türk dili ve edebiyatı okuyanlar ders video anlatımları açılmış bilginiz olsun !!!!

estur

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2009
681
6
merhaba arkadaşlar türk dili ve edebiyatında en zorlandığımız derslerden birisi osmanlıca internetten yok denecek kadar az kaynak var , bugün e öğrenmeye girdim , aöf hocaları tarafından hazırlanmış osmanlıca , halk edb. giriş dersleri videoları konulmuş ,osmanlıcayı izledim beğendim , çok sevindim bu videolara bilmeyen arkadaşım varsa bilgilendirmek istedim .. tc girerek giriş yapılıyor , bilgisayarına indirerek izleyebiliyorsun .. birçok kişinin bu bölümlere karşı köstek olduğu günlerde ben destek olayım dedim :) :)
ilim ilim ilim ... diğer boş insanlara, boş sözlere ,köstek olanlara kulak asmayın ..
:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:
a.s. a.s. a.s. a.s. a.s.

tüm arkadaşlara başarılar diliyorum

teşekkürler.. hemen bakayım..

ya sınavda derslerden kaçar soru çıkacak? hangi konulardan? sınav değerlendirmesi nasıl yapılacak? nerden öğrenebilirim bunlar bilmiyorumkismile

canım toplam 30 soru soruyorlar , 7 ünite varsa genelde eşit dağılım yapmışlar konular arasında, ben de murat yayınları var mesela 1. ünite 6 soru ,2 ünite 5 soru ,3. ünite 6 soru .... gibi gidiyo... naptın bitti mi çalışmalar hazır mısın ?

dersleri izlediniz mi kızlar , osmanlıcanın son 6. cd sini saçma yapmışlar çok güzel gidiyordu konular 6. derse geldi 11. konuyu anlattı bitirdi oldu bittiye getirdi ama hiç olmadı hocamm !!!!!

X