Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri mersin yağı mı çörek otu yağı mı hangisi daha etkili?

ben bugün çörek otuna başladım bakalım inşallah etkili olur

canım kokusundan da belli uçucu bi yağ o, pek kıvamlı değil. çok masaj yapamasan da sür, mersin yağının kendisi etkiliymiş, masajı da bişe olmadan veya başka bi yağla yap

benim mersin yağı uçucu değil ya...siz hangi markanınkini kullanıyosunuz öle..baya kıvamlı kesif bi kokusu var benimkinin...güzelce masaj yapabiliyosun yani...esans olmasın uçucu dediğiniz?

benim mersin yağı uçucu değil ya...siz hangi markanınkini kullanıyosunuz öle..baya kıvamlı kesif bi kokusu var benimkinin...güzelce masaj yapabiliyosun yani...esans olmasın uçucu dediğiniz?

seninkinin markası ne canım?üstünde ne yazıyor?

seninkinin markası ne canım?üstünde ne yazıyor?

defne doğa markanın adı...bildiğin yağ..masajla emiyo anca...bi tane daha almıştım nival'di markası..o uçucuydu işte...daha elinde uçuveriyodu..sürünce hemen bitiyodu...onu kullanmaktan vazgeçtim sonra..defne doğa kullanıyorum şimdi...

demin araştırdım mersin yağı uçucu bi yağmış ve diretk cilde uygulanmaması gerekiyomuş...tahriş edermiş tek başına kullanıldığında...onu destekleyici yağla karıştırıp kullanmak gerekmiş...

yakıcı bi yağ olduğu için cilde zarar verebilirmiş....

ben defne doğa marka kullanıyorum..onu araştırdım haricen cilde uygulanabilir diyo...bi an tereddüt ettim ama okuyunca rahatladım..iyiymiş benimki...sürülebilir kaygan bi yağ..

benım yagımda ucucu yazıyor... ben pamuga dokuyorm olee suruyorm vucuduma surumu kolaylastıryor...hemde cok koku bırakmıyr...

Portakal yağını sürdüm uçucu yazıyor ciddi ciddi uçtu gitti. Fakat mersinde aynısı olmadı kaldı ertesi güne kadar uçucu yazdığı halde uçmadı. :bbo: Neden acaba? :uhm:

arkadaşlar ben çörek otu yağını kullanıp bitirmiştim etkisini de gördüm ama şimdi birkaç gündür mersin yağı kullanıyorum gerçekten baya dolgunlaştı sanki çörek otundan daha çabuk etki etti gibi

arkadaşlar bende başlamak istiyorum bu yağlara fakat ben internetten araştırıyorum ne çörek otunun faydalrında nede mersin yağının faydlarında göğüsle ilgili bişey yazmıyor..,
birde mersin yağıyla çörekotu yağını karıştırarak kullansakda olur mu kullanan varmı bu şekilde sonuçları bildirin lütfen kullanmaya devam eden arkadaşlarım bu yağlarla birlikte gögüs büyütücü jel kullanılır mı bi zararı olurmu sabah jeli akşamda yağlarla masaj yapsak hepimize kolay gelsin eyvahedigeldismilekaydirigubbakcemile3:enbuyukkk:

arkadaşlar bende başlamak istiyorum bu yağlara fakat ben internetten araştırıyorum ne çörek otunun faydalrında nede mersin yağının faydlarında göğüsle ilgili bişey yazmıyor..,
birde mersin yağıyla çörekotu yağını karıştırarak kullansakda olur mu kullanan varmı bu şekilde sonuçları bildirin lütfen kullanmaya devam eden arkadaşlarım bu yağlarla birlikte gögüs büyütücü jel kullanılır mı bi zararı olurmu sabah jeli akşamda yağlarla masaj yapsak hepimize kolay gelsin eyvahedigeldismilekaydirigubbakcemile3:enbuyukkk:

bi yağ kullanıyosan başka bişey kullanma...sonra yağlar toplanıyo ve kırmızı bişey çıkıyo sivilce gibi ve can yakıyo...sadece mersini kullan ve hareket et...sağ elini yumruk yap sol avucunun içinde 10 sn kadar bastır var gücünle ve kollarını yukarı aşağı hareket ettir...dayanabildiğin kadar yap....zaten yağla masaj yapıyosun...bi de bu hareket çok etkili olur...arada da hurma ye günde 2 tane falan...

