kızçeler uzayan akıntı

mirage1983

Ikizanasi :)
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2009
9.147
3
40
kızçeler şincik benim geçen salı bikere uzayan akıntım oldu sonra c.tesi geldi bide şimdi o akıntıdan geldi bu ne anlama geliyo bu dönmede yumoş çatlamışmı oluyo geliştiğini anlıyoruz adet günüm 1 nisan dedim acaba geçmi yumurtladım yoksam başka bişi var bu hastalaık olmasında yardımcı olursanız sevinirim :uhm::uhm::uhm:

gögüslerimde sızı ve ağrıda var kızlar yvv doktora gidip yumoş takibi yapınca böyle osrunlar yaşamıyodum doktor ilgileniyodu ama şimdi ne yapmak gerekiyo bilmiyoeum

o uzayan akıntı yumurtanın nerdeyse catlamak uzere oldugunun belırtısı onumuzdeki 3-4 günü değerlendirin.

sağol canım bende adet düzensiz bu ay bide rahim filmi çekildi temiz çıktı şükür bakalım ne olucak

uzayan akıntı yumurtanın döllenmeye en elverişli olduğu günlerde görülüyor fakat sende göğüs hassasiyeti de başladığına göre büyük ihtimalle yumurtan çatlamış da olabilir.genel olarak göğüs hassasiyeti en erken yumurtanın çatladığı günden sonra ortaya çıkıyor.

ozman ben adet olana kadar çalışmaya devam ediyim inş.allhım nasip ederde olurum bu ay

Bi kaç gün süren elastik akıntı duymamıştım. Benim bildiğim yumurta çatladığında o elastik akıntı olur ve 24 saat içinde de normale döner. Sendeki enfeksiyon olmasın sakın.

o akıntı bende 2-3 gün sürüyo aşılama yaptırdığım vakit akıntımın 2. günü dr. gitmiştim yumurta 20 mm olmuştu çatlamaya hazırdı yani.

anladım canım bende 2 aydır gitmiyorum yani takip için gitmiyorum sadece film çektirdim başka bi ilaç kullanmadım inş.çatlamıştır da tutar

Ya kızlar bugÜn ıŞe geÇ kaldım dıyo bıraz koŞtum kasıklarım kÜt kÜt attı off kıst yoktur demÜÜ

kızlar benim kasıklarım hala ağrıyo herzaman değil ama arada kendini hissettiriyo sanki karnımın altında ağırlık var gibi aradada batma gibi

tatlım bi bekliyim ya günümü bakalım ne olucak bi his olabilir diyo yoksa kendimimi kandırıyorum ama sürekli bi kasık ağrım yok dün çok ağırlık vardı bugün geçti arada ağrıyo canım sen hamişmişin

X