Saç Rengi ve Saç Boyama oriel ile saç rengini açma

ada4802

kelebek kadar özgür
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2010
23
0
arkadaşlar saçlarımı daha önce oriel ile açtırdım.fakat ben öğrenciyim ve bu işlemi her dip boyam geldiğinde yapmak durumunda kalıyorum.kuaförler ise 150 tl den aşağı fiyah biçmiyorlar.bende bu miktarı verebilicek durumda değilim her ay.boyayla açmayı denedim fakat boya boyayı açmaz derler doğru saçlarım turunculaşmaya başladı..acaba uçlarımdaki açık sarıya ulaşabilmek için bir bildiğiniz yöntem varmı? yada Edirne'de öğrenciyim oriel temin edebiliceğim bir yer biliyormusunuz.? taş çatlasa buzdolabı poşetini dolduracak kadar oriel ihtiyacım var.oriel satın almak bana kuaförde yaptırmaktan dahamı pahalıya maal olur. acele cevaplarınızı bekliyorum. orielsiz açabilirsin diyorsanız yöntemlerinizi bilmekten çok memnuniyet duyarım.her ay uğraşması çok zor.fisfisfisfisfisfis

Doğal saç renginizi açmak için oriele ihtiyacınız yok ki.. Oriel boyalı siyah yada kızıl saça uygulanır diplerden çıkan boyasız saça değil.
O yüzden diplerinizi gönül rahatlığıyla boyayla boyayabilirsiniz.. yerimseniben

diplerim değil boyamak istediğim yerler.saçlarımın uçları sarı.üst kısımları ise boya üstüne boya vurduğum için turuncu. turuncu olan kısımları ise oriel veya herhangi başka br açıcı olmadan sarı renge getiremiyorum.

Turuncu yerleri kapatmak istiyorsanız küllü renkler deneyin o zaman kaydirigubbakcemile5

saç rengi ve boyama kısmındaki sayfalardan birinde 'yardımcı olabilirim' diye bi konu açmştı kuaför bi arkadaşımız.bende şuan senin sordgnu sordgumda açık küllü sarı yapmamı önermişti yaptım açık oldu oreal kullanmadm üstelik:asigim: amaçok sarı istiyosan orealsz imkansz sanırım.illlaki orealsz diyorsan küllü renklere bir bak

oriel çok dikkatli ayarlanması gereken bişey canım sıvısınıda aynı şekilde ölçülü koymak lazım bu konuda bilgin yoksa oriel işinden vazgeç derim saçlar gider çünkü Kelebk arkadaşımızın dediği gibi AÇIK KÜLLÜ KUMRALA BOYA ozaman kızıllık kalmaz asla küllü alır üstelik saçın açık birenkte olur annemin saçına yaptık biz bu olayı senin ki gibiydi oldu

X