Çatlaklar Çatlaklara hodan yağı mucizesi

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

selena

araştırmacı
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2007
304
3
44
herkeze merhaba dr.ömer coşkun çatlaklar için hodan yağını önerdi geçen gün hemen aldın denedim bir haftadır kullanıyorum küçük çatlaklar nerdeyse artık gözükmüyor göbeğimde çok olduğu için azalma var ama benimkiler dokuz senelik .dr. eski çatlaklar için bir iki sene gerekebilir dedi ben şimdiden faydasını görmeye başladın şükür .

bu yağı almayı düşünüorum ama etkileri hakkında biraz daha bilgi verseniz yanma,soyulma fln yapıyormu? gözle görülür bi etki varmı?

soyulma kızarma yapmıyor .çatlakların görünümü biraz gitti. cildim biraz daha pürüzsüz şimdi ;ama benim çatlaklarım çok derin biraz zaman alacak heralde .yağıda bitirdim üç haftada bakalım yenisini alıcam inşallah.

o kadar kısa sürede etki ediyo mu yahu...ben kahve-limon karışımını uyguluyorum 1.5 haftadır..çatlak olan yerler kaşınıyo..hodan yağına mı geçsem...

evet kullanmaya başladım zaten okadar hoş bir kokusu varki sırf bunun için bile kullanılır.
kahve limon karışımını uyguluyorum ardından kabak lifi kesesi ve en son hodan yağı. acaip iyi geliyor faydasını çok süper görmeye başladım.
hiç yan etkiside yok tavsiye ederim

ben de hodan yağına geçtim...bugün ilk kez kullandım..bakalım fayda edicek mi..inşallah etkili olur...
kahve-limon karışımnı kullandım..ilk başlarda güzel yaptı ama sonradan karardı ve daha belirgin hale geldi..bilmiyorum belki iyileşiyodu ama içime sinmedi benim...hodan iyi gelicek gibi bi his oluştu bende:)
banyoda sodayla ovalıyorum sonra hodanı sürüyorum...soda cilt yeniliyo ya..umarım yeniler ikisi:)

kullanan arkadaslar ne alemdesınız bıraz ılerleme kaydettınızmı bende en kısa zamanda hodan yağı edinicem kesın karar aldım :) ama lutfen sonucları paylasalım ben ayrıca dermaroller da kullanıyorum bugun basladım kullanmaya bende yağ olarak ne kullansam dıye dusunuyordum bu hodan yagı cok cok ıyı oldu tesekkur ederım

ben de hodan yağına geçtim...bugün ilk kez kullandım..bakalım fayda edicek mi..inşallah etkili olur...
kahve-limon karışımnı kullandım..ilk başlarda güzel yaptı ama sonradan karardı ve daha belirgin hale geldi..bilmiyorum belki iyileşiyodu ama içime sinmedi benim...hodan iyi gelicek gibi bi his oluştu bende:)
banyoda sodayla ovalıyorum sonra hodanı sürüyorum...soda cilt yeniliyo ya..umarım yeniler ikisi:)

kahve limon karışımını bende kullandım ilk başta işe yarar gibiydi ama olmadı birde çok kötü kokuyosun ben kahveden tiksinmiştim ama hodan yağı mis gibi kokuyor hemde yumuşacık yapıyor cildimi .birde bunun kapsülü varmış dr.ömer coşkun un tavsiyesi hergün can kulağıyla dinliyorum kendisini.

Hodan yağını kullanan arkadaşlar hangi markanın ürününü aldılar acaba?Birde sonuçları bizle paylaşırsanız.Herhangi bir leke falan yapıyor mu?Kullanımı nasıl?

Hodan yağını kullanlar gelişmeleri paylaşailirmi?gebelerde kullanabiliyormu?

hamilelik çatlakları için mi kullanıyorsunuz yoksa normalde kalçalarda fala olan çatlaklar için de kullanılıyor mu? fisfisfis

hamilelerde kullanabilir bence bir sakıncası olacağını sanmıyorum.
çünkü dr. ömer coşkun ciltle ilgili ne sorununuz varsa sadece hodan yağı diyorum başka birşey demiyorum demişti.
kokusu bile çok hoş zaten sırf ondan kullanılır. bana iyi gelmeye başladı tavsiye ederim.

X