Evde oynayarak kilo verenlerin alanı olsun

guzeller bende katıldım sıze pztden berı 1gun dans bıgun yuruyus yapıyorum ay ne guzel dans edıomusum ben yaaa dedm kaydirigubbakcemile3 bu kadar seksi bı kız olamaz yani lülülülülülü bugun yarım saat actım shakıra beyonce dans ettım de ettım bıde rıcky martın bulum eskılerden ayyyy cok eglendım latın danslarından gıttım yanı sırnaşık şey sırlsıklam oldum ya ama nası calıstı herrryerım cok guzel olcaz kızlar cok guzelll !!!
benım kılom iyi belki 1 kılo versem olur da cok bıngıl bıngıl oldum sıkılasmam gerek beraber guzelleselım ınsallah :içelim:

guzeller bende katıldım sıze pztden berı 1gun dans bıgun yuruyus yapıyorum ay ne guzel dans edıomusum ben yaaa dedm kaydirigubbakcemile3 bu kadar seksi bı kız olamaz yani lülülülülülü bugun yarım saat actım shakıra beyonce dans ettım de ettım bıde rıcky martın bulum eskılerden ayyyy cok eglendım latın danslarından gıttım yanı sırnaşık şey sırlsıklam oldum ya ama nası calıstı herrryerım cok guzel olcaz kızlar cok guzelll !!!
benım kılom iyi belki 1 kılo versem olur da cok bıngıl bıngıl oldum sıkılasmam gerek beraber guzelleselım ınsallah :içelim:

hos geldin seker aramiza dokturelim kilolari

Kulaklık takıp dans etmek ewe gelen 2. bi kişi tarafından çok acayp karşılanabiliyo.. test ettm onayladım.. arkadaşım delirdiğimi düşünmüş... ellerini alkışlayark çalmadan oynar bizim ayıms.. die tempo tutmş :KK70: koca kulaklığı çıkarnca farkettm :KK70:

selam herkese ..ben de 10 sene önce 62 kilo idim ...15 günde 12 kilo verdim ..meyve ve sebze ağırlıklı beslendim ve hergün oryantal oynadım ..bir anda eridim gittim ..vucudu çok güzel şekillendiriyor ...herkes vucuduma hayrandı evlenmeden önce tek gram selülitim yoktu..47 kilo idim ..evlendikten sonra 61 e kadar çıktım doğum kontrol hapı yüzünden ve selüliti olmayan ben selülitli biri oldum çıktım ...1,5 ay önce diyete başladım ve ilk 20 gün günde yarım saat oryantal yaptım ..şuanda 7 kilo vermiş durumdayım ..oryantalin her zaman faydasını gördüm ..eski formuma döndüm ..yüzden çok kilo verdiğim için eskisi gibi 47 olmak istemiyorum hedefim 55ti ulaştım çok şükür ...zayıflamak isteyenlere şiddetle oryantali tavsiye ederim ..hem zayıflatma hem vucut şekillendirme açısından birebir ...

bende size katilmak istiyorum kizlar bende gecen hafta kolbasti oynamaya meraklandim onlar gibi oynamaya calisiyorum ter icinde kaliyorum ya

kızlar süpersınız ya bende aranıza katılmak istiyorumönceden cok rahat kılo verıyordum artık yas 36 oldu ne yapsam kılo veremıyorum bıber hapı geırttım onu kullanıyorum ya oyun oynamayı denım bende sizinle beraber belkı bende faydasını görurum yarından ıtıbaren başlıyorum hadı bakam hayırlısı

oooo guzelim sen heimpizden once kilo verirsin ben iki cocukla nerde firsatim olsun spor yapmaya.aksamlari bir 30.dk yada 40 dk oynuyom o kadar hadi bakalim valla
Bende de iki cocuk var,butun gun epey yoruluyorum ustelik sabah 07.00 kalkip iki yasinda ki kizimi yedirip hazirliyorum sonra oglumu okula goturuyorum yuruyerek..Okula gidip gelmem bes km. bir de bunun tekrar almaya gitmesi var bes km o tutuyor..Aksamlari yarim saat dans ediyorum sonra yer hareketlerine geciyorum.Normal de bende yoruluyorum ama aynanin karsisina gecip gobegimi ve kenardan cikanlari gordukce hirs yapiyorum.Tavsiye ederim.

