Evde oynayarak kilo verenlerin alanı olsun

snowdrop

sağlık,huzur ,mutluluk...
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2008
952
9
37
kizlar ben bekarken yaz tatiline cikmistim ve evdeyken tv de her gordumu mutfakta uyguluyodum ve 12 kg almistim sonra o kilolari isten sonra her eve geldimde 40 dk evde oynayarak ziplayarak verdim .2 ay gibi bir zamanda. ve su an evliyim 20 kg vermem lazim bu aksam basliyorm bana katilmak isteyen varsa buyursun sauna esofmanlarimi giycem eminimki iyi sonuc alacam simdi kendime ritmik sarkilardan olusan bir dosya yapicam.kulaklik takip oynarsaniz daha tempolu oluyor

kizlar ben bekarken yaz tatiline cikmistim ve evdeyken tv de her gordumu mutfakta uyguluyodum ve 12 kg almistim sonra o kilolari isten sonra her eve geldimde 40 dk evde oynayarak ziplayarak verdim .2 ay gibi bir zamanda. ve su an evliyim 20 kg vermem lazim bu aksam basliyorm bana katilmak isteyen varsa buyursun sauna esofmanlarimi giycem eminimki iyi sonuc alacam simdi kendime ritmik sarkilardan olusan bir dosya yapicam.kulaklik takip oynarsaniz daha tempolu oluyor

maalesef ben de 1yıl içinde 12kg alanlardanım ve doktor kontrolünde diyetle 5kg verdim ancak hiç spor yapmadım zor geliyor açıkçası ve geriye kaldı 7kilom önümüzdeki hafta ortası tekrar diyete başlayacağım kalan 7kilomu verebilmek adına..oynamak spor yapmaktan daha eğlenceli sana katılırsam sanırım daha kolay kilo verip hızla incelirim ne diyelim ikimize de kolay gelsin:KK66:

evet canim daha eglenceli.sauna esofmanin varsa giy onla oyna ben aksam 40 dk oynadim bir terlemisim varya offf senin 7 kilon var benim 20 en az 17 vermem lazim.birde ben su elma cayini iciyorum bana cok faydasi oldu vucudumu baya bir sikilasti sende dene faydasini gorceksin hadi bakalim hayirlisi

bende bekarken oynayarak kılo vermiştım bende sana katılabılırım 6 önce doğum yaptım doğum sonrası vermem gereken 4 kılo ama ben 8 kılo versen çok güzel olacak dun ayakkabılarıma kıyafetımle tartıldım 64 çıktım:KK43:(((

Arklarr ben de variiim. 69.5 ile basladim, cuma tartildim 67.6yim. yediklerime dikkat ediyorum ve gunde yaklasik 40-50 dk dans ve yuryus yapiyorum.
dans cok etkili zayiflamada. hihoyyyt

arkadaşlar bende varım ben de 20 kilo vermem lazım ev hanımıyım
dışarı pek çıkmıyorum evde bebeğim var inş hepimiz istediğimiz kiloya geliriz.kolay gelsin hepinizehihoyyyt

Arklarr ben de variiim. 69.5 ile basladim, cuma tartildim 67.6yim. yediklerime dikkat ediyorum ve gunde yaklasik 40-50 dk dans ve yuryus yapiyorum.
dans cok etkili zayiflamada. hihoyyyt

ton tonummm ne arıyon burda kızkaydirigubbakcemile3
topik gezgini sositososito dansa ben de varımm kaydirigubbakcemile2
ama nefes nefese kalıom yaaa30 dak önce leslie ile 2 mil yaptım 30 dk sürüyo üstüne de 5 dakka bisiklet yaptım bacaklarımı çevirerek..öldüm yaaaalkisalkisalkis
budan sonra sabahları hem dans edecem hemde leslie ile yürücemmzemuszemus
bu hafta hedefim 1 kilo verebilmek inşallah..hepinize kolaylıklar ve iyi geceler kaydirigubbakcemile3:teytey:

günaydınlarrrrlkaydirigubbakcemile3
nerdesiniz kıslarrrr..
haydi kalkınnn
açın mezdekeyiiii
hep beraber dökelim kurtlarıııı
oynamayanın kaynanası ishal olsunnnkaydirigubbakcemile2

nerdesiniz kıslarrrr..
haydi kalkınnn
açın mezdekeyiiii

ooof okula gıtmem lazım naıslda oynayasım varr aslında kaydirigubbakcemile2

aksama katılırım artık hihoyyyt

herkes için cok guzel bı gun olsun :))

nerde bu millet yawwwCADIARZU
demek ki bu topikte kimse egzersiz dans filan yapmıoo
neyse ben yazıyım gene de
sabah 10 gibi 15 dk.mezdeke ile dans ettim
ardından leslie ile 1 mil yaptım
ardından da 5 dakka bisiklet çevirdim
diete tam gaz devamm
vede tüm gün 2,5 lt su tükettim
hadi hayırlısı inşallahhhhsositososito

nerde bu millet yawwwCADIARZU
demek ki bu topikte kimse egzersiz dans filan yapmıoo
neyse ben yazıyım gene de
sabah 10 gibi 15 dk.mezdeke ile dans ettim
ardından leslie ile 1 mil yaptım
ardından da 5 dakka bisiklet çevirdim
diete tam gaz devamm
vede tüm gün 2,5 lt su tükettim
hadi hayırlısı inşallahhhhsositososito

oooo guzelim sen heimpizden once kilo verirsin ben iki cocukla nerde firsatim olsun spor yapmaya.aksamlari bir 30.dk yada 40 dk oynuyom o kadar hadi bakalim valla

nerdesiniz kıslarrrr..
haydi kalkınnn
açın mezdekeyiiii

helal olsun dokturrrr kim tutar seni birazdan bende baslicam dokturmeye ben sadece aksamlari yapiyorum baska firsatim yok

arkadaşlar bende varım ben de 20 kilo vermem lazım ev hanımıyım
dışarı pek çıkmıyorum evde bebeğim var inş hepimiz istediğimiz kiloya geliriz.kolay gelsin hepinizehihoyyyt

tiati ikiziz hayatim benimde 20 kg var bende hic disari cikamiyorum cocuk dolayisi ile hadi bakalim hangimiz once verecek kilolari:hooray:

oooo guzelim sen heimpizden once kilo verirsin ben iki cocukla nerde firsatim olsun spor yapmaya.aksamlari bir 30.dk yada 40 dk oynuyom o kadar hadi bakalim valla

canım bende size katılıcam inşallahh
tüp bebek deniycez önümüzdeki ay
o yüzden 2-3 kg verip hamilelikte fazla almamak istiomm :Saruboceq::CüvCüv:
tabi Allah nasip ederseee..herşey gönlünüzce olsunn
topik dolmaya başladı ne güzelllkaydirigubbakcemile5
açın mezdekeyi bakalımmmm
zemuszemus

walla bende warımm... 1.5 ay sonra düğünüm warg...5 kg fazlam war 58 düşçem inşallah..

Allah tamamına erdirsin inşallah canım..üzülme kız
verirsin o zamana kadar
ben geçen hafta başladım 500 gr.vermişim
cuma tartılıcaz inşallah 500 gr daha vermişimdir
napar??ayda 2 kg.hiç fena değil..veremesemde almamış olmayıda isterimm :Saruboceq::lepi:

X