Gelinbaşı ve Gelin Tacı bostancı,maltepe,kartal,pendik en iyi kuaförler??

sannem16

Nirvana
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2008
298
0
41
arkadaşlar 5 haziranda pendikte düğünüm var ve ben hç bir kuaförü bilmiyorum.bilenler yardımcı olabilirmi??

5 haziranda benimde pendikte düğünüm var.. ve bende sneinle aynı deertten muzdaribim :sinifsinif: eğer bulursan bana da haber ver sempatiksalakcinni

pendikte salon kırmızı varmış arkadaşım yaptırmış güzeldi, erenköy sayanoraya ii diorlar, onun dışında maltepede erdinç taş var ünlü bi kuaför prova falanda yapıyor bi konuşun isterseniz. Aslında en güzeli her zaman gittiğin kuaföre gideceksin en azından nazın geçer, adı olan kuaföre gidiosun adam elemanına yaptırıo tanıomıosun etmiosun senin zevkinide bilmio nasıl yapıcağıda muamma, işte ünlü kuaför ya kendini güzel yapacağına inandırıosun :)

cnm haklısın ama ben bursada oturuyorum ve düğün günü burda yaptırıp gidersem zaten saçım bozulacak yani bütün gün o saç durmaz kafamda.makyajda aynı şekilde.oyüzden kuaför arıyorum

hımmm saçın zor iş vala :KK43: ama makyajını iyi makyaj malzemeleri kullanan bir makyöze yaptırırsan makyaj sonunda sabitleyici kullanıolarlar gece sonuna kadar hiç bir şey olmuyor :) bırak bursayı istersen vanda yaptırda gel istanbula :)

Benim de temmuzda kartalda düğünüm olacak. kuaför konusunda henüz araştırma yapmadım ama pendikte yanılmıyorsam aydın taner kuaför salonunun methi çok yapılıyordu.Paket program yapılıyordu saç bakım vs... Ama ben provalı paketler varmış onu araştırcam. yani düğüne yakın 1 kez gidiyorsun beraber saç modelini seçip oluşturuyorlar. resimleri çekiliyor yapılmış ve düğün günü strese girmeden gidip gönül rahatlığıyla saçlarını yaptırıyorsun. Nişanda sinir olmuştum çünkü söylediğimle tamamen ilgisiz bir saç yapmıştı kuaför. Düşün seçtiğim model hafif dalgalı fönlü ve değişik bir örgü stiliyle yarım toplanan bi saçtı. ama okadar uyarmama rağmen o eline maşayı alıp kıvır kıvır yaptı saçlarımı ben sinirlenince de açmaya çalıştı sonra da yarım topladı alakasız bişi oldu. Düğün özeldir insan rahat huzurlu olmak ister yine istemediğim bi manzarayla karşılaşmak istemiyorum en özel günümde.Bence siz de öyle yapın.

Evet istemediğimiz bir sonuçla karşılaşmak çok kötü olur kesinlikle önceden prova yaptırmak lazım

Slm kızlar ... Pendikte benim bildiğim kadarıyla Aydın-Taner Kuaför Salonu var biraz tuzlu bir yerdir ama Pendik'in en iyisidir diyebilirim size mutlaka oraya uğrayın ve fiyat alın bende buaralar gidip fiyat alıcam size de haber veririm
Ayrıca Talat Kuaförde iyi diye biliyorum orasının fiyatl arı daha uygun yıllardır Pendikte bulunan bir kuaför herkes tarafından bilinir orası da tavsiye ederim
Eğer porselen Makyaj düşünürseniz Pendikte Yağmur Kuaför diye bir yer var camına Porselen makyaj yapılır diye bir yazı asmış bende gittim konuştum geçenlerde 80 Tl fiyatı bir -birbuçuk saat sürüyomuş yapılışı

