Popüler Konu Yumurtalık Rezervinde Azalma Olupta Tüp Bebekte Başarılı Olanlar

Yeni bir hayalkirikligi daha yasiyorum,bugun semra kahramana gittim fakat maalesef benim durumumdaki birini tedavi etmeyi kabul edemeyecegini soyledi iyi bir doktora benziyor ama tavri cok uzucuydu,benim tup bebek tedavimi kabul edemeyecegini soyleyip kalkip odayi terk etti. Yuregim parca parca 31 yasinda bunlari yasayacagimi soyleseler inanmazdim,bu yasta menepozu yasiyorum,2 yillik evliyim esimin cocuk hasretini ve istegini bile bile bunu ona yasatiyorum. İcimde bitmek bilmeyen bir bebek hasreti ve dayanilmaz bir aci var.artik bir bebek , bir hamile gormeye dayanamiyorum,etrafin hadi bebek yok mu daha sorularina cevap veremiyorum bogazim dugumleniyor gozlerim doluyor ahhh o soranlar bir bilseler icimde kopan o firtinalari ahhh bilseler. Bu acinin bir caresi var mi? Kalbim aciyor melegim . . .

canım öncelikle dr semra hanımı kınıyorum :KK19::KK19:SORUNSUZ HASTAYA TÜP BEBEĞİ HER DR HER MERKEZ YAPAR:KK19::KK19:ÖNEMLİ OLAN SORUNU OLAN HASTAYLA UĞRAŞMAKTIR :KK19::KK19: NEDEN ELLERİNİ TAŞIN ALTINA KOYMAKTAN BU