İstanbul Anadolu Yakası Düğün Mekanları ve Fiyatları

Fenerbahçe Faruk Ilgaz sosyal Tesisleri, Sözbir Royal Residance, Mihrabat Korusu, Beylerbeyi polis evi
Taçspor country club ataşehir:Koza Restaurant,Club torch, Marriott ıstanbul Asia, Byotell, Sophia Çengelköy, Hacegan Restaurant, Dalyan Club, Cemile Sultan Korusu Mekanları, Hidiv Kasrı, Sabancı Öğretmen Evi, Küçüksu Kasrı, Suada Clubs vs. vs. anadolu yakasında bulabildiğim ne kadar mekan varsa araştırdım. Yukarda yazdıklarımdan bir çoğunun fiyat ve oraganizasyonları ile ilgili bilgi aldım..Merak edenler varsa yazabilirim..

bu yolladıklarından cnm süsleme dahil kişibaşı 50 tl altı olanlar hangileri cnm? ben gerçi belirledim düğün yerimide merak ettim. hacegan 50 tl'den daha az onu biliyorum ama diğerlerini pek bilmiyorum.

Fenerbahçe Faruk Ilgaz sosyal Tesisleri, Sözbir Royal Residance, Mihrabat Korusu, Beylerbeyi polis evi
Taçspor country club ataşehir:Koza Restaurant,Club torch, Marriott İstanbul Asia, Byotell, Sophia Çengelköy, Hacegan Restaurant, Dalyan Club, Cemile Sultan Korusu Mekanları, Hidiv Kasrı, Sabancı Öğretmen Evi, Küçüksu Kasrı, Suada Clubs vs. vs. anadolu yakasında bulabildiğim ne kadar mekan varsa araştırdım. Yukarda yazdıklarımdan bir çoğunun fiyat ve oraganizasyonları ile ilgili bilgi aldım..Merak edenler varsa yazabilirim..

faruk ılgaz ve dalyan club ı fıyatlarını yazabılır mısın
cok saol simdiden

faruk ılgaz ve dalyan club ı fıyatlarını yazabılır mısın
cok saol simdiden

Faruk Ilgaz'ın gönderdiği teklifte haftaiçi 110 tl+ kdv, haftasonu: 120 tl+kdv' den başlıyor mönü fiyatları ve 135+kdv'ye kadar çıkıyor. Ayrıca müzik, dj vs. içinde 400 euro ekleniyor..Organizasyonla ilgli oldukça ayrıntılı bilgi vermişler oldukça mükemmel diyebilirim ama fiyat bana çok uçuk geldiği için ilgilenmedim.

Dalyan Kulüp: Mönü fiyatları 70 tl'den başlıyor 95 tl'ye kadar çıkıyor. Ayrıca ses sistemi, ışık, dj içinde 2000 tl+kdv ödeniyor.

İlgilendiğin olursa daha ayrıntılı bilgi veriririm, kolay gelsin..

bu yolladıklarından cnm süsleme dahil kişibaşı 50 tl altı olanlar hangileri cnm? ben gerçi belirledim düğün yerimide merak ettim. hacegan 50 tl'den daha az onu biliyorum ama diğerlerini pek bilmiyorum.

Canım dediğin gibi Hacegan uygun..Ayrıca Hidiv Kasrı, Beylerbeyi Polis Evi ve Sabancı öğretmen evi de ortalama 50 tl'ye gelen mönülere sahip.. Bende kişi başı 50 tl'ye kadar bir mekan arıyorum ama ekim ayında düşündüğüm için açık alan pek uygun görünmüyor..Kapalı alanda da istediğim gibi bir yer bulamadım..Polisevine bugün gittim bayıldım diyebilirim ama orada da organizasyon ile ilgili şüphelerim var açıkcası pek beğenmedik ilgilenenleri.. Sen nereyi tuttun cnm merak ettim?

