hamileyim ama biber hapı diye zayıflam ilacı içtim

esrahayal

Guru
Kayıtlı Üye
29 Mart 2010
1.736
35
arkadaşlar son adetimin ilk günü 16.02.2010 adet görmeyince test yaptırdım pozitif çıktı. tabi benim hamile olduğumdan haberim olmadan (saflığıma doymayayım) 05.03.2010 tarihi itibariyle 10 gün boyunca bu haptan kullandım sonra bıraktım o sıralar hiç bir yan etkisi ni hissetmedim. bana göre
5 haftalık hamileyim acaba bebeğime zarar gelmişmidir. lütfen böyle bir olay yaşayan varsa yazzsın moralim çok bozuk acaba birşey olurmu

arkadaşım doktora gittiğinde o ilacın içindeki maddeleri doktoruna göster. Neler var neler sıkma canını Ablam hamileyken burun ameliyatı oldu ve narkoz aldı düşün şimdi çok sevimli bir kızı var :)
Sağlıcakla kal

walla arkadaşım bende ilk ay kullanmıştım şimdi bebeğimi kaybettiğimi öğrendim..

inşallah benimki gibi olmaz

canım sen sakın kötü düşünme doktorla konuş kullandıgın ilaçı söyle bilir onlar

sağolun arkadaşlar ama ne bilimmmmm işteee sıkıyorumm canımııı inşallah bir şey olmaz dua edin.

bıtkısel ıcerıklı bır zayıflama hapı ıse ben zarrarının oldugunu dusunmuorum genede ıcın rahat olsun dıe doktoruna sorsan ıı olur canım ınş bebegıne zarar vermemıstır

walla arkadaşım bende ilk ay kullanmıştım şimdi bebeğimi kaybettiğimi öğrendim..

inşallah benimki gibi olmaz

Kaç haftalıkken kaybettin bebeğini, hangi ilacı kullandım. Bende bilmeden 5 gün boyunca 1 paket kas gevşetici hap, bir pakette antienflamatuvar ilaç içtim. Ne olacak şimdimafoldumben
2- 3 gündür karnım ağrıyor,ağrı yanlarada vuruyor,bana çok şiddetli gelmiyor ama ağrı eşiğim yüksektir.Akşam uyandım elimi karnıma değdirince acıyordu.Bağırsaklarımda bozuk ondan mı acaba?
Doktorda yok burda, önemli midirbilmiyorumkismile

canim dedigin ilaci gecen sene ben kullanmistim ve ustunde hamilelerin emzirenlerin kesinlikle kullanmamasi gerektigi yaziyordu...bencede doktorunla muhakkak konus..gecmis olsun ve hayirli olsun insallah saglikla kucagina alirsin canim olumunekankayizsmile

Ahh kızlar madem bebek düşünüyorsunuz korunmuyorsunuz neden içersinizki ilaçları.Umarım korkacak nişey yoktur.Doktorunuza mutlaka ama mutlaka ilaç kullandığınızı ve hangi ilaç olduğunu belirtin acil olarak.ınşallah bebişleriniz sağlıklıdır.

bende 15 tane içtim ve cok korkuyorum 10 haftalk oldu suan lütfen bebeğimn ve durumun haknda bilgilendir beni umarım sağlıkla kavusuruz bebeklerımıze :KK43:(((

merhaba canım umarım bebegınde bır sorunun yoktur bende senın gıbı bılmeden ishal ve zayıflama ilacı kullandım suan cok endıselıyım spıral taktırmıstım ve hamile kalmayacagmdan emındım allah işte sen ne kadar korunsanda ol deyınce oluverıyor bunu şimdi çok daha iyi anlıyorum 7 haftalkken ögrendım hamile oldugumu spıralımı cıkardılar ishal ilaçları ıcın endıselenme dedıler ama zayıflama hapın ı bilmedıklerı ıcın bırsey soylemedıler cok korkuyorum endıselıym tek sıgındıgım allahım o verdı bu bebegı bıze dualarım ıle bılıorum sağlıklı olacak 3 yasında oglum var umarım saglıklı bebeklerımız olur lutfn bana bılgı ver bebegın hakkında dualr koruyacak ınanıorum onları saglıklı olacaklar

efe zehra bende neler yaptım hamile olduğumu bilmeden saysam bitmez hemharici ilaç hemde ağızdan
allahım korur inşallah onları korkma sağlıkla alırız kucağımıza inşallah

efe zehra bende neler yaptım hamile olduğumu bilmeden saysam bitmez hemharici ilaç hemde ağızdan
allahım korur inşallah onları korkma sağlıkla alırız kucağımıza inşallah

kaç aylık bebegın şimdi 2 li test yaptırdın mı cok korkuyorum allahım yardım etsın

yicika doğum yaptın mı bebeğinin durumu ne merak ediyorum benı bılgılendırır mısın

yıcıkayla aynı nisan annelerindeniz...gördüm cvp verim dedim :)) daha doğurmadı sezaryen olcak 38 lerde alıncak bebişi... slmını söylerim :))

X