benim şerbetçiotu karışımının bitmesine 15 gün kaldı....1 aydır düzenli yapıyorum...ve büyüdü biraz....şerbetçi otunu bırakınca mersinle devam edicem...herşey masajda ve bu harekette ya...diğerleri yardımcı eleman:)

bi yağ kullanıyosan başka bişey kullanma...sonra yağlar toplanıyo ve kırmızı bişey çıkıyo sivilce gibi ve can yakıyo...sadece mersini kullan ve hareket et...sağ elini yumruk yap sol avucunun içinde 10 sn kadar bastır var gücünle ve kollarını yukarı aşağı hareket ettir...dayanabildiğin kadar yap....zaten yağla masaj yapıyosun...bi de bu hareket çok etkili olur...arada da hurma ye günde 2 tane falan...

benim şerbetçiotu karışımının bitmesine 15 gün kaldı....1 aydır düzenli yapıyorum...ve büyüdü biraz....şerbetçi otunu bırakınca mersinle devam edicem...herşey masajda ve bu harekette ya...diğerleri yardımcı eleman:)

ben bugun aktara gittim çörekotu yağıyla mersin yağı birleştirilip sürülürse herhangi bi zararı olur mu dedim hiç bişey olmaz doğal oldukları için dedi ama yinede bi yağ ile başlamalı mersinle başlıyım ben ozaman a.s.

ben bugun aktara gittim çörekotu yağıyla mersin yağı birleştirilip sürülürse herhangi bi zararı olur mu dedim hiç bişey olmaz doğal oldukları için dedi ama yinede bi yağ ile başlamalı mersinle başlıyım ben ozaman a.s.

mersini sür..o güzel...ama göğüs ucuna sürme...olabildiğince çevresine masaj yap...zaten hissediyosun çok güzel kan dolaşımı oluyo...bi de hareket et tamamdır...20 gün sonunda kesin sonucu görüceksin ....:KK66:

mersini sür..o güzel...ama göğüs ucuna sürme...olabildiğince çevresine masaj yap...zaten hissediyosun çok güzel kan dolaşımı oluyo...bi de hareket et tamamdır...20 gün sonunda kesin sonucu görüceksin ....:KK66:

öylemi dersin canım benim mutlu ettin beni şimdi ben birde bu yağların yanı sıra göğüs büyütücü bi krem yada bantlar var ya onlardanda kullanmak istiyorum tam destek yanii :) çünkü bnm 70i bile dolduramayan göğüslerim var ve çok mutsuzum üzülüyorum hep yaa :KK43::KK43:mafoldumben

ben de bu ayrımı düşünüodum kızlar.tamamdır üşenmeyeyim çıkayım alayım yarın mersin yağını da.ikisini karıştırır yaparım diye düşnüorum ben.şimdiden sardı üşengeçlik hadi jayırlısı.sağolun kızlar..

arkadaşlar ben çörek otu yağını kullanıp bitirmiştim etkisini de gördüm ama şimdi birkaç gündür mersin yağı kullanıyorum gerçekten baya dolgunlaştı sanki çörek otundan daha çabuk etki etti gibi

ne kadar zamanda kaç cm, bir de yaşın da etkisi vardır heralde. sorun olmazsa yaşın kaç
alt üst kaçtı kaç oldu.

cnm göğüs ucuna değdirmeden nasıl sürüyordun senn:kedi:

X