Canım dediğin gibi Hacegan uygun..Ayrıca Hidiv Kasrı, Beylerbeyi Polis Evi ve Sabancı öğretmen evi de ortalama 50 tl'ye gelen mönülere sahip.. Bende kişi başı 50 tl'ye kadar bir mekan arıyorum ama ekim ayında düşündüğüm için açık alan pek uygun görünmüyor..Kapalı alanda da istediğim gibi bir yer bulamadım..Polisevine bugün gittim bayıldım diyebilirim ama orada da organizasyon ile ilgili şüphelerim var açıkcası pek beğenmedik ilgilenenleri.. Sen nereyi tuttun cnm merak ettim?

teşekkür ederim cevabın için cnm. biz maltepe sahilyolunda wonderland'i tuttuk. fiyatı uygundu hemde güzel bi yer canlı müzik flnda olucak.

teşekkür ederim cevabın için cnm. biz maltepe sahilyolunda wonderland'i tuttuk. fiyatı uygundu hemde güzel bi yer canlı müzik flnda olucak.

Rica ederim cnm..Hayırlı olsun sen en zor işi halletmişsin..Ben hala yer bulamadım arayıp duruyorum:1no2:

merhaba,

taç spor ve byotelle ilgili öğrendiğin fiyatları paylaşabilirsen çok sevinirim. şimdiden mutluluğunuz daimi olsun.

teşekkürler...

By Otell Düğün Teklifi

GALA MÖNÜSÜ 1

Mevsimin Karışık Zeytinyağlı Tabağı

Tarayıcınız bu resmin gösterilmesini desteklemiyor olabilir. (Yaprak Sarma- Z.Yağlı Enginar-Z.Yağlı Pırasa)

Mantarlı Vol-auvent

( Naneli Krem Sos İle )

Karışık Bahçe Yeşillikleri Salatası

(Hardal Sos İle)

Ispanaklı Piliç Dolması

(Kremalı Patates Graten,Bademli Pilav Supreme Sos İle)

Düğün Pastası

Limitsiz Alkolsüz İçecek

60 TL + KDV ( 28 Euro + KDV )

GALA MÖNÜSÜ 2

Mevsimin Karışık Dolma Tabağı

Tarayıcınız bu resmin gösterilmesini desteklemiyor olabilir. ( Yaprak Sarma-Patlıcan Dolma- Biber Dolma )

Talaş Böreği

( Peynirli Ekşili Yoğurt Sos İle )

Bahçe Salatası

(Balzemik Sos İle)

Piliç Topkapı

( Mevsim Sebzeleri,Chateau Patates ve Tarhun Sos İle )

Düğün Pastası

Limitsiz Alkolsüz İçecek

60 TL + KDV ( 28 Euro + KDV )

GALA MÖNÜSÜ 3

Karışık Mevsim Zeytinyağlıları Tabağı

Tarayıcınız bu resmin gösterilmesini desteklemiyor olabilir. ( Yaprak Sarma-Patlıcan Dolma-Z.Yağlı Barbunya Pilaki )

Geleneksel Peynirli Su Böreği

( Naneli Yoğurt Sos İle )

Mevsim Yeşillikleri Salatası

(Yeşil Salata, Kırmızı Lahana,Domates,Salatalık ve Roka

( İtalyan Sos ile)

Taze Sebze ve Baharatlarla Tatlandırılmış Kuzu Tandır Tarçınlı Fıstıklı İç Pilav İle

(Sebze Buketi ve Kekik Sos İle)

Düğün Pastası

Limitsiz Alkolsüz İçecek

65 TL + KDV ( 30 Euro + KDV )

GALA MÖNÜSÜ 4

Tarayıcınız bu resmin gösterilmesini desteklemiyor olabilir. (Yaprak Sarma, Domates Dolması,Z.Yağlı Kereviz)

Ispanaklı Krep

(Domates Sos İle )

Geleneksel Çoban Salatası

(Sızma Z.Yağı ve Limon Sos İle)

Beef Straganof

(Kibrit Patates ve Körili Pilav İle)

