Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri mersin yağı mı çörek otu yağı mı hangisi daha etkili?

arkadaşlar bende dün çörekotuna başladım ama şimdi mersin yağı falanda gördüm. benimde üstlerde hiç bişi yok ama alttan destekliyince büyük gibi duruyo ne yapmam lazım sizce?????
Canım masaj yapıcaksın küç de alabilirsin sabah akşam içersin hem çörekotu hem mersin yağıyla masaj yapabilirsin zamanla büyüyeceklerdir
Benim de sorum var. Yağları ne kadar tutuyorsunuz, zor olur yaa hergün hergün yıkamak.

Öyle kalıyor mu?

Cumartesiden itibaren ben de bir deneyeyim 1 ay sonra değişim olursa yazarım...

Canım yağla masaj yapıp yıkamıyoruz kokan yağ olursa yıkarsın ama çörekotu yağı kokmuyo fazla dıştan yağın üstüne gelmicek şekilde parfüm sık kokmaz yıkamana gerek yok
ama mersin yağı kokuyo onuda gece yatarken kullanırsın
yeni başlıycaksan çörekotu yağı öneririm yatmadan yaparsın masajını sütyen takma ayrı br atlet giy sabah kalkıncada yıkamadan üstünü değişirsin istersen ıslak mendille sil bişey kalmaz tmm tatlım

Canım masaj yapıcaksın küç de alabilirsin sabah akşam içersin hem çörekotu hem mersin yağıyla masaj yapabilirsin zamanla büyüyeceklerdir

Canım yağla masaj yapıp yıkamıyoruz kokan yağ olursa yıkarsın ama çörekotu yağı kokmuyo fazla dıştan yağın üstüne gelmicek şekilde parfüm sık kokmaz yıkamana gerek yok
ama mersin yağı kokuyo onuda gece yatarken kullanırsın
yeni başlıycaksan çörekotu yağı öneririm yatmadan yaparsın masajını sütyen takma ayrı br atlet giy sabah kalkıncada yıkamadan üstünü değişirsin istersen ıslak mendille sil bişey kalmaz tmm tatlım

çok teşekkür ederim nurummm küç nasıl bişi onu nasıl içicem?eyvahedigeldismile

Benim de sorum var. Yağları ne kadar tutuyorsunuz, zor olur yaa hergün hergün yıkamak.

Öyle kalıyor mu?

Cumartesiden itibaren ben de bir deneyeyim 1 ay sonra değişim olursa yazarım...

sürdüğün yağı istediğin kadar tutabilirsin
hemen yıkamana gerek yok

çok teşekkür ederim nurummm küç nasıl bişi onu nasıl içicem?eyvahedigeldismile

Küç kara üzüm çekirdeği dir çekirdeğin öğütülmüş hali aktardan alıcaksın tozdur sabah akşam bir tatlı kaşığı suyla yutucaksın tadı kötü gelebilir zamanla alışıyosun küç çok faydalıdır kansızlığa adet düzensizliğine we birsürü şeye iyi geliyor tawsiye ediyorum canım

Küç kara üzüm çekirdeği dir çekirdeğin öğütülmüş hali aktardan alıcaksın tozdur sabah akşam bir tatlı kaşığı suyla yutucaksın tadı kötü gelebilir zamanla alışıyosun küç çok faydalıdır kansızlığa adet düzensizliğine we birsürü şeye iyi geliyor tawsiye ediyorum canım

çok teşekkür ederim canım saol yaaa:dance:

canım yaş kaç senin bir de alt-üst ölçülerin kaç? cm olarak bi değişim oldu mu? nasıl dolgunlaştı?benim cm olarak değişim olmasa da asıl üstlerin dolmasına ihtiyacım var.altlar dolgun ama üst boş ve koltuk altına doğru. mersin mi kullansam diyorum?

20 yaşındayım..ölçmüyorum ben.. nasıl ölçülür bilmiyorum....gözle görülür bi değişim oldu bunu görüyorum..benim de seninki gibi..zamanla üstler de dolgunlaşıcak ama..masaj çok önemli..masajla bu sorunu halledebilirsin..ben günde 200 defa attan üste bi de koltuk altından ortaya doğru masaj yapıyorum..yeterince büyümediği için öle oluyo sanırım..ben kullanmaya devam edicem valla mersini..çünkü adele kuvvetlendirici ve göğüs büyütücü diye yazıyo..dediğim gibi masaj çok önemli..hee bi de masajla üstleri de dolgunlaşıyo..masaj yaptıktan sonra bi bakıyorum dolgunlaşmış üst taraf..bu işin sırrı düzenli masaj!...

