Tüp Bebek Merkezleri Medical park bahçelievler- dr. Latif küpeli oğlu hakkında bilgisi olanlar

DURU1980

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2010
26
1
Merhaba Arkadaşlar,
Medical Parc Bahçelievler - Dr. Latif Küpelioğlu'nun hastası olan varmı?
4. denemeye başlamak istiyorum. Latif bey ve ekibi hakkında bilgisi olanlar lütfen yardımcı olurmusunuz? Olumlu veya olumsuz tüm görüşlerinize ihtiyacım var.

Yaptiran tanidigim var 11 kez denedi istanbuldaki butun merkezlerde 12. yi medical park bevlerde denedi ve bir oglu oldu
Bizde kontrol amacli gittik Jane hanima ve cok memnun kaldim
bence iyiler

Paylaşımın için teşekkür ederim. Allah analı-bablı büyütsün inşallah. Çok uğraşmış anladığım kadarıyla, eminimki aynı zamandada bir servet ödemiş olmalı; 12 deneme dile kolay

canım bende latif beyin hastasıyım ilk denemede bebeşilerim düştü ama tekrra deneyeceğiz yine aynı doktora hekibi hepsi iyi calışıyolar amcamın kızı da latif beyin hastası ameliyattınıda tüp bebeğinide ona ve hekibine yaptırdı ilki olmadı ama ikincisi tuttu ve şimdi 5 aylık dünya tatlısı bi oğluşumuz var şimdi sıra bizdedir arkadaşım inşaaalh sen diğer denemelerini kime nerde yaptırdın...

cannurcum inşallah dediğin gibi olur, inşallah sıra bizdedir bu defa. bu arada sende ve amcanın kızında sorun neydi ?

arkadaşlar görüşlerinizi bekliyorum, Dr. Latif bey in hastası olan başka kimse yokmu?

ben iki defa denedim negatif latif bey diye gitmiştim ama serkan beye gectim sonra jane hanım anlayacagınız latifin yüzünü tedavi başlayınca göremedim

bende Latif beyin hastasıyım çok ilgili bilgili bir doktor. uyguladığı tedavi sonucu 16 haftalık ikizlerime hamileyim. darısı inşallah bütün isteyenlere

Arkadaşlar , Bende Latif bey'in hastasıyım... Ben herşeyden çok memnun kaldım , süper bir ekip..
Hiç işini şansa bırakan bir DR değil.. Şuan 22 haftalık hamileyim çok şükür...darısı cümle isteyenlere

selam arkadaşlar bende laftif beye yeni gittim tahliller istedi yaptırıyoruz ama daha tüp bebek fiyatını konuşmadık sizler kaça yaptırdınız

selam arkadaşlar bende laftif beye yeni gittim tahliller istedi yaptırıyoruz ama daha tüp bebek fiyatını konuşmadık sizler kaça yaptırdınız
Canim ben de layif beyin hastasiyim bu hafta gittim ilk defa. Bana sorununuzu tedavi surecini ve sonucu ayrintili anlatirsan sevinirim

kızlar herkese merabalar eşim emre bakırcıoglunun hastası morfolojisi 0 ile 4 arasında değişiyor. haziran ayında kısmetse tüp bebek denemeyi düşünüyoruz ama merkez konusunda kararsız kaldık. medical park bahçelievler/umut tüp bebek
erkek infertilitesinde nereyi önerirsiniz. deneyimleri benimle paylaşırsanız çok sevinirim

Merhaba ben de yazin tüp yaptiracagim.sizden hangi tahliller istenildi.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Arkadaşlar medikal park ta tüp tedavisi kaç TL te maloldu ortalama fiyat verirseniz sevinirim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Şu anda ilaçlar hariç 1. Tüp Bebek 5 bin TL, 2. transfer 2200 TL . Ama ben memnun kalmadım tavsiye etmiyorum.

Merhaba ;
bende Bahçelievler hastanesi ile görüşmeye gideceğim.birde bahçeciyede gideceğim. 2 si arasında karar verecğim.Bahçelievler bana çok yakın ama önemli olan doğru yer olması. sizin tavsiyeniz nedir?

Merhaba ;
bende Bahçelievler hastanesi ile görüşmeye gideceğim.birde bahçeciyede gideceğim. 2 si arasında karar verecğim.Bahçelievler bana çok yakın ama önemli olan doğru yer olması. sizin tavsiyeniz nedir?

tam benım gıbısınınız.başladınız mı tedavıye. bend ebu ay baslıyacagım. Bahcecı ve medıcal park arasınd akaldım. bahcelıevler bana yakın oldugu ıcın aklımda. doktor konusunda kararsızım. ulun bey mı, latıf beymı , serdar koc mu ? umrm sız baslamıssınızdır ve bana yol olursunuz

X