Gelinlik Modelleri Davino Spose Ciampino Roma Dergisinden Beğenip Şuan Yapım Aşamasnda Olan Gelinliğim..

..Merve..

Oğlum Abi Oluyorrrr :)
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2010
4.356
30
Kızlarrr.... Şuan Yapım Aşamasında Olan Gelinliğim... :lepi: Ama bi fark var tesettürlü olduğum için bu gelinliğin kol kısmı gene fransız dantel gelip hakim yaka bolerolu bişey olucak... Zarif duracağını söyledi benimle ilgilenen Sema Hanım... Bende çok beğenerek diktiriyorum... Sizce nasıllll ??????? :eek:

Son düzenleme:
He unutmadan etek kısmında çiçek olan yere çiçek yerine güzel şık bi taş koydurmayı düşünüyorum sice kızlarr??? boshayallersmile

Çok hosmus, güzel günlerde giyinin.
Gül yerine tas derken?Nasil bir tas acaba?

Teşekkür ederim Yağmur... Etek kısmında (yanda) gül olan yere kocaman güzel parlak bi taş koydurmayı düşünüyorum... göz alıcı yerimseniben daha tam kafamda belirlemedim bitsin son rutuşlarda karar vericem nasıl bişey olucağna CADIARZU

Hmmm, gözümde canlandiramadim açikçasi pek ama eminim güzel olur bu gelinlige göz alici birsey.:-)

çok güzel bir gelinlik gerçekten benim gelinliğimde bu tarz ama dediğin gibi bende çiçek sevmiyorum oraya swarovski taşlı broş olursa daha iyi durur. bir de alttan çıkan kısım taş işlemeli fransız danteli olunca daha hoş duruyor.

arkadan duruşu çok hoşuma gitti
uzun kuyruklu gelinlik modelleri çok asil duruyor

çok güzelmiş gerçekten cnm sen de mi kırık beyaz diktirmeyi düşünüyorsun...:1hug:

Teşekkür ederim kızlar çok sağolun... buyrunnnnnnnnn

çok güzelmiş gerçekten cnm sen de mi kırık beyaz diktirmeyi düşünüyorsun...:1hug:

canım zaten en baştan beri düşünüyordum kırık beyazı.. şuan diktiriyorum ilk provama da geçenlerde gittim... bakalım tamamen bitsin yayınlıcam zaten burada görürsünüz inşallah... ama tesettürlü modelini diktiriyorum bunun... bolero kısmı fransız dantel üstü işlemeli hakim yaka tarzında olacak... umarım yakışır bayanssulusmile

ay o çiçeği kondurma oraya diye ben dicektim valla
kesinlikle broş tarzı falan bişey konsun oraya..
kuyruğu çok güzel uğuzun
mutluluklar beğendim ben

Çok beğendim canım.Dediğin gibi o çiçeği kaldırıp daha sade ve şık birşeylr koyarsan çok asil durur bence.Güle güle giy inşallah..

Sağolun kızlar gelinliğin son halini de paylaşıcam görürsünüz o zaman çok sağolun... hihoyyyt

X