Düğün Pastası

Limitsiz Alkolsüz İçecek

GALA MÖNÜSÜ 5

Zengin Ordövr Tabağı

Tarayıcınız bu resmin gösterilmesini desteklemiyor olabilir. (Patlıcan Salatası,Beyaz Peynir,Dana Jambon,Haydari,Kaşar Peynir,Amerikan Salatası,Domates,Salatalık,Acılı Ezme)

Kıymalı Su Böreği

(Naneli Yoğurt Sos İle )

Akdeniz Yeşillikleri Salatası

(Sızma Z.Yağ ve Limon Sos İle)

Piliç Sultan Sarma

(Mevsim Sebzeleri İle Doldurulmuş Tavuk Göğsü,Pilav,Şato Patates ve Sumaklı Krem Sos İle)

Düğün Pastası

Limitsiz Alkolsüz İçecek

GALA MÖNÜSÜ 6

Tarayıcınız bu resmin gösterilmesini desteklemiyor olabilir. (Yaprak Sarma,Z.Yağlı Enginar,İmam Bayıldı)

Sebzeli Çin Böreği

(Soya Sos İle )

Şefin Özel Salatası

(Kokteyl Sos İle)

Tane Hardal ile Tatlandırılmış Fırın Antrekot

(Mevsim Sebzeleri ve Bademli Pilav İle)

Düğün Pastası

Limitsiz Alkolsüz İçecek

GALA MÖNÜSÜ 7

Zengin Ordövr Tabağı

Tarayıcınız bu resmin gösterilmesini desteklemiyor olabilir. (Dana Jambon, Domates,Salatalık,Beyaz Peynir,Acılı Ezme,Amerikan Salatası,Kaşar Peynir,Patlıcan Salatası,Yaprak Sarma)

Mantarlı Mini Lazanya

(Fesleğenli Napoliten Sos İle )

(Bin Ada Sos İle)

Tavuk Izgara

( Elma Dilim Patates ve Tereyağ ile Sotelenmiş Mevsim Sebzeleri)

Düğün Pastası

Limitsiz Alkolsüz İçecek

GALA MÖNÜSÜ 8

Ordövr Tabağı

Tarayıcınız bu resmin gösterilmesini desteklemiyor olabilir. (Domates,Salatalık,Mini İmam Bayıldı,Somon Füme,Alabalık Füme,Beyaz Peynir,Kaşar Peynir,Acılı Ezme,Kısır)

Peynirli Ravioli

(Kremalı Domates Sos İle )

Gökkuşağı Salatası

Havuç,Kırmızı Lahana,Marul,Domates ve Salatalık

Çipura Izgara

(Chateau Patates ve Mevsim Sebzeleri )

Düğün Pastası

Limitsiz Alkolsüz İçecek

70 TL + KDV ( 32 Euro + KDV )

GALA MÖNÜSÜ 9

Zengin Ordövr Tabağı

Tarayıcınız bu resmin gösterilmesini desteklemiyor olabilir. (Yaprak Sarma,Alabalık Füme,Beyaz Peynir,Tulum Peynir,Acılı Ezme,Haydari,Domates,Salatalık)

Sebzeli Krep

(Morney Sos İle )

Rokalı Bahçe Yeşillikleri Salatası

Tavuk Izgara

(Elma Dilimleri Patates ve Sotelenmiş Mevsim Sebzeleri )

Izgara Levrek Fileto

( Julien Sebzeler ve Capari Sos ile )

Düğün Pastası

Limitsiz Alkolsüz İçecek

70 TL + KDV ( 32 Euro + KDV )

GALA MÖNÜSÜ 10

Zengin Ordövr Tabağı

Tarayıcınız bu resmin gösterilmesini desteklemiyor olabilir. (Somon Füme-Yaprak Sarma-Kısır-Rus Salatası-Beyaz Peynir-Dana Jambon-Domates-Salatalık-Tulum ve Kşar Peynir- Haydari-Alabalık Füme)

Sebzeli Krep

(Morney Sos İle )

(Sızma Z.Yağ ve Limon Sos İle)

Mantar Soslu Dana Madalyon

(Sebze Buketi ve Graten Patates İle)

Düğün Pastası

Limitsiz Alkolsüz İçecek

75 TL + KDV ( 35 Euro + KDV )

DJ ücreti : 300TL + KDV

Orkestra : 1.200TL + KDV

merhaba,

taç spor ve byotelle ilgili öğrendiğin fiyatları paylaşabilirsen çok sevinirim. şimdiden mutluluğunuz daimi olsun.

teşekkürler...