20 yaşındayım..ölçmüyorum ben.. nasıl ölçülür bilmiyorum....gözle görülür bi değişim oldu bunu görüyorum..benim de seninki gibi..zamanla üstler de dolgunlaşıcak ama..masaj çok önemli..masajla bu sorunu halledebilirsin..ben günde 200 defa attan üste bi de koltuk altından ortaya doğru masaj yapıyorum..yeterince büyümediği için öle oluyo sanırım..ben kullanmaya devam edicem valla mersini..çünkü adele kuvvetlendirici ve göğüs büyütücü diye yazıyo..dediğim gibi masaj çok önemli..hee bi de masajla üstleri de dolgunlaşıyo..masaj yaptıktan sonra bi bakıyorum dolgunlaşmış üst taraf..bu işin sırrı düzenli masaj!...

çok sagol canım, inş dolarlar. masajın etkili oldugunun farkındayım,yapmaya da çalışıyorum ama oyle 200 defa falan değil. masaj kemeri aldım o nedenle,bizim yaptıgımız şeyi daha iyi yapıyor hem de vakitten tadarruf. fayda görürsem tavsiye ederim.bir arkadaş çok faydasını gördü.

ya aslında düşündüm de 200 defa falan da yapıyorum bazen. bazen 15-20 dak. masaj yaptıgım oluyor, o zamanlarda 200ü de geciyodur ama düzenli değil işte...

ya aslında düşündüm de 200 defa falan da yapıyorum bazen. bazen 15-20 dak. masaj yaptıgım oluyor, o zamanlarda 200ü de geciyodur ama düzenli değil işte...

o masaj aletlerini hiç kullanmadım işe yaraıyo demek he...15-20 dk masaj mı yapıyosun?? benim okadar sürmüyo yaa..ay ne kadar fazla 15 dk masaj yahu..en fazla 6 dk alır benim..çok mu hızlı yapıyorum acaba??...

yani başka bişeyle ilgilenirken, nette gezinirken mesela, 2 elime birden ihtiyacım olmadıgı zamanlarda boş durmamak için yapıyorum işte...başka bişeyle ilgilenirken sıkıcı olmuyor. kemerin işe yaradığını duydum, bakalım inş. bende de işe yarar.

yani başka bişeyle ilgilenirken, nette gezinirken mesela, 2 elime birden ihtiyacım olmadıgı zamanlarda boş durmamak için yapıyorum işte...başka bişeyle ilgilenirken sıkıcı olmuyor. kemerin işe yaradığını duydum, bakalım inş. bende de işe yarar.

inşallah...ya aslında tüm mesele masajda galiba ya..biri sadece masaj yapmış ve büyümüş göğüsleri..sanırım sadece masaj yapsak da olucak ya..ama hemen değişim görelim diye denemedik yöntem bırakmıyoruz:) inşallah bu yaptıklarımızı bırakınca geriye dönüş olmaz..ama masajı hayatım boyunca bırakmıcam..geleceğe doğru bi hareket benimkisi:))
yaşlılar bu işleri iyi biliyomuş aslında biliyomusun...olmadık karışımlar biliyolar...her eve bi büyük gerek..ay inşallah iyi olur ya...

Elle masajı nasıl yapıyorsun canım? naniknanik

kızlar bişiy sorucam bugün mecitefendinin mersin yağını aldım ama hiç yağ gibi değil çok keskin kokulu vw su gibi olduğu için sürülmüyo,esans gibi .sizinki nasıl ?bundan önce kardenin çörekotu yağını almıştım o yağ gibiydi kolay sürülüyodu bunu süremedim malesef yaaa

kızlar bişiy sorucam bugün mecitefendinin mersin yağını aldım ama hiç yağ gibi değil çok keskin kokulu vw su gibi olduğu için sürülmüyo,esans gibi .sizinki nasıl ?bundan önce kardenin çörekotu yağını almıştım o yağ gibiydi kolay sürülüyodu bunu süremedim malesef yaaa

canım ben de bugün aldı mersin yağını, kardenin, çok yağ gibi degil yani çörekotu yağından bşraz daha az kıvamlı ama su gibi de değil...sürebiliyorum ama çabuk emiyor, kendi yapısındandır herald, uçucu bişe olabilir.

evet canım hepten su gibi değil de ben çörekotu yağını kullanıyodum şimdi mersin yağına geçince kıvamı farklı geldi masaj yapamıyorum kaygan olmadığı için ama evet emiyo,bütün markalar mı aynıdır acabaa???

benimki de tam tarif ettiğin gibiydi miniş. esans gibi ve sürülmüyodu ben de sürmedim attım gitti guclubacismile

benimki de tam tarif ettiğin gibiydi miniş. esans gibi ve sürülmüyodu ben de sürmedim attım gitti guclubacismile

evet canım yaaa

kızlar yardımcı olabilirmisiniz acaba? herkesin mi böyle acaba hiç masaj yapılabilecek bi yağ değil ki bu mersin yağı ? kaymıyoooo yağsız resmen bende napıyım bilmiyorum

canım herkezin öyle benimde yağ gibi değil keskin kokusu war sürüyosun emiyo yağ gibi kalmıyo doğru almışsın kullan canım

canım kokusundan da belli uçucu bi yağ o, pek kıvamlı değil. çok masaj yapamasan da sür, mersin yağının kendisi etkiliymiş, masajı da bişe olmadan veya başka bi yağla yap

X