tiati ikiziz hayatim benimde 20 kg var bende hic disari cikamiyorum cocuk dolayisi ile hadi bakalim hangimiz once verecek kilolari:hooray:
Cocuk arabaniz yok mu?Ben her gun disari cikariyorum yagmur da,kar da,sifirin altina dusmedigi surece surekli cikiyoruz..Zayiflamada en buyuk etken,tempolu yurumek ve yururken karninizi icinize cekin biraz tutun birakin.

kızlaaar zayıflatın beniiii.... ne oluuuur hırslandırın şu yaz Gelmeden zayıflamam lazım.. incecik Blüzlerden çıkan pırtlarımı görmek istemiyorum.. 65 kilo oldum Belki de geçmişimdir.. oynamaya Bayılırım zamanında ne kilolar verdim mezdeke sayesinde ama uzun zamandır yeterince hırslanamıyorum.. yarın saBah Başlicam.. saBah yarım saatle Başlicam sonra mekik çekicem, Bi hafta sonra 45 dakkaya çıkaracammm
Ben ayna'nin karsisinda dans ediyorum faydasi cok oluyor..Dans ettikce karnim toparladi..e bende maalesef iki sezeryan bir apandist toplam uc operasyon var..ama ona ragmen 4 kilocuk fazlam var..bes gunde bir kilo verdim ama yaglarim kas'a donusmeye basladi..Benim tartim tefal vucutta ki +/- yag oranlarini gosteriyor.,kilom 54 ama iki gundur - yag + kas gorunuyorhihoyyyt kopmaya devam yanikaydirigubbakcemile2
not:dans etmeye baslamadan once sutsuz,sekersiz ilik nescafe icin yarim saat sonra dans etmeye baslayin yag yakmanizda daha fazla etkisi olacaktir.

kizlaaaar:sm_cool: ben de varim beni de alin araniza, luffen lufeeen:Saruboceq:

zayiflamam lazim, onumuzdeki 20 gun icerisinde 5 kilo falan vermem gerekiomafoldumben hatta bi iki kilo fazladan da olsa super olurkaydirigubbakcemile2 her sabah yuruyuse cikiorum normalde ama son zamanlarda baya aksatir oldum, sabah yuruyus ve sonra baska bi vakitte de dans ederek tekrar baslicam siki bi tempoyla bakalim nolcak:hulya:

Benim bir arkadaş zumba diye birşeye başlamış spor salonunda. Aynı sizin yaptığınız şey sadece grup halinde ve çok eğlenceliymiş. :sm_cool:

:teytey:tam araığım şey. 2 yaşında kızım var düzenli yürüyüş yada spor yapamıyorum ama karşılıklı onunla beraber oynarız. dans türü önemli değil dimi hoplayıp zıplasak yetermi

hihoyyytinanılmaz bişey yaaa bende forumda böyle bir bölüm varmı diye gezerken burayı buldumsositososito

tüm sayfaları okudum bişey sormak istiyorum ben izleyerek dansı çok severim neredeyse her çeşidini

dinleyip severek dans ettiğiniz parçaların isimlerini yazabilirmisiniz
ben isim özürlüyüm de:1ninca:
bide ben salsa yapmak istiyorum bu yöndeki bilgileride paylaşırsak çok sevinirimvereliniortak

bir sorun var oda yakında hallolur pc nin fanı bozuk sık sık kapanıyor laelaelaelaelae idare edicem en aznından araştırırımşakkıdı
benim kilom 57.5 ama ölçülerim şu anda daha önemli:1shok:

boyum 1. 60
ay ne çok yazdımm yaaaaasempatiksalakcinni

=) nasil ama süper dimi??... Firdevsden Kivira kivira sarkisina oyna horon tep halay cek kolbasti oyna isde oynak sarkilara oyna süper oluyo ve baya eylenceli.. =)

hakikatten yaaa ben dans delisiyim şu an diyorum kendime niye daha önce yapmadım ben bu işiCADIARZU

yıllar önce bende acayip zayıflamıştım danslasırnaşık şey :dance:

X