Evde oynayarak kilo verenlerin alanı olsun

Dün yaptim bunu baya terledim bugünde yapcam artik hergün yapmaya calisicam bayada eylenceli tesekürler...

Rica ederim..bende gecen aksam yaptim canim cikti,cok mutlu oldumkaydirigubbakcemile2..Benden size tavsiye yaglarinizi daha cabuk yakmak istiyorsaniz dans etmeden ya da spor yapmadan yarim saat once sekersiz,sutsuz ilik bir bardak nescafe icin...o yoksa yine sekersiz yesil cay..daha fazla terlediginizi goruceksiniz..

benim annemde ayna karşısında kendi capında yarı oryantal yarı fitness hareketleriyle kilo verdi 7-8 kg a yakın.. :))

Son düzenleme:
kızlar topiğiniz hayırlı olsun. çok oynak gördüm sizi.
ama zayıflamak için süper bi yöntemdir. ben de evlenmeden önce dansla kilo verirdim. özellikle tanyeli gibi göbek hareketi yapcam diye karnım dümdüz oluyodu. evlendik hımbıllaştık. ama bu günden itibaren bende sizinleyim.

ama nerdesiniz bir haftadır kimse birşey yazmamış topiğe. bıraktınız mı kızlar oynamayı. nereye kaçtınız.

ya kızlar ben bugün acayip bir spor ve aerobik duydum arkadaşlardan inanılmaz kıvrak tek kelimeyle muhteşem

link veremiyoz sende zayıfla pump ıt up yazın oradaki 8 parttan oluşan linkler var hepsini indirin yok böyle bir keyif hihoyyyt
haaa ben yarım saatte pes ettim benden söylemesi bide spor ayakkabınız mutlakaa olsunnnnndelikafadulden
huuuuu haddiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikaydirigubbakcemile

bende istiyoruuuummm ama oynamayı bilmediğimn için abuk sabuk hareketler yapıyorum çok komik oluyor.doğru dürüst dans etmeyi nasıl öğrenicem peki??

bende istiyoruuuummm ama oynamayı bilmediğimn için abuk sabuk hareketler yapıyorum çok komik oluyor.doğru dürüst dans etmeyi nasıl öğrenicem peki??

ben dansı hem severim hemde kemküm bilirim ama buna ayak uydurmak banada şu an imkansız resmen abuk subuk yapıyorum olsun evde kim görcek:1ninca:

bu hem dans hemde çok hızlı aerobik içinde kigboks bile var ben o blümde nakavt oluyorum bilmiyorumkismile toplasan 40 dk yapıyorum heralde anca 10 günde alışıcam bu hıza:çok üzgünüm:

Evet kızlarr oynamak gibisi yokkk ben de dükkanımda hep oynuyorumm süper ter atıyor insann :lepi: :sm_cool:

:lepi: en güzel zayıflama yöntemi kıvırarak oynarsanız selülitinizde gider.bir ara günlük yarım saat oynuyordum çokta faydasını gördüm doğumdan sonra tekrar başlıycam kısmet olursa

kızlar ınsanın ıcını kaynatan oynatan en ıyı cd yada sarkılar hangılerı
gıdıp alıcam yada netten ındırıcem bu muzıklerı adlarını tam yazarsanız netten ındırıp uygulamak ıstıyorum ama suan degıl dogurduktan sonra :)

of ne kadar eğlenceli ya. içinde göbek dansı var.... latin darsı var...spor yaparken ve oynarken bu kadar eğlenmemiştim. mehmet öz bile tavsye ediyor zumbalayın kızlar... negatif enerjiniiz atın... süper bir dans.

Son düzenleme:
Ben mezdekenin şarkılarını indiriyorum şimdi.. Bi saat oynadım Bugün.. evet oryantel Biraz zor, Benim yeteneğim var Biraz elimde değil yaBancı müzikte Bile oryantel yapasım gelior.. ama yapamayanlar da yaBancı müzik dinleyip deliler giBi hoplayıp zıplasınlar Bence.. Bi de roman havası da oynayın o çok yoruyo çünkü.

açın müziği döktürün kızlar sositososito kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile3

şaka bi yana evet gerçekten oynamak çok kalori yakıyor zıplayın zıplayabildiniz kadar terleyene kadar döktürün kaydirigubbakcemile2bakın naısl zayıflıyosunuz :) ama hergün hergün yapın

X