Sayfa: 1600/1879 İlkİlk ... 155015901598159916001601160216101650 ... SonSon
Toplam 18787 adet sonuctan sayfa basi 15,991 ile 16,000 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

1. Konu Sahibi : incilideniz #15991
    Alıntı zuhal32 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    sabahleyin tartılıp bende başlıyorum arkadaşlar benimle başlayacak var mı????

başlayalım arkadaşım ama ben bugün gördüm diyeti.yarın itibariyle başlıcm bugün geçti artık

2. Konu Sahibi : incilideniz #15992
    kızlar ben son 3 yıldır 63-64 kilo idim yaklaşık 3 aydır yediklerime dikkat ediyorum.bu sabah 59.8 çıktım.:)))))ama bu kilo da kaldım.55 olmak istiyorum.bu sabah suyumu içtim.bol bol seminere gittim gelince patatesimi yerim diye düşündüm.seminer saat 2 de bitecek olunca arada tost yedik yani ben bugün başlayamadımm ne yapayım yarın mı başlıyım????ama akşam yemiyeceğim artıkk off başlayan arkadaşlar var mı?

3. Konu Sahibi : incilideniz #15993
    ne güzel ya ben de bugün başladım kabuklarını soydum enlemesine doğradığım patateslerimi haşladım. üzerine karabiber ve pulbiber serpiştirdim oh oh. 66.4 kilo ile başladım. 5 gün sonunda 63 olsam uçarım artık.

4. Konu Sahibi : incilideniz #15994
    Bende 71 kiloyla basladim hedefim 67

5. Konu Sahibi : incilideniz #15995
    Alıntı rapunzel77 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Bende 71 kiloyla basladim hedefim 67

ne güzel vermen kilo az inşallah sende verirsin boyun kaç bu arada

6. Konu Sahibi : incilideniz #15996
    Alıntı jasmine_87 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ne güzel vermen kilo az inşallah sende verirsin boyun kaç bu arada
    Aslinda 65 olmak istiyorum simdilik 67 diyorum boyum 1 75 cnm

7. Konu Sahibi : incilideniz #15997
    Evet arkadaşlar ben de bu diyete yarın başlıyorum Daha önce de yapmıştım ve haftada 3-4 kilo vermiştim. protein diyeti yaptım ama haftada 1 kilo verebildim,şimdi tekrar buradayım. Evet 60 kilo ile başladığım diyet yolculuğum 50 kilo ile bitecek inşallah. Şu an 57 kiloyum . Ben her gün şunları yapıyorum;

günde 1saat yürüyüş
    3 litre su
    2 kupa yeşil çay
    form çay

Sizin önereceğiniz başka bir şey varsa yapabilirim. Yıllardır 55 i göremedim ilk hedefim 55 olmak inşallah bu hafta 55 e düşebilirim azimliyim. Pazar günü sabah tartılır yazarım inşallah hiç kaçamak yapmam. Sadece kabızlığı önlemek için kuru kayısı yiyorum 1-2 tane .Herkese başarılar bakalım en çok kiloyu kim verecek.

8. Konu Sahibi : incilideniz #15998
    Alıntı rapunzel77 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Aslinda 65 olmak istiyorum simdilik 67 diyorum boyum 1 75 cnm
    keşke benimde boyum o kadar olsa belki bu kadar göstermezdim benim 0 beden olmak gibi bi niyetim yok yeterki şu 40lı bedenlerden kurtulayım ve 65 olayım baktım görüntüm o zamanda hoş değil belki o zaman daha fazlasını düşünürüm ama ilk etap 65 o zamana kadar durmak yok yola devam inşallah :))

ama asla 55 istemem bunuda biliyorum kupkuru bi surat ve vücut, kocaman göğüsler hiç hoşuma gitmiyo çünkü :))

9. Konu Sahibi : incilideniz #15999
    içim dışım patates oldu tuzsuz bişeye benzemiyor yarın ne yiyeceğime karar veremedim bi türlü ama olsun ilk günü başarıyla atlattım

10. Konu Sahibi : incilideniz #16000
    Alıntı jasmine_87 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    keşke benimde boyum o kadar olsa belki bu kadar göstermezdim benim 0 beden olmak gibi bi niyetim yok yeterki şu 40lı bedenlerden kurtulayım ve 65 olayım baktım görüntüm o zamanda hoş değil belki o zaman daha fazlasını düşünürüm ama ilk etap 65 o zamana kadar durmak yok yola devam inşallah :))

ama asla 55 istemem bunuda biliyorum kupkuru bi surat ve vücut, kocaman göğüsler hiç hoşuma gitmiyo çünkü :))
    Evet cnm benimde direk Surat çöküyor sinir oluyorum aslinda benim bölgesel kilom var yank kalca ve basen ust kismim normal bakalim neler olacak

Sayfa: 1600/1879 İlkİlk ... 155015901598159916001601160216101650 ... SonSon