Korse almak istiyorum yardım eder misiniz

_nisa_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2010
687
3
Arkadaşlar merhaba sezaryanla doğum yaptığım için karnımda sarkma oldu toparlayıcı bir korse almak istiyorum biraz göbişimi gizlesin çünkü kıyafet beğenemiyorum böle olunca ne giysem yakıştıramıyorum ..var mı içinizde korse kullanan hangi korseden almalıyım lütfen yardım edin

bende sezeryanla doğum yaptım normal şu tayt gibi olan korselerden aldım ok göbdeğini saklıo bir beden kadar küçük gösterio ama sırt bölgendeki etler löp löp ortaya çıkıo korse sıkıştırdığı için göğse kadar olan korselerden bulablirsen al derim ayrıca ben çok sıkıldığım için giyemedim açıkcası bpek kullanışlı olmuo korse bende sporla sıkılaştırmaya bak en iisi

ya ben tayt gibi deilde slip die geçiyo sanırım o şekilde istiyorum ama ufff ne yapsam göbek gitmiyooo ne basenim var ne popom sırf göbek çok yok ama beni rahatsız edio doğumdan sonra kilolarımıda verdim zaten 10 kilo almıştım hiç deilse bi yere giderken giymek için istiyorum M,I die bi markanın aldım ama tezgahtar kızlar m beden verdiler sıkmadı hiç sıkıcakki korsenin özelliği o değiştirmeyi düşünüyorum o yüzden danışmak istedim

tabik korse sıkmalı ben en küçüğünü almıştım bende 7 kilo aldım doğumda 63 düm 70 ldum şimdi hala 70im 2 ay oldu doğum yapalı zayıflamak için spora başlıcam ben en güzeli bu sanırım

Bende 67 kiloyum en iisi spor kesinlikle katılıyorum benim bebişim 6 aylık ek gıdalara geçtik onunla koşturuyorum sürekli :)) ama bizde genetik herhalde bu göbek mide olayı bende en iisi en küçüğünü alıyim senin gibi saol canım bizden başka göbek derdi olan yok galiba kimse yazmadı :))

önemli değil olmazmı doğum yapıpda göbek derdi olmayan ama hepsi zayıflama bölümündeler sende oraya bi bak istersen

medikallerde lohusa korsesi diye bi korse satılıyor bende ondan kullanmıştım, çok sıkı içinde misineler var cırt cırtlı, tayt gibi değil sadece göğüs altından çamaşırınıza kadar sarıyosunuz. çok memnun kaldım, çok güzel toparladı. tavsiye ederim hepinize.

Çok saol didemkader bende araştırıyim lohusalık korsesini ama ben doğum yapalı 6 ay oldu umarım işe yarar teşekkürler canım

X