3 sene önce talat kuaföre röfle yaptırmıştım saçım kopmuştu :bbo:

ama bi kere denk gelmişti gelin başı yapıolardı çok güzel olmuştu gelinde çok güzeldi gerçi onunda etkisi olabilir :)

Son düzenleme:
Benim de temmuzda kartalda düğünüm olacak. kuaför konusunda henüz araştırma yapmadım ama pendikte yanılmıyorsam aydın taner kuaför salonunun methi çok yapılıyordu.Paket program yapılıyordu saç bakım vs... Ama ben provalı paketler varmış onu araştırcam. yani düğüne yakın 1 kez gidiyorsun beraber saç modelini seçip oluşturuyorlar. resimleri çekiliyor yapılmış ve düğün günü strese girmeden gidip gönül rahatlığıyla saçlarını yaptırıyorsun. Nişanda sinir olmuştum çünkü söylediğimle tamamen ilgisiz bir saç yapmıştı kuaför. Düşün seçtiğim model hafif dalgalı fönlü ve değişik bir örgü stiliyle yarım toplanan bi saçtı. ama okadar uyarmama rağmen o eline maşayı alıp kıvır kıvır yaptı saçlarımı ben sinirlenince de açmaya çalıştı sonra da yarım topladı alakasız bişi oldu. Düğün özeldir insan rahat huzurlu olmak ister yine istemediğim bi manzarayla karşılaşmak istemiyorum en özel günümde.Bence siz de öyle yapın.

benimde sözümde öle olmuştu çok uyuz olmuştum, kalın kalın bukle şeklinde dalgalar istemiştim bide resim götürdüm yanımda yapabilirimisin die yaparım dedi güvendim yaptırdım gitti maşayla ince ince sardı önünede şekil veremedi kabus gibiydi kötükedihüso

benimde sözümde öle olmuştu çok uyuz olmuştum, kalın kalın bukle şeklinde dalgalar istemiştim bide resim götürdüm yanımda yapabilirimisin die yaparım dedi güvendim yaptırdım gitti maşayla ince ince sardı önünede şekil veremedi kabus gibiydi kötükedihüso
valla sorma canım benim de öyle oldu.Ağzım yandı bikere. Benim de nişanda saçlarım çok uzun değildi topuz da sevmiyorum bi model gördüm saçlara hafi dalgalı fön çekiliyor saç arkadan yarım toplanarak değişik bi örgü stiliyle örülüyor yani açık bir saç mdodeli. Yapabilirsiniz eminsiniz dimi dedim. övdü durdu kendini ama maşayı eline aldığı an anladım saçmalayacağını telkin edip durdu yok harika olcak diye. ilşlem bittiğnde saçlarım iyice yukarı çekti deli oldum. Düğünde aynı şeyi yaşamak istemiyoum korktum valla

valla sorma canım benim de öyle oldu.Ağzım yandı bikere. Benim de nişanda saçlarım çok uzun değildi topuz da sevmiyorum bi model gördüm saçlara hafi dalgalı fön çekiliyor saç arkadan yarım toplanarak değişik bi örgü stiliyle örülüyor yani açık bir saç mdodeli. Yapabilirsiniz eminsiniz dimi dedim. övdü durdu kendini ama maşayı eline aldığı an anladım saçmalayacağını telkin edip durdu yok harika olcak diye. ilşlem bittiğnde saçlarım iyice yukarı çekti deli oldum. Düğünde aynı şeyi yaşamak istemiyoum korktum valla

ya bu hafif dalgalı kalın bukleli saçları yapabilen kuaför görmedim daha fisfisfis ne enteresan bişey illa maşayla yapıp upuzun saçlar yukarı çekecek :eek:klava:

