Bebek Aylık Gelişimi, Aşı Takvimi en iyi balık yağı hangisi??

Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri
KIZLAR KESİNLİKLE CARLSON ÇÜNKÜ OMEGA_3 İÇERİYOR BALIK YAGLARI İKİ ÇEŞİTTEN OLUSUYOR BUNLARDAB BİRİ BALIĞIN KAYNATILARAK ÖZEL İŞLEMLERDEN GEÇİRİLİP VİTAMİN TAKVİYESİ YAPILIP SATILANLAR Kİ BUNLAR GENMELDE İŞTAH ACIP KİLO ALDIRMAK İÇİNDİR BİR DİĞERİ İSE OMEGA_3ACISINDAN ZENGİN OLAN BALIGIN YAGINDAN ELDE EDİLENDİR BU İSE BEBEKLERİN BEĞİN GELİŞİMİ İÇİN ÖNEMLİDİR VE BUNLRI YETİŞKİNLERDE TABLET OLARAK ALABİLİR DOKTOR BİR AİLEDEN OLUSUYORUZ TOPLU GÖRUS BUDUR BENİM OĞLUM PORTAKALLISINA BAYILIYOR BİR ŞİŞEYİ VERSEN İÇER 6 AYDAN SONRA BEBEKLER KULLANABİLİR BUTUN BEBEKLERİNİZE SAGLIKLI GUNLERkaydirigubbakcemile3

benım kızım 5yasında ıstahsız ve cok zayıf boyle oluncada cok cabuk hastalanıyor carloson kapsul bır kutu kullandık bıraz toparlandı iştahı acıldı suan ara vermıştım tekrar aldıracam

ben 7 aylıkken başladım seven seasın arkadaşlar yazın balık yağını kullanmanın bir sakıncası olurmu özellikle içinde d vitamini olanını

benim bebeğim 3 aylık. doktor bana balık yağı verdi, 6 aya kadar ben kullanacakmışım, 6 aydan sonra bebeğim.siz de kullandınız mı?

Arkadaşlar en iyi balık yağı krill yagıdır.dünyanın en temiz balıgı krilldir.diğer balıklar temiz sularda yaşamadıkları için içlerinde ağır metaller vardır.krill antartikada buzulların içinde yaşayan küçük kabuklu bi balıktır. Ben krill yağı kullanıyorum.dünya sağlık örgütü balık yağları içinde krill yağını tavsiye ediyor.ablam norveçte yaşıyor norveçte herkes krill yağı kullanıyor ben de norveçten temin ediyorum.umarım artık türkiyede satılır.

doktora özellikle sordum seven seas en iyisi dedi bende 3 aydır kullanıyorum bebeğim hasta dahi olmuyor bağışıklığını kuvvetlendiriyor ayrıca içinde vitamin olması daha iyi her yemeği yedirebiliyormuyuz mesela benim bebeğim yoğurttan nefret ediyor bu balık yağının içinde d vitamini var yoğurt yememesini sorun yapmıyorum yani gün içinde yemek yemesede artık kafama takmıyorum eksiğini karşılıyor..

arkadaşlar benim kızım 5 yaşında şimdiye dek balık yağının nedenli yararı olduğunu bildiğim halde pek kullanma greksinimi duymadım nedeni ise 2 yaşına kadar anne sütü ile besledim daha sonrada iştahı yerinde idi fakat bu arlar çok sık hastalanmaya başladı tahlillerde bağışıklık sisteminin düşük olduğunu öğrendim onun için kullanmaya karar verdim ama açıkçası hangi balık yağını kullanmam gerektiğini bimiyorum banada yardımcı olursanız sevinirim:)

canım,
ben daha geçen hafta iki markanın aldım. ama solgarın çoçuklar için olanı var. solgarın kendi sitesine girersen görürsün. oğlumda, kızımda seviyor. balık şeklinde jelibon gibi 90 tablet var içinde.

59,95 lirada fiyatı. hatta oğlum ve kızım diğer markanın kini sevmiyor. kusturucu birşey olduğunu söylüyorlar

bize 1 yaşından sonra doktorumuz deacomin önerdi..hiçbir katkı maddesi yoktur dedi..bizde doktora güvendik..öyle devam ediyoruz..bir arkadaşımda da gördüm aynısını..onun doktoru da kendi çocuklarına deacomin kullandığını söylemiş,özellikle tavsiye etmiş..yoksa birçok marka var..insanın aklı karışıyor..

nezaman omega3 tabletlerine baslamak gerek?bebisim 6 aylik oldu artik haftada 2 gun balikli mama yediriyorum ama sanki yeterli degil gibime geliyor kullanan varmi 6 aylik bebislerine kizlar?

nezaman omega3 tabletlerine baslamak gerek?bebisim 6 aylik oldu artik haftada 2 gun balikli mama yediriyorum ama sanki yeterli degil gibime geliyor kullanan varmi 6 aylik bebislerine kizlar?

Arkadaşlar en iyi balık yağı krill yagıdır.

Son düzenleme:
arkadaşlar farklı balık yağları deneyenler varmı..ve bunlardan gelişim için en etkili olanı hangisi..ben şuan seven seas kullanıyorum ama aklım diğerlerine de takılıyor..bitmek üzere başka bi balık yağına mı geçsem diye düşünüyorum.

Arkadaşlar en iyi balık yağı krill yagıdır.dünyanın en temiz balıgı krilldir.diğer balıklar temiz sularda yaşamadıkları için içlerinde ağır metaller vardır.krill antartikada buzulların içinde yaşayan küçük kabuklu bi balıktır. Ben krill yağı kullanıyorum tamamen saf ve dogal.dünya sağlık örgütü balık yağları içinde krill yağını tavsiye ediyor.ablam norveçte yaşıyor norveçte herkes krill yağı kullanıyormus ben de norveçten temin etmistim ama artik Turkiye de bulunabiliyor sanirim arastirmakta fayda var.

gecen ay 10 aylık bebegine balık yağı veren tanıdıgım bir yasından önce basladıgı için bebeği acile götürdüler.1 haftada 4 kilo kaybetti ve doktorlar diyalize girmesi gerektiğini söyledi..lütfen dikkat edelim bebek bi gün gec gitseydi felç oluyomus arkadaslar..lütfen sunu bunu kullanıyım diyip erken baslamayın balık yağına..

Krill yağı Nedir?Krill yağının faydaları nelerdir?

Krill sadece temiz ve soğuk okyanus sularında bulunan yalnız plankton ve alglerle beslenen bir tür karides benzeri küçük kabukludur ,krill in en önemli özelliği yaşadığı okyanus sularının ağır metallerce nerdeyse sıfır düzeyinde olmasıdır bu özelliği sayesinde en kaliteli omega 3 kaynağı olma yetisine kavuşmuştur.
Balık yağlarından elde edilen omega 3 lere göre krill den elde edilen omega 3 ün kalite değeri çok daha yüksektir.
Antioxidant değerliği bakımından çoğu antioxidantın değerliğinden defalarca fazladır örneğin normal balık yağının yaklaşık 40 katı kadar antioxidant değerliğe sahiptir.

X