Incir kürüyle hamile kalan varmı

jaleex

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2009
298
2
Merhaba kızlar incir kürü kullanıpta hamile kaldıysanız nekadar uyguladığınızı paylaşırmısınız,gerçekten faydası oluyormu.havuçta katılıyormu içine.şimdiden herkese teşekkürler...

Kimse yokmu burda kızlaaaar.

ben varım canım 1.5 yıl sonunda incir kürünü denedigim ay hamiş kaldım bi gün havuç koydum bigün koymadım içine üstelik tamda içmemiştim ama rabbimin hikmeti o ay hamile kaldım işte

Bende başladım yaklaşık on gündür uyguluyorum,kısmet inşallah benimde olur bu ay.

3 sene sonunda hem de tüp bebek denememizde negatif sonuç verince 2 kür yaptım. beraberinde akapunktur tedavisi de gördüm. bunların etkisi ne denli vardır blmiyorum ama 9 haftalık hamileyim şimdi. isteyen herkese allah bebeğini kucağına almaya nasip etsin

arkadaşım, bende bu ay yani 22 marttan itibaren incir kürüne başladım ve 2 nisanda hamile kaldığımı öğrendim, zeytinyağına inciri atıyoduk diğer sabah içiyorduk bunların etkisi olabilir ve bolbol dua ettim

arkadaşım, bende bu ay yani 22 marttan itibaren incir kürüne başladım ve 2 nisanda hamile kaldığımı öğrendim, zeytinyağına inciri atıyoduk diğer sabah içiyorduk bunların etkisi olabilir ve bolbol dua ettim

bu zeytinyağlı incir kürünün tarifini verirmisiniz haşlama suyunu duymuştumda bunu bilmiyorum bu arada benim de 2 yıldır bi türlü gelmedi bebiş 10 gün önce rahim filmi çektirdim sonuç iyi ama bakalım bekliyoruz ALLAH tüm isteyenlere versin AMİİİN

BANA SÖYLENEN TARİFTE SAF ZEYTİNYAĞINA AKŞAMDAN 2 ADET İNCİRİ ATACAKSINIZ, SABAH BİRİNİ SİZ DİĞERİNİ EŞİNİZ YİYECEK KADIN 30 GÜN ERKEK 71 GÜN DEVAM EDECEK DENİLMİŞTİ.Biz 22 MARTTA BAŞLADIK 2 NİSANDA HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENDİK, RABBİM DEVAMINI GÖSTERİP, BEBEĞİMİZİ KUCAĞIMIZA ALMAYI NASİP ETSİN.BEN BİR KAPA ZEYTİN YAĞINI DOLDURDUM, ORAYADA 5-6 TANE İNCİRİ KOYDUM HERGÜN YEDİK EŞİMLE, DENEMENİ TAVSİYE EDİYORUM

sağlıkla bebişlerinizi alırsınız inş. kucagınıza benim arkadaşımda denediği ay hamile kaldı

BANA SÖYLENEN TARİFTE SAF ZEYTİNYAĞINA AKŞAMDAN 2 ADET İNCİRİ ATACAKSINIZ, SABAH BİRİNİ SİZ DİĞERİNİ EŞİNİZ YİYECEK KADIN 30 GÜN ERKEK 71 GÜN DEVAM EDECEK DENİLMİŞTİ.Biz 22 MARTTA BAŞLADIK 2 NİSANDA HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENDİK, RABBİM DEVAMINI GÖSTERİP, BEBEĞİMİZİ KUCAĞIMIZA ALMAYI NASİP ETSİN.BEN BİR KAPA ZEYTİN YAĞINI DOLDURDUM, ORAYADA 5-6 TANE İNCİRİ KOYDUM HERGÜN YEDİK EŞİMLE, DENEMENİ TAVSİYE EDİYORUM

teşekkür ederim canım bende hemen başlıycam herşeye umut bağlıyoruz işte inş.bendede işe yarar artık sabrım tükeniyor gercekten yoruldum biran evvel gelir inş. ALLAH'ın izninle sende sağlıcakla kucağına alırsın yavrunu :emir_bebek:

ben dış gebelik geçirdim ama tüplerim alınmadı..yaklaşık 5 aydır korunmuyoruz ama olmuyo:sinifsinif:doktorum herhangi bi problem yok dedi.incir kürüne başladım bu ay..ama problem olmadığından bende ters bi etki yapar mı diye korkuyorum..bebeğim olsun çoooook istiyorum.. benim gibi bu sorunu yaşayan varsa sölesin..cevaplarınızı bekliyorum..:Saruboceq:

bende incir kürünü uyguladım ayrıca hergün bal,çörekotu ve tarçın karışımından 2 kaşık yedim rabbimin izniyle o ay hamile kaldım bu arada eşimede keçiboynuzu suyu içirdim günde 2 defa.Allah isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu bizimkileride sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin.

merhaba ben 2010 ocak ayında evlendim.şubat ayında çörek otu bal tarçın karışımı yaptım.şubatta hemen hamile kaldım.deneyin zehir değil nede olsa .....

yaptığım başka şeylerde var,mesela belimin altına yastık koydum.hemen kalkmadım.mümkünse aslında hiç tuvalete gitmeden sabaha kadar belinin altına yastık koyarak uyumak...inş olur

canım bende denedim soğan kürü incir kürü artık sıkıldım fakat yine başladım incir kürüne başladım ne olur bana cevap verin olumlu olumsuz ne varsaaa bekliyorum bebek bekleyenlerede ALLAH yardım etsinn:KK14:

slm canım yok bişi olmaz dene sen onla alakası yok incir kürünü ve bal çörekotu tarçın karışımıda yap iç öneriliyor bende yapıcam incire başladım ama tarçın çörekotu bal da papıcam

:KK33:

ben dış gebelik geçirdim ama tüplerim alınmadı..yaklaşık 5 aydır korunmuyoruz ama olmuyo:sinifsinif:doktorum herhangi bi problem yok dedi.incir kürüne başladım bu ay..ama problem olmadığından bende ters bi etki yapar mı diye korkuyorum..bebeğim olsun çoooook istiyorum.. benim gibi bu sorunu yaşayan varsa sölesin..cevaplarınızı bekliyorum..:Saruboceq:

mrb kızlar ben yeni üyeyim kulübe bende yaptım incir kürü fakat 21 günü tamamlayamadan 1 hafta önce regl oldum bırakmak zorunda kaldım.:KK43:regl bittikten sonra tekrar başlayayımmı yosa başka tavsiyeleriniz varmı?

bende incir kürünü uyguladım ayrıca hergün bal,çörekotu ve tarçın karışımından 2 kaşık yedim rabbimin izniyle o ay hamile kaldım bu arada eşimede keçiboynuzu suyu içirdim günde 2 defa.Allah isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu bizimkileride sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin.

keçiboynuzu suyunu nasıl yaptınız cnm onuda deniyim hepsini yapıyım bende belki bu ay kalırım hamiş

X