pendikte aydın tanerden başka bi yere gitmeyin derim.hemen hemen bütün kuaförlere gittim ama hepsinde bi sorun yaşadım,ya istediğim gibi yapılmadı yada kafalarına göre takıldılar..aydın tanerde hamit var onunla gidin konuşun,yaptığı işleri görün snra karar verin,talat bayağ uygundur,ama bütün çalışanlardan aynı verimi alamazsınız,çok kaliteli malzemeler kullanmazlar,makyaj olayı sıfır, hiç beceremzler... kırmızı kuaför kendi bildiği gibi takılır sen ne sölersen söle o kendi istediğini yapar,talattan ayrılıp açtılar zaten orayı,bide makyajı kryolan marka yapan bi yer olsun ona dikkat edin,
bide 3 yol ağzında ışıklların orda salon BR die bi yer var orasıda kaliteli bi yer ne yaptırdıysam memnun kaldım,sahibi bülent bey işini çok ii yapar,aydın taner kadar pahalı bi yer deil ama çokta uygun olduğunu söleyemem,iki kuaföre bakmanızda yarar var derim ben...

:roflol:

bende halamın düğününde saçlarıma hafif dalga istemiştim,ozamanlar kasap olan kuaförüme gittim adını sölemekte de çekinmicem aydın tanerin yan tarafındaki objeye gittim.. üstüne bastıra bastıra hafif dalga olsun dedim,sonra bi baktım merinos koyunu gibi olmuşum ağlıcaktım nerdeyse,bu ne dedim düşücek onlar dedi merak etme dedi,neyse bari makyaj yaptıryım dedim kadın harika makyuaj yaparım dedi bende güvendim ozaman bayağ esmerdim bi baktım bana pembe makyaj yaptı şaka gibiydi saçlar zaten felakett bide makyaj bittiğim andı,bi dünya para verip çıktım eve geldim mkyajımı sildim kendim yaptım...saçlarım düştümü ... evet düştü ama ertesi gün:) sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey bi dahada kapısından geçmedim o kuaför adlı kasabın:eek:lmaz:

Canım benım de ekımde pendıkte dÜĞÜnÜm olucak ben her zaman gıttıĞım yere gıdıcem kartalda ıstasyon caddesıne doĞru dÖnerken can kuafÖr var hemen kÖŞede alt geÇıde gelmeden oraya gıt derım ben nıŞanımda da oraya gıtmıŞtım makyajı Çok gÜzel yapıyorlar hıÇ akmıyor zaten 1975 yılından berı kuafÖrlÜk yapıyor fuat can adı da aynı zamanda yanında bır Çok eleman yetıŞtırmıŞ ben orayı tavsıye ederım sana o kadar da uÇuk fıyatları yok

pendikte aydın taner güzel kızlar ben nişanımda oraya gittim.sahibiyle görüşün indirim yapıyorlar.günlük makyaj ve profosyonel makyaj yapıyolar ben beğendim memnun kaldım.makyaj malz.güzeldi.

katalda nehir pas.aşağı doğru giden yol üzerinde formed var.orasıda oldukça ehil kişiler var ama biraz tuzlu gibi ...

maltepe postahanesinin psajında ibrahim kuaför var tavsiye ederim
ben hep onda yaotırıdım-taşındıkta dili geçmiş kullanıyorum-
gelin,nişan hep onda yaptırdım
ama mutlaka ibrahim yapacak yanında çalışanlar değil

ben yıllardır aydın tanere giderim pendikte.. düğün öncesinden ğidiorsun provada yapılıor düğün için sacınıkım yapacak o bile karar verılıor .. paket sistemıyle calışılıor ... bu işe sabahattın bey bakıor indirimde yapıor emın olun ..350 tl civarında :=) vak yaptırcaksanız tanerde bülent var ondan başkası yapmasın sakın 10numara =)

kuzymilanın dediğine katılıyorum,ama ben BR ve aydın taner arasında kaldım ne yapsam bilemedim.aydın taner profosyonel makyaj yapıyo profosyonelle porselen arasındaki farkı bilmiyorum ben , ne yapsam acaba br mi aydın taner mi???

X