Taç Spor Düğün Paketi

Organizasyon Dekorasyon Paket Fiyatımız 13 TL olup paket içerisindeki hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir;

* Sandalye: Saten sandalye örtüleri şifon kuşaklar ile bağlanır.

* Masa: Saten masa örtüleri ile masalar hazırlanır; pullar, payetler, boncuklar ile masa üzerleri süslenir.

* Masa Kapakları: Sandalye kuşaklarına uygun masa runner ile süslenir.

* Mum ve kuru çiçek vazo:Mum 4 adet,masa ortası ayna çiçeksiz şamdan veya vazo kuru yapay çiçekli.

* Peçete: Saten peçeteler inci ile bağlanır.

* Gelin yolu(4 adet): Şifon kuşaklarla havuz kenarındaki direklerin süslenmesi ( Yaz Düğünlerinde )Kapalı Salonuna giden merdivene şifon kuşak süslemesi.

MÜZıK

Tarayıcınız bu resmin gösterilmesini desteklemiyor olabilir.

GRUP RENGı AHENK 4 kişi ( Klavye-Gitar-Ritim ve Solist )

Cem Güzey : 0533 634 51 09

DJ:Ediz Dargüner : 0532 686 98 12

Paket Fiyata dahil değildir.

Canlı müzik bedeli :1.100 TL’dir.

DJ bedeli :1.100 TL’dir.

Mönü Fiyatları Haftaiçi: 53- 57 TL, Cuma ve pazar: 58-62 TL Cumartesi: 63-67 TL arasında değişiyor. Fiyatlara Kdv dahil değil.. Möünler pdf olarak gönderildiği için buraya kopyalayamadım malesef..Mail adresi yolllarsan pdf olarak atabilirim..Sana da şimdiden mutuluklar dilerim.

Canım Beylerbeyi polis evindeki mönüler 25 tl den başlıyor fakat süslemeler garsonlar vs. herşey ekstra..Ortalama etli bir mönüsü ekstralarla birlikte 45 tl yi buluyordu..Tavuklu mönülerde 40 ı bulur sanırım. Alkollü düşünüyorsanız bu fiyat biraz daha artıyor tabi.

Cnm ben pendik civarını pek araştırmadım ama yakınlarda Pinhan restaurant ta 40 tl-57 tl arasında mönüler yer alıyor..Bu fiyatlara süsleme dahil ama foto ve müzik değil.

canim bizde polisevi düsünüyoruz bana biraz bilgi verebilirmisin? fiyat ? kac kisilik fln? birde zeytinburnundaki pekom (polisegitim kongre merkezi) hakkindada bilgin varmi?

canim bizde polisevi düsünüyoruz bana biraz bilgi verebilirmisin? fiyat ? kac kisilik fln? birde zeytinburnundaki pekom (polisegitim kongre merkezi) hakkindada bilgin varmi?
slm..Üsteki mesajımda polisevi ile ilgili bilgi vermiştim ama biraz karışıklık olmuş, sen sormuşken onu da düzeltmiş olayım. Polisevlerinin hepsi aynı fiyatlara tabi bildiğim kadarıyla..Bana bir liste vermişlerdi listede mönüler ve ekstralar yazıyor. Mönüler 35-45 tl arasıymış şimdi baktımda. alköl düşünülüyorsa kişi başı 15 tl ekstrası var..Mönülerde oynama kesinlikle yaptırmıyorlar. Kira bedeli 1.200, süslemeler 1200, pasta 1.000 garsonlar 1120, foto video 1000 derken 400 kişilik bi düğün için bize çıkardıkları masraf 25.000 tl olmuş. Onun haricinde zeytinburnu pekomu ilk defa duydum cnm malesef yardımcı olamayacağımakannehir

X