspanak falan sevmem yeşil yapraklı sebzelerin bir çoğunu sevmiyorum :kedi:
brokoli karnıbahar haşlasam yoğurtla falan yesem nasıl olur domates salatalık falanda yerim bol bol

pasaklıminiktanrıça senin boyun kaç?boyunda nickin gibi minikmi?60 kiloyu çok gösterdiğine göre merak ettim

valla biz çok benziyoz o zaman fizik olarak pasaklı:)))arkadaşlığını kabul ettim albümde boydan fotoğraflarıma bak benziyomuyuz?yorumda yaz

ee ama güül artık yerimseniben

ne zaman ideal kiloma geldim o zaman gülücükler saçarım herhalde bu arada az önce bi karar aldım bu hafta sonu cidden gerektiği kadar yani normal yiycem ve diyet kelimesini kullanmıycam kendimi başka işlere vereceğim böylelikle haftasonunu kazasız atlatabilirim sanırım hoşçakalın kaydirigubbakcemile5

X