5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

Evet arkadaşlar ben de bu diyete yarın başlıyorum Daha önce de yapmıştım ve haftada 3-4 kilo vermiştim. protein diyeti yaptım ama haftada 1 kilo verebildim,şimdi tekrar buradayım. Evet 60 kilo ile başladığım diyet yolculuğum 50 kilo ile bitecek inşallah. Şu an 57 kiloyum . Ben her gün şunları yapıyorum;

günde 1saat yürüyüş
3 litre su
2 kupa yeşil çay
form çay

Sizin önereceğiniz başka bir şey varsa yapabilirim. Yıllardır 55 i göremedim ilk hedefim 55 olmak inşallah bu hafta 55 e düşebilirim azimliyim. Pazar günü sabah tartılır yazarım inşallah hiç kaçamak yapmam. Sadece kabızlığı önlemek için kuru kayısı yiyorum 1-2 tane .Herkese başarılar bakalım en çok kiloyu kim verecek.

Aslinda 65 olmak istiyorum simdilik 67 diyorum boyum 1 75 cnm

keşke benimde boyum o kadar olsa belki bu kadar göstermezdim benim 0 beden olmak gibi bi niyetim yok yeterki şu 40lı bedenlerden kurtulayım ve 65 olayım baktım görüntüm o zamanda hoş değil belki o zaman daha fazlasını düşünürüm ama ilk etap 65 o zamana kadar durmak yok yola devam inşallah :))

ama asla 55 istemem bunuda biliyorum kupkuru bi surat ve vücut, kocaman göğüsler hiç hoşuma gitmiyo çünkü :))

içim dışım patates oldu tuzsuz bişeye benzemiyor yarın ne yiyeceğime karar veremedim bi türlü ama olsun ilk günü başarıyla atlattım

keşke benimde boyum o kadar olsa belki bu kadar göstermezdim benim 0 beden olmak gibi bi niyetim yok yeterki şu 40lı bedenlerden kurtulayım ve 65 olayım baktım görüntüm o zamanda hoş değil belki o zaman daha fazlasını düşünürüm ama ilk etap 65 o zamana kadar durmak yok yola devam inşallah :))

ama asla 55 istemem bunuda biliyorum kupkuru bi surat ve vücut, kocaman göğüsler hiç hoşuma gitmiyo çünkü :))

Evet cnm benimde direk Surat çöküyor sinir oluyorum aslinda benim bölgesel kilom var yank kalca ve basen ust kismim normal bakalim neler olacak

Arkadaslar sebze gunu neler onerirsiniz tok tutabilecek zeytinagli fasulye tarzi bisey olabilirmi yoksa çiğ salatami yesem bilemedim

ben salatalık domates yapıyorum geçen hafta domatesi sadece sabah yedim sonra sadece salatalıkla devam ettim yarın yine öyle yapacağım kısmet olursa ve fikrim değişmezse patates gününü ya değiştireceğim yada patatesi listeden çıkaracağım çünkü genelde o gün kilo veremiyorum ve karnım şişiyo inşallah bu hafta en az iki kilo verebilirim annem gelmeden 70 olayım hiç olmazsa :KK43:

evet şuan itibariyle bende başalış bulunmaktayım.sabah kalktım tartıldım 67 gösterdi tartı.yeşilçayımı içtim bi tane haşlanmış patatesimi yedim bol baharatlı üzerine birde koca bi bardak su içtim geldim.hadi hayırlısı inş işe yarar bu diyettt:KK52:

ben bu diyeti daha önce yapmıştım 2 kilo verdim ama sonra aşırı iştah artışı yaşadım. tamamen benimle alakalı. çok yedim ve 4 kilo felan aldım. şimdi tekrar bu diyete baslıyorum. bugun patates günüm. közlenmiş patates yiyorum. tadı daha katlanılır oluyor tavsiye ederim. karabiber de yağ yakmada çok etkiliymiş geçen tvde izledim karabiberde döküyorum oyüzdn

bende bol karabiberli yedim başka türlü tat vermiyo çünkü...kızlarr nasıl gidio açlık varmı bende dha bişi yok çok şükür

ben salatalık domates takılıyorum açlık yok zaten bende sorun eşim gelince başlıyo o gelince yemeye alışmışım ondan zorlanıyorum yoksa gündüz rahatım

Ben de bugün başladım,sabah 1 patates,öğlen 1patates,akşamda 1 patates olur sanırım. 3 lt su,yeşil çay,sabah yürüyüşümü de yaptım. kaçamaksız devam inşallah. Valla bugün okula arkadaş börek getirmiş yemedimyine baklava vardı onu da yemedim. İnşallah sonuç güzel olur. Ben yarın patlıcanı közleyip salata yapmayı düşünüyorum çok severim çünkü. Kolay gele...

bende domates salatalık takılıyorum valla patatesi soyup doğrayıp fırına atıp yedim ben közlenmiş gibi oluyor çok güzel oluyor tavsiye ederim

bende salatalik domatesle devamm ediyorum, simdi sekersiz kahve iciyorum, coooookkk acim yaaa :KK14:
ama yilmak yok artik su 59u görmek istiyorum, dün 64,0 bugün 63,3üm ollleyyy be, gelde bu diyeti boz simdi :KK20: artikin hayatta bozmam :KK53:

bende salatalik domatesle devamm ediyorum, simdi sekersiz kahve iciyorum, coooookkk acim yaaa :KK14:
ama yilmak yok artik su 59u görmek istiyorum, dün 64,0 bugün 63,3üm ollleyyy be, gelde bu diyeti boz simdi :KK20: artikin hayatta bozmam :KK53:

Tebrikler cnm bende 71.3 le dun basladim bugun 70.5 sebze gunum ve simdiye kadar 3 salatalik Bol su ve yesil cay ictim yesil cay acayip istah kapatiyor hedefime 3 kilo kaldi

X