Popüler Konu Yumurtalık Rezervinde Azalma Olupta Tüp Bebekte Başarılı Olanlar

Kan testi yapıp corona virüs olup olmadığına bakıyorlar.
Antikor testinde korona geçirdiniz ama negatif oluyorsunuz , neden tedaviyi iptal ettiler . Hem de koronavirüse karşı antikor oluşturmuşsunuz bu iyi birşey değil mi

26 yaşında öğrendiğim 0.62 ye düşmüş rezerv sayım ile ilk tüp bebek denemem de başarılı sonuç elde ettik çok şükür 🤲🏻🧡 3 yumurta toplandı ve onlardan geriye sadece 1 tane yumurtam kalmıştı, doktorum havuz yöntemi önerdi ama maddi durumumuz ilaçlara, yumurta toplamaya yeniden para ödeyecek kadar iyi değildi biz de kalan tek embriyoyu transfer istedik tutmazsa o zaman bakarız başka bir çaresine dedik ama çok şükür tuttu ♥️ Rabbim bu yolda olupta emek verenlerin emeğinii boşa çıkartmasın, isteyen herkese nasip etsin 🧡🤲🏻

26 yaşında öğrendiğim 0.62 ye düşmüş rezerv sayım ile ilk tüp bebek denemem de başarılı sonuç elde ettik çok şükür 🤲🏻🧡 3 yumurta toplandı ve onlardan geriye sadece 1 tane yumurtam kalmıştı, doktorum havuz yöntemi önerdi ama maddi durumumuz ilaçlara, yumurta toplamaya yeniden para ödeyecek kadar iyi değildi biz de kalan tek embriyoyu transfer istedik tutmazsa o zaman bakarız başka bir çaresine dedik ama çok şükür tuttu ♥️ Rabbim bu yolda olupta emek verenlerin emeğinii boşa çıkartmasın, isteyen herkese nasip etsin 🧡🤲🏻
Nerede tedavi gördünüz acaba ? Takviye kullandınız mı ? Nelere dikkat ettiniz

Nerede tedavi gördünüz acaba ? Takviye kullandınız mı ? Nelere dikkat ettiniz

Florya acıbadem international da tedavi gördüm. Takviye derken tedavi süreci boyunca ekstra kullandığım bir vitamin ya da özellikle yiyip içtiğim bir şey yoktu açıkcası. Doktorum sadece karbonhidratı olabildiğince azaltmamı söylemişti. Transferden sonra da aman aman sakınmadım kendimi, sadece yararlı yiyecekler tükettim rahme ve bebeğin tutunmasına yardımcı olan yiyecekler vardı onları düzenli tüketmeye çalıştım o kadar. Bir de kafama takmadım ve ya olmazsa diye panikle test gününü beklemedim. Bu da bir + bence pskolojik açıdan.

Iyi akşamlar arkadaşlar, sizce 3ab ve 2bc yumurta kalitesi iyi midir?

Merhabalar, ben de 29 yaşındayım. Geçen kasımda amh değerim 0,63 çıktı. Bütün doktorlar yaştan dolayı normal denememizi söylediler, biz de normal denemeye başladık. Haziran ayında amh tekrardan 1,08 çıktı; temmuz ayında kimyasal gebelik geçirdim. Eşimin de morfolojisi 4 çıktı diğer tüm değerleri de sınırda. Doktorlar hala normal deneyin dedi ama ben dayanamadığımdan bu ay tüp bebeğe başladık. İlk 12 folikülüm gözüktü ama dünkü muayenede sadece 3 tane büyüdüğünü, sağ yumurtalıgımdakilerin hiç büyümediğini, soldaki diğerlerinin de yüksek ihtimalle yetişemeyeceğini söylediler. Çok moralim bozuldu. Bu şekilde olan var mı aranızda?
Hayırlı günler, bi gelişme oldu mu o zamandan bu zamana?

Amh değeri değişmezmiş, sizin nasıl 0,63 den 1,08 çıktı?
Benimde çok düşük nasıl düzelttiniz?

Merhabalar 🙋🏻‍♀️
Her şeyin sağlıklı olduğunu düşünürken bir anda amh 'ın yerlerde olduğunu öğrendim ve tüp bebeğe karar verildi. Hiç gebelik düşük yaşamadım. Başka hiç bir tedavi görmedim. Korkuyorum. Normal muayene için bile günlerce düşünüyordum tedirgin oluyordum. Şu an çok karmaşık ve mutsuzum. Geç kalmışlık ve pişmanlık duygusu var. Çünkü uzun yıllar korundum. 3 yıldır kendi halinde gidiyordu. Son aylarda planlamaya başlamıştık baktık olmuyor. Sanki pat diye olacak düşündüm. Her değerim de doktorlara göre normaldi. Amh hiç bakmayı düşünmediler ve benim zaten hiç fikrim yoktu. Bu ay son umudumdu ve regl başladı bugün. Kontrole çağırılacağım 2. Ya da 3. Gün. Ve muayeneden acayip korkuyorum testlerden acayip korkuyorum :KK43: :KK43:
Canım benim o kontrol nasıl geçti ve hayatında bi gelişme oldu mu🤲

buranın epey bi eskilerindenim...ahh şu sayfaların dili olsada konuşsa :))
kk dan ve bu paylaşım sayfasından cok şey öğrendim...biçok kişinin hikayesini baştan sona kadar okumuşluğum (saatlerce.günlerce) vardır...başaran bi kişini hikayesini geriye dönük okuyup notlar çıkarırdım..
şimdide kendimi sorumlu hissettim ...bende başaranlardanım tek folıkülüm tek embriyo oldu ve şuan yanımda uyuyor...
lütfen pes etmeyin ısrarcı olun..hiç ummadığınız bianda hayalleriniz gerçek oluyor...
neler yaptım neler kürler haplar çöpler...
en önemlisi pes etmeyin hepsi vesileeeee
şansınız bol olsun ara ara okuyorum
dualarımdaısnız
Maşallah benimde rezervemde azalma var kaçıncı dönemde tutundu ve evet benimde doktorum emre Karatekelioğlu çok memnunum her soruyu cevaplıyor çok güzel her şeyi anlatıyor inşallah benim için de dua edermisiniz

X