Onu aramamak için ne yapmalıyım ? Bir akıl verin lütfen.

Arkadaşlar bir tavsiyenize ihtiyacım var yine. Erkek arkadaşımın annesi aradı beni ve eminim onun haberi yoktu. Annesi çok sever beni ve erkek arkadaşımın çok üzgün olduğunu, bir sorun olup olmadığını ya da kavga mı ettiğimizi sordu. Konuştuk biraz, görüşmediğimizi söyledim. Ama annesinin anlatımlarından onun gerçekten çok üzgün olduğunu anladım.
sormak istediğim; yarın benimle görüşmek isteyebilir.Sizce kabul etmeliyim ? Onunla görüşmeli miyim ? Bir akıl verin.

görüş tabiki tatlım.. ne kaybedersin ki.. ama karşısına güçlü bi kız olarak çık.. seni biraz kararlı görsün.. bu sefer kaybetme korkusunu biraz hissetsin.. hadi haberlerini bekliyoruz..:hulya:

sağol canım.:eek: umarım olursa tadında bir görüşme olur. arkadaşça otururuz belki, bakalım. :)

Kesinlikle görüş. Bu sefer açık bir şekilde gerçek pierid'i anlat daha fazlasını isteyecekse bu sonuca katlanacağını bilsin. ıçinde fırtınalar kopacağını biliyorum. Sakın soğuk kanlılığını kaybetme. Ama sakın Bitti deme. Sadece zaman iste olumlu davranışlarına karşılık ver ama zamanla düzelecek her şey de. Artık ikiniz içinde bu işkencenin biteceğine seviniyorum. Haberlerini bekliyorum.

ilişiye devam etsen bile gün içinde aramamaya devam et. aramamak için de biraz acımasızca belki ama ben onu aramasam da o beni hala seviyor diye düşün

Canım Pierdim ne oldu bir gelişme var mı konunu yeni gördüm ve baştan sona okudum kıyamam ben sana ne olur güçlü ol sende kendimi gördüm bende senin gibi kapris yapmayı beceremeyen sevdimi herşeyi göze alıp delicesine bağlanan biriyim ama bu bana hep acı hep mutsuzluk getirdi inşallah sen benim yaşadığım mutsuzlukları yaşamassın bebeğim Rabbim yardımcın olsun dualarım her daim seninle balım :Saruboceq:

prierdcimmm tabiki görüş konuş canım hatalar bizler için belki oda coık pişmandırrrr

bunları düşünsen aramana değmeyecek biri olduğunu hatırlatsan kendine
işe yarar umarım

Bir karar aldıysan sonuclarını göz onunde bulundurup almıssındır. ilişkiyi bitirmen herseyı bıtırmıs olman gerek. Arayıp aramamak ıcın tereddütlerin oluyorsa bitirmeyi tekrar düşünmeliydin.

Bitiriyorsan bu soruyu sorman bile yanlıs.

Onun öldüğünü düşün. Geri dönmeyeceğini, bir ölüden farksız olduğunu düşün... Çok işe yarıyor ... (;

endiselenmee cok dogru karar aldigini farkinda ol Mantiginla düsünüp dogru karar verdigine göre duygularinida kontrol altina alabilmeni kolaylastirir.Onun kötü yönlerini sana yaptigi haksizliklari düsün Degmiceni,ona yazarsan yada iletisime gecersen.pismaligin gecikmez ne yaptim ben dersin kendine..

ya baska erkekmi yok canim, birazcik göz gezdir:) daha az ilgilendigini göreceksin

Merhaba,

Beklemekle geçmez bu süreç. Ya tamamen sileceksin, ya da arayıp derdini anlatacaksın.
Silmeni tavsiye ederim, Doner mi diye beklemeden..
Beklemek daha çok acı verecek sana.. Ayrıldığınızı farzet ve hayatını bu şekilde devam ettirmeye çalış..

X