Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri mersin yağı mı çörek otu yağı mı hangisi daha etkili?

ufff he yaaa ben çörekotunu kullanıyom şişe dibe vurdu sadece dolgunluk var bu bitince mersinemi başlıyım napim yaa

İlk önce mersin yağı kullandım onunla başladım şimdide hem mersin hem çörekotu yağını kullanıyorum ikiside diyorum ben

bende çörek otu yagıyla başladım sona içine biraz mersin yagı koydum o bitti şimdi çörek otu yagına rezene koydum rezene bence daha etkili gibi geldi bence çörek otuyla mersini bi şişede karıştırıp kullanın rezeneyide ayrı kullanın mesela sabah çörek otuyla mersini akşamda rezeneyi ben rezeneyi hiç kullanamıcam sanıodum ama büyüdügünü görünce hiç kokusunu tınlamıorum

rezeneyi bir zamanlar denemiştim ama pek fayda etmemişti sanırım şimdi çörekotu ve mersini karıştırıp sürüyorum ama fayda ediyormu bilmiyorum belki masajdan dolayı biraz dolgunluk bu yağlar sayesinde büyüdüğünü görmedim benn

ben çörek otu mersin rezene hepisini kullanıyom çok memnunum cm olarak büyüme ne kdr oldu bilmiyorum ama eskisine göre sütyenle fark edilir bi deişiklik oldu sabah akşam ne zaman müsait olursam masaj yapıyorum 2,5 ay oldu haziran bitene kdr yapıcam bakalım ne olcak ondan sona ara ara yapçam geçici mi deil mi denicem bakalım

Bıraktıktan sonra eski haline geri mi dönüyor? Hiç kullanıpta bırakan yok mu? :uhm:

Bıraktıktan sonra eski haline geri mi dönüyor? Hiç kullanıpta bırakan yok mu? :uhm:

valla cnm 3 4 gün yapmayan arkadaşlar olmuştu ve eski haline dönmediğini yazmışlardı...benimde yağım bitti ara vereyim bakalım sönceklermi

Kızlar ben baya bir yaptım we bıraktım büyüttükten sonra ama birden bırakmadım masajı yawaş yawaş bıraktıktan sonra eski haline dönmedi şimdi yeniden başladım şimdi dediğim 3-4 ay oluyo yeniden dolgunlaşma oldu büyüdüde istekle yaparsanız istediğiniz olur sewgilerimleopuyorumnanaktan

mersin yağı çok etkili....ben onu kullanıyorum..dolgunlaştırdı ve şahane oldu...hem mis gibi kokuyo...

mersin yağı çok etkili....ben onu kullanıyorum..dolgunlaştırdı ve şahane oldu...hem mis gibi kokuyo...

canım yaş kaç senin bir de alt-üst ölçülerin kaç? cm olarak bi değişim oldu mu? nasıl dolgunlaştı?benim cm olarak değişim olmasa da asıl üstlerin dolmasına ihtiyacım var.altlar dolgun ama üst boş ve koltuk altına doğru. mersin mi kullansam diyorum?

canım yaş kaç senin bir de alt-üst ölçülerin kaç? cm olarak bi değişim oldu mu? nasıl dolgunlaştı?benim cm olarak değişim olmasa da asıl üstlerin dolmasına ihtiyacım var.altlar dolgun ama üst boş ve koltuk altına doğru. mersin mi kullansam diyorum?

aynen ya benimde koltuk altlarına doğru şişik üst taraf dümdüz anca elimle kaldırdığımda fırtlıyolar bu tip göğüslere koltuk altı göğsü diyolar o yüzden önmden baktımıda hiç büyük durmuyo yandan baktımı büyük duruyo anca....bende mersine geçicem

arkadaşlar bende dün çörekotuna başladım ama şimdi mersin yağı falanda gördüm. benimde üstlerde hiç bişi yok ama alttan destekliyince büyük gibi duruyo ne yapmam lazım sizce?????

Benim de sorum var. Yağları ne kadar tutuyorsunuz, zor olur yaa hergün hergün yıkamak.

Öyle kalıyor mu?

Cumartesiden itibaren ben de bir deneyeyim 1 ay sonra değişim olursa yazarım...

X