5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

yarın meyve günü oleeeeeyyyy..bayılırım meyveye

yumurta günü bende çılbır yapacağım..bide yarın light süt almalı..

Bırazdan markete gıdıp yarın ıÇın meyve alıcm elma(6) kıvı(3) muz(3) ve varsa Çılek 1/2 kg)dÜŞÜnÜom 900 kalorı edıyo hepsı fazlamı sızce elmanın 6 olması aralarda elma ve Çılek yemeĞı dÜŞÜnmem...

yarın meyve günü oleeeeeyyyy..bayılırım meyveye

yumurta günü bende çılbır yapacağım..bide yarın light süt almalı..

:teytey:KIIIIIIZLAR biliyorsunuzdur ama ben yine de hatırlatayım. eğer çılbır yapacaksanız yumurtaları kırmadan önce suyun için 1-2 damla sirke damlatın. yumurtalar hiç dağılmıyo.cokacimcoook

süpersin yaa bence çok güzel olmuş her şey düzenli gözüküyor süper :lepi:
incilideniz .!.:
a.s a.s eline sağlık canım. çooook hoş olmuş. bence....:hooray:

begenmenize sevindim canlar kaydirigubbakcemile5 olumunekankayizsmile
diger türlü düzenlerken kafam karisiyodu :lepi: hem benim icin hemde sizler icin daha kolay olduopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
kızlar benim bugün et günüm yarında yumurta günü yapacam...çarşamba perşembe çalışmıyorum yumurtayı da okulda yiyemeyeceğimden öne çekiyorum inşaallah bi etkisi olmaz yani kötü anlamda..ama napayım artık...chatlax eline sağlık canım gayet iyi olmuş liste..

kızlar benim bugün et günüm yarında yumurta günü yapacam...çarşamba perşembe çalışmıyorum yumurtayı da okulda yiyemeyeceğimden öne çekiyorum inşaallah bi etkisi olmaz yani kötü anlamda..ama napayım artık...chatlax eline sağlık canım gayet iyi olmuş liste..

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kizlaaar bende gözle görülür bi incelme var :dance: :sm_cool:
böyle giderse istedigim gibi zayif olabilcem innnnnsss :eek:

bu arada bi arkadas nickini unuttum:kedi: benide alin listeye demis ama kilo vermemis
cnm kilonu ve ne zaman baslicani yazarsan eklerim senide listeye opuyorumnanaktan

ay benide alırmısınız aranıza bugün alayım patates yarın başlayım bende kilom 85 istediğin kiloya gelene kadar mı devam ediyoruz bu diyete

tuz yağ yoğurt kısıtlaması varmı mesela bazı listelerde kesinlikle tuz ve yağ yok ya tuza dayanamam en son yumurta yerine sadece süt içsem dayanabilirmiyim kakaolu ısıtılmış sütle olurmu acaba

cnm tuz, seker, yag yasak
daha dogrusu listede yazanlari uygulaman lazim
listenin disina cikmak yasak:)
sabah kahvaltida ne yiyosan bütün gün onlari yiceksin

chatlaxx ya sen beni dövsen yeridir :))) annemler gelmeden cuma günü tartılmıştım 79 kiloydum ama bu sabah herşeye yeniden başlıyorum tartılayım diye çıktı ay birde ne göreyim ben 80. olmuşum:KK43:(( annem 1 hafta sonunda beni bu hale getirmiş eee ne yapayım anne yemeği başka arada bir görünce farklı şehirlerdeyiz bende neredeyse 1 aydır aynı kilodayım diye öyle söylemiştim ama yok öyle değilmiş:KK43:(( ne olur düzeltiver aşkım ya::))) bu arada bugün dediğin gibi iğrenç geçti patatesi çok severim ama yok yenmiyor haklısı valla sırf yiyemiyorum diye yemedim aç geziyorum neredeyse ama yok 1 tane daha yesem iyi olacak zar zor yiyeyim bari:KK43:(((

X