Saç Rengi ve Saç Boyama Kızlar palette & koleston açıcı kullananlar ilk ve son halini resim koyabilirlermi

Kızlar sacım koyu kızıl..dün sacımı küllü kumrala boyadım kızıllık gitsin die ama hic tutmadı..diplerden sacım gelmisti biraz oralar kumral oldu..nasıl kurtulabilirim bu kızıllıktan acıcıyla acsam nasıl olur yardım edermisiniz....

Kızlar sacım koyu kızıl..dün sacımı küllü kumrala boyadım kızıllık gitsin die ama hic tutmadı..diplerden sacım gelmisti biraz oralar kumral oldu..nasıl kurtulabilirim bu kızıllıktan acıcıyla acsam nasıl olur yardım edermisiniz....

Kızıllıktan kurtulmak biraz zor canım..Bende bi ara kızıl saçtan tiksinip koyu kahveye boyamıştım saçlarımı..Bildiğin siyah olmuştu.Daha sonra aktıkça güneşte kızıl yansımalar oluyordu ama ben rahatsız olmadım.Tekrar tekrarda boyamadım..2-3 boyamada koyu kahveyle kurtulunabilir kızıldan.Ama senin ne renk istediğine bağlı.Açık tonlarda bir renk istiyorsan mecbur açtırmak durumunda kalıyorsun ama ilk boyamada kızıldan kurtulmak zor.İllaki kızıl yansımalar oluyor.Dediğim gibi 2-3 boyamadan sonra ancak kurtulursun.

saclari siyah olup da aciciyla acabilen var mi ?:KK43:

Ben varım..Benim saçlarım önce 3 sene kadar kızıldı sonra koyu kahveye boyadım..Siyah oldu.6 ay sonra falan tekrar kızıla dönmeye karar verdim.Açıçı alıp açtım saçlarımı. Önce arada siyahlıklar kaldı.O da açıcım yetmediğinden oldu..Bazı kısımlar tam açılmadı.2-3 ay sonra tekrar açıcı alıp siyahlıkları açtım.Sonra daha açık kızıl olsun isteyip bir daha açtım..Sonra 1-2 sene kadar hiç dokunmadım..Sonradan bakıra taktım kafayı. 6-7 ay önce palettenin açıcısından alıp açtım saçlarımı.Şu anda bakır tonlarında..Saçlarım baya işlemden geçti benim.4 sene önce Saç uçlarımı orealle açıp turuncu yapmıştım.Ama az biraz yandı o zaman.Oreali evde denemeyin.Ama diğer açıcılar evde uygulanabiliyor:KK66:

Kızıllıktan kurtulmak biraz zor canım..Bende bi ara kızıl saçtan tiksinip koyu kahveye boyamıştım saçlarımı..Bildiğin siyah olmuştu.Daha sonra aktıkça güneşte kızıl yansımalar oluyordu ama ben rahatsız olmadım.Tekrar tekrarda boyamadım..2-3 boyamada koyu kahveyle kurtulunabilir kızıldan.Ama senin ne renk istediğine bağlı.Açık tonlarda bir renk istiyorsan mecbur açtırmak durumunda kalıyorsun ama ilk boyamada kızıldan kurtulmak zor.İllaki kızıl yansımalar oluyor.Dediğim gibi 2-3 boyamadan sonra ancak kurtulursun.

tesekkür ederim bilgin icin..bal köpüğü istiyordum ben ama acıcıyla acmak lazım anlasılan o da cok yıpratıyomus sacı napıcamı bilemedim kızıl kalcam sanırım :)

ben dun aksam denedım .koyu kumral saclarım turuncuya dondu cok beklemedım 15 dk fılan bekledım.yenıden koyu renkler kullanmak ıstemıyorum kullu kumral kullu sarı ıstıyorum ama bu kızıllıkları kaparmı bılemıyorum :KK43:
acmadan once

actıktan sonra

Son düzenleyen: Moderatör:
ben dun aksam denedım .koyu kumral saclarım turuncuya dondu cok beklemedım 15 dk fılan bekledım.yenıden koyu renkler kullanmak ıstemıyorum kullu kumral kullu sarı ıstıyorum ama bu kızıllıkları kaparmı bılemıyorum :KK43:

Canım çok hoş duruyor aslında. benmde saçlarm normalde sennki gibi koyu. üstüne küllü açık kumral yaptırdım .senin açtıktan sonraki saçından bir ton koyu oldu.açık küllü sarı yapıcam açık kumral oluyor ozaman deneyebilirsin

bende lorealın acık kullu sarısını aldım tutması cok onemlı deqılde ıns kızıllıklar gıder bakalım boyuycam bu aksam

canım kahve tonlrına koya kızıllık kapanır.benimde kızıl boya vardı saçlarımda küllü kumral ve açık küllü kumrala boyadım gitmedi.palette natural krem boya ile kahve tonlarında boyadım şuanda kızıllık yok.ama kahvenin açık tonlarını tercih et.2 veye 3 defa boyaman gereke bilir fazla koyuluk olmsın.

bayanlar benim saçım kızıldı ben genelde kızıl kullanıyorum resim ekleyemiyorum mesaj sayısı yüzünden ama albümüm açık bakabilirsiniz genelde palette sonbahar kızılı kullanıyordum ama sonra koleston aşk alevi boyadım nefret ettiğim bi renk oldu. Bende palette ultra açıcıyı kullandım içine zeytinyağıda koydum normalde de bakım yapan biriyim bakımlarımıda aksatmadım ben kızıl olduğum için 45 dk bekletmenin sonucunda avatarımdaki rengi elde ettim. Üzerine de boya yapmadım bi kaç aksaklık yaşadım ara ara açıklıklar var ama o da renk geçişi gibi duruyo hoş beğendim şahsen ben düz olsa belki çok göze çarpar ama kıvırcık olduğu için o kadar değil ben kısa dönemde bi yıpranmada gözlemlemedim boyamadan önceki kıvırıklığında ama koleston saçımı inanılmaz yıprattı kuruttu böyle lastik gibi çekiosun uzuyodu o hale getirdi o yüzden açıcısına da boyasına da güvenmiyorum artık

arkadaşlar açıcıyla açtıktan sonra hemen aynı gün boyasak olurmu?
saçım koyu kahve açıp küllü kumral yapmak istiyorum..
yardım edin nolur cani kuaförlere gitmek istemiyorum

arkadaşlar açıcıyla açtıktan sonra hemen aynı gün boyasak olurmu?
saçım koyu kahve açıp küllü kumral yapmak istiyorum..
yardım edin nolur cani kuaförlere gitmek istemiyorum

yapan olmuş yıpratmadı diyolar genelde ama nede olsa açıcı tatlımguclubacismile en azndan üç dört gün arayla boya gerçi kuaför açıyo bi saat içinde boyuyo bakım yaparsın bişi olmaz canmopuyorumnanaktan

kızlar saçlarım kızıldı..9 ay siyah boyadım..ama sıkıldım artık..çok sert bi ifade verııyo..şöyle yumuşak renklere geçmek istiyorum..çikolata kahve, sıcak çıkolatanın bıraz açıgı..kahve boyadım sadece dipleri tuttu..4 buçuk aydır saçlarımı boyamıorum, akmasını beklıyorum..diplerım 6-7 cm geldı artık herkes söyluyo..saçımı topladığımda dip farklı uçlar farlı renk..takmam dıyodum ama artık bunaldım..bu aralar da stres hat safhada..1 ay sonra erkek arkadaşımın yemın töreni var.. o zamana kadar saçımın rengını değiştirmek istiyorum böle çift renk gıtmek istemiyorum..

he bi şunu söyliyim saçlarımda kızıl yansımalar oluyo sankı siyahlık akmış..ama yer yer siyah tabi

forumlardan bırınde beyaz sabunla saç rengının açıldıgını duydum deneyenler açtıgını söyluyo..1 kere denedım ama siyah kısmını pek akıtmadı devam etcem ona..bu açıcılar siyah saçı açıyormu _koyu kahve olup açanlardan bahsetmıyorum_ bu konuda deneyımı, bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın çok ihtiyacım var..

Son düzenleme:
kızlar saçlarım kızıldı..9 ay siyah boyadım..ama sıkıldım artık..çok sert bi ifade verııyo..şöyle yumuşak renklere geçmek istiyorum..çikolata kahve, sıcak çıkolatanın bıraz açıgı..kahve boyadım sadece dipleri tuttu..4 buçuk aydır saçlarımı boyamıorum, akmasını beklıyorum..diplerım 6-7 cm geldı artık herkes söyluyo..saçımı topladığımda dip farklı uçlar farlı renk..takmam dıyodum ama artık bunaldım..bu aralar da stres hat safhada..1 ay sonra erkek arkadaşımın yemın töreni var.. o zamana kadar saçımın rengını değiştirmek istiyorum böle çift renk gıtmek istemiyorum..

he bi şunu söyliyim saçlarımda kızıl yansımalar oluyo sankı siyahlık akmış..ama yer yer siyah tabi

forumlardan bırınde beyaz sabunla saç rengının açıldıgını duydum deneyenler açtıgını söyluyo..1 kere denedım ama siyah kısmını pek akıtmadı devam etcem ona..bu açıcılar siyah saçı açıyormu _koyu kahve olup açanlardan bahsetmıyorum_ bu konuda deneyımı, bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın çok ihtiyacım var..

Ben daha önceki yazılarımdada yazmıştım bu konuya..Benim saçlarımda kızıldı siyaha boyadım aynı senin gibi...Sonra 6-7 ay kaldı saçımda siyah..Bende sıkıldım ve siyahtan tekrar kızıla dönmeye karar verdim..Evde açtım saçlarımı.2-3 defa açma işlemi yaptım..Diğer yazılarımıda okuyabilirsin..Sonuç itibariyle şu an bakır kızılı bir hatunum:)

arkadaşlar benim saçım kolestonun çarpıcı bakır rengi 1 senedir bunu kullanıyorum her ay yada 2 ayda bir boyadım yabi ama saçım koyu bir bakır haline geldi şimdi eski saç rengim sarıya dönmek istiyorum renk açıcı işe yararmı çünkü hangi kuaföre gittiysem hepsi saçınız yıpranır dönmesi zaman alır yok kızıllık kalır filan diyor ama ben çok bunaldım acil geçiş yapmam lazım yardımcı olurmusunuz lütfen....

Benim saçlarım kızıl renkti.Bakır tonlarında bir saç rengi yapmak için palettenin 4-6 tona kadar açan açıcısından 2 adet aldım ve evde annemle açtık .Gayet güzel açıldı saçlarım.Yıpranma elbet oldu ama aman aman değil.Üzerine lorealin bakır bir renginden boyadım çok güzel oldu.ben memnun kaldım sonuçtan.Ben saç açma,boyama işlerini hep evde yapıyorum.Hiç kuaföre gitmedim.Kuaför fobim var zaten:) Sonuçlardan memnunum.Tek oreali önermem çünkü bir kere saçımın uçlarını orealle yakmıştım.Az biraz kestirmek zorunda kaldım:)) Resim ekleyim saçımı açtıktan sonrası rengini ve boyadıktan sonraki halini.Umarım gözükür.

ya canım hala buralardaysan aslında ilk renktyani ilk açılmış halide benim çok hoşuma gitti ama şuan saç diplerim 4 cm kadar çıkmış durumda ben uygulasam farklı renklermi tutar yardımcı olursan eğer vereliniortak

X