5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

QUOTE=moonshine76;12252109]Merhaba arkadaslar bende katilmak istiyorum araniza gecen haftalarda et diyeti yapmistim 3 kilocuk verebildim. Suanda 64 de takili kaldim moralim bozuk bilmiyorum regl dönemiyle alakasi varmi kilo durmasinin.
Neyse bu diyete katiliyorum ,yazilarinizi okur iken kahvalatimi yapiyordum yani yogurtla keten tohumu birsey olmaz sanirim bir kase yogurttan bugün patatese baslarsam. Yarini beklemek istemiyorum.[/QUOTE]

a.s.regl döneminde kilo vermek zor hatta imkansız oluyor benim içinde. ben bu günlerde pirinç lapası diyeti yapıyorum. en azından kilo vermesemde ödem atıyorum, kilo vermiş gibi inceliyorum ve motivasyon oluyor.

birde bugün yoğurtla başlamışsan eğer yoğurt ve pirinç lapası ile devam et. çünki bu diyetten sonuç almak için bire bir uymak gerekiyor. yani patates gününde yalnızca patates yemelisin. kolay gelsin..,.

Merhaba arkadaslar bende katilmak istiyorum araniza gecen haftalarda et diyeti yapmistim 3 kilocuk verebildim. Suanda 64 de takili kaldim moralim bozuk bilmiyorum regl dönemiyle alakasi varmi kilo durmasinin.
Neyse bu diyete katiliyorum ,yazilarinizi okur iken kahvalatimi yapiyordum yani yogurtla keten tohumu birsey olmaz sanirim bir kase yogurttan bugün patatese baslarsam. Yarini beklemek istemiyorum.

bende bugün başladım arkadaşlar bende bugün :hulya:yarın regl olcam cnm regl zamanında metobolizma daha çok calişıomuş ve daha çok kilo veriomuşsun ama regl bittikten 48 saat sora tartıda anlıosun regl döneminde daha çok çıkabilirsin çünküopuyorumnanaktan

merhaba,
birşey sormak istiyorum ben 5-6 kilo vermek istiyorum..
bu diyeti uygularsam çabuk kilo vereceğim...
peki sonra geri alınıyormu fazlasıyla?bilgilendirirseniz çok sevinirim...
teşekkürler opuyorumnanaktan

merhaba,

bizde daha bilmioruz cnm bugun başladık bakalım inş almayızkaydirigubbakcemile2

QUOTE=moonshine76;12252109]Merhaba arkadaslar bende katilmak istiyorum araniza gecen haftalarda et diyeti yapmistim 3 kilocuk verebildim. Suanda 64 de takili kaldim moralim bozuk bilmiyorum regl dönemiyle alakasi varmi kilo durmasinin.
Neyse bu diyete katiliyorum ,yazilarinizi okur iken kahvalatimi yapiyordum yani yogurtla keten tohumu birsey olmaz sanirim bir kase yogurttan bugün patatese baslarsam. Yarini beklemek istemiyorum.

tesekkür ederim, bu pirinclapasi diyetini nasil uygulamaliyim, nasil hazirlaniyor pirinc ve neler serbest ??

slm.merak ettim gerçekten 5 kilo veriliyormu?ben kendi adıma söylüyorum çok zor.58 kiloyum 5 günde 53 olurmuyum gerçekten yoksa daha fazla kilolular içinmi geçerli 5 kilo?

birde incilideniz bu diyeti daha önce kim önermişti yada bir yerdemi okudunda yaptın?bir diğer sorum bütün gün patates yersek kabızlık yaşamazmıyız?eğer sonuç alınıyorsa gerçekten, benide listeye alın 5 günden bişey olmaz deneyelim bakalım.ben 58 kiloyum yarın başlarım.

bende denemek istiyorum
şu an itibariyle 70 kiloyum
ilk 4 gün çok iyi ama şu yumurta işi çok kötü
yumurta yerine başka protein içeren bir şeyler yesem olmazmı????

bende denemek istiyorum
şu an itibariyle 70 kiloyum
ilk 4 gün çok iyi ama şu yumurta işi çok kötü
yumurta yerine başka protein içeren bir şeyler yesem olmazmı????

belitim selam , et diyetin bittimi ? benim kilo vermem durdugu icin bu tarafa gectim, sende hosgeldin :teytey:

slm bu diyeti emziren annelerd eyapabilirlermi acaba

a.s.bence emziren annelerin hiçbir diyeti yapması doğru değil. zaten bol bol emzirmek kilo almaya engel diye biliyorum.... Bebişinin her tür gıdaya (biliyorsun süt ile geçiyor) ihtiyacı var şimdi. yaşlı tecrübeli bir anne olarak önerdim. umarım bana kızmazsın...opuyorumnanaktan

merhaba,

a.s.ben daha önce yaptığımda 2-3 ay süreyle yapmıştım. yani 5 gün diyet 2 gün serbest ve 43 kg lduğumda bırakmıştım. ve 8 yıl hiç kilo almadım. zaten diyeti bıraktığımda da artık çok yemek yiyemiyordum. midem çok küçülmüştü....kolay gelsin,,,,

tesekkür ederim, bu pirinclapasi diyetini nasil uygulamaliyim, nasil hazirlaniyor pirinc ve neler serbest ??

a.s. ben BESMATİ pirinci kullanıyorum. büyük marketlerde bulabilirsin. kan şekerini diğer bildiğimiz şeker kadar yükseltmiyormuş.Masum bir pirinç cinsi. Aromasıda güzel. bu pirinci ister pilav gibi katı pişir, istersen biraz sulu yapabilirsin. ben yağsız light yoğurt ve nane ile yiyorum. hemde 3 öğün veya her acıktıkça.... ama kızkardeşim salça koyarak salçalı pilav gibi pişiriyor, yanına light yoğurt veya bu yoğurttan yapılmış ayran içiyordu...

tabbi hiç yağ ilave etmiyoruz.....

slm.merak ettim gerçekten 5 kilo veriliyormu?ben kendi adıma söylüyorum çok zor.58 kiloyum 5 günde 53 olurmuyum gerçekten yoksa daha fazla kilolular içinmi geçerli 5 kilo?

ben diyeti yaptığımda hep çok kilolu iken yapmıştım. ama verilecek kilo az olunca verme süresi uzar ve verilen kilo da az olur diye biliyorum... ama senin verilecek çok kilon yok ki.
bol bol yürüyüş ve yediklerinin 3' TE BİRİNİ azaltsan yeter diye düşünüyorum.. bol şanslar...

X