Evde oynayarak kilo verenlerin alanı olsun

canım bende size katılıcam inşallahh
tüp bebek deniycez önümüzdeki ay
o yüzden 2-3 kg verip hamilelikte fazla almamak istiomm :Saruboceq::CüvCüv:
tabi Allah nasip ederseee..herşey gönlünüzce olsunn
topik dolmaya başladı ne güzelllkaydirigubbakcemile5
açın mezdekeyi bakalımmmm
zemuszemus

insaalah canim hakki9nda hayirlisi tez zamanda verirsin insallah saglikli bir hamilelik gecirirsin insaalah

kızlaaar zayıflatın beniiii.... ne oluuuur hırslandırın şu yaz Gelmeden zayıflamam lazım.. incecik Blüzlerden çıkan pırtlarımı görmek istemiyorum.. 65 kilo oldum Belki de geçmişimdir.. oynamaya Bayılırım zamanında ne kilolar verdim mezdeke sayesinde ama uzun zamandır yeterince hırslanamıyorum.. yarın saBah Başlicam.. saBah yarım saatle Başlicam sonra mekik çekicem, Bi hafta sonra 45 dakkaya çıkaracammm

kızlaaaar oynayalım mııı kımse var mı oralardaaa ?? :) zemuszemus

selam kizlar, benim de istemedigim fazla kilolarim var, zaman buldukca oynamaya calisiyorum, iki gundur. bunun yaninda yememe dikkat ediyorum , ve eliptik bisikletime de basliyacagim, hadi bakalim hayirlisi, suan 64 kiloyum, 6- 7 kilo vermem lazim, yoksa hic bir kiyafetim olmicak, hepsini de yeni almistim gecen yaz. Ha bu arada karsiniza bi buyuk ayna koyun, veya aynali yerde oynamaya calisin, benim oynadigim parcalar ARABIC BELLY DANCE , MEZDEKE FAZLA SEVMIYORUM, NEYSE HADI HERKEZE HAYIRLI OLSUN , GIDEN KILOLARA DONUP DE BAKMIYCAZ.:dance:kaydirigubbakcemile2

bende lise yıllarında çok oynardım mezdeke 1 saat falan 50 kiloydum of of şimdi ise 57 kiloyum benimde 4-5 kilo bir fazlalığım var bel çevremde çok yağ birikti çok rahatsız oluyorum bunu nasıl vercem bilmiyorum veriyorum ama bel çevrem yağ fışkırıyo sanki bende bugün itibariyle başlıyorum kızlar bakalım sonuç ne olcak güzelleşmem lazım zayıflamam lazım şu 1 ay içinde :)

ben de katılmak istiyorum ama vaktim olmuyo işten eve yorgun argın geliyorum ev işi yemek ütü temizlik ıvır zıvır derken haşatım çıkıyo:KK43:

kizlar zaman buldukca kiviriyorumkaydirigubbakcemile2 , esim iki gundur saskin :umursamaz: , iki gundur yedigime dikkat ediyorum, bol meyve , aksamlari da zeytin yagli sebze yemekleri yapiyorum, iki gundur de 4 , 5 kilometre bisiklet suruyorum, kizlari okula bisikletle goturuyorum, kizlari alana kadar turluyorum.:sm_cool: , insallah 2 ay sabir ederim, bakalim sonuclar ne olacak .:teytey:

Bi saat oynadım Bugün. hem ter içinde kaldım hem de stres attım.. alaBina yalla yala yalla ya haBiB yalla yala yalla =))))) Zaten mezdekenin Bütün şarkılarını ezBere Biliyorum =)))

eveeet Bu akşam tekrar 45 dakka oynadım. ardından mekik çektim yarın her yerim ağrıyacak ama olsun. SaBah aç karnına Bi 45 dakka daha oynayacam. ardından duşa girip liflenecem. yaz gelmeden göbüşten kurtulmam lazımmmm

zayıf değilim canım gadana GiBi oldum maşallahh boyum 1 63 kilom 65 oldu sence çok değil mi. Sen Bakma o resme canım o 2 sene önceki halim. şimdi bi GöBek var sorma gitsin.. EE göBek de GöBek kıvırarak gidecek yani =)))

Arkadaşlar bende varım. Boyum 1.66 kilom 77.. 17 kilo vermek istiyorum 3 ayda. Dietle ancak 12-13 kilo verilir ama birde oynamayı eklersem 17 kilo verebilirim :) Öyleyse ben 1 saat oynamaya gidiyorum. :)

oyna canım oyna ver kendini müziğin ritmine, kıçını mıçını göBüşünü kollarını sallaya sallaya oyna.. Ben mezdekeyle Başlıyorum ısınınca yaBancı müzikle kuduruyorum en son da roman havası.. roman havası inanılmaz çaliştiriyor her yeri. ardından mekik çekiyorum. bugün 2. günüm. iki hafta sonra fark olur

Evett kızlarrrr :KK70:
Ben de basladımm bgn oynamaya. Üç gündr yediklerime dikkat edip, 2,5 l suyumu da içiyorm. Bugün de 35-40 dk kadar mezdekeden baslayıp, remixlerle en sonunda da roman havasıyla coştum. Şuan aşırı derece de yorgunum ama değicek ins. 3-4 kilo verebilsem yeter de artar bile. Hadii hayrlısıı.
:dance: :teytey: kaydirigubbakcemile5

ya ben tıngırtıya oynayan bir insanım zaten dans etmeyi çok seviyorum ama öyle göbek atmak değil :)
hep dans edyorum evda ama hala aynıyım ama düzenli sık ve uzun süreli yapmıyorum ondan heralde bende düzenli yapmaya başlıcam hadi bakalım!

2 hafta oldu. ilk günler kırk dakika oynuyordum dün 1 Buçuk saat sürdü. tutamıyorum kendimi. Bu gece de oynicamm hehehe =))) Belim inceldi şimdiden. Sevgilim fark etti, zayıflıyorsun ha sen dedi.

Arkadaşlar bende varım. Boyum 1.66 kilom 77.. 17 kilo vermek istiyorum 3 ayda. Dietle ancak 12-13 kilo verilir ama birde oynamayı eklersem 17 kilo verebilirim :) Öyleyse ben 1 saat oynamaya gidiyorum. :)

ablacım 17 kilo vermek istiyorsan 3 veya 4 ayda veremezsin sakın ha biranda vereyim hevesine kapılma bu hem uçmak olur hemde sağlıksız...
bence bunu bir seneye yaymalısın çok ısrarcıysan en azından 7 8 ayda yapmaya çalış ablacım birden vermeye çalışırsan hem metabolizman hem bünyen herşeyin sarsılır ve birden kilo alma tehlikesi yaşarsın...
sana önerim kesinlikle bir diyetisyene başvur a.s.

kilon farketti mi gramaj değerinde de olsa?

canım tartıda 1 kilo eksik görünüyor. ama verdiğim o 1 kilonun hepsi yağ değildir sanmıyorum. ama Benim için önemli olan sıkılaşmak. inanılır giBi değil ama Bu kadarcık kısa sürede Basenlerimde ve Belimde gözle görülür incelme ve sıkılaşma oldu. pantollarım tayt giBi oluyordu, şimdi Bel kısmı ve Basen kısmı Bol geliyor. Valla kızlar şiddetle tavsiye ediyorum ter içinde kalıyorsunuz. açın müziği hem stres atiyosunuz hem negatif elektriğinizi atiyosunuz süper Bişe walla.. yarım saat oynayın hiç Bişey yapamıyosanız. zaten zamanla süre kendiliğinden artacak. Ben tutamıyorum kendimi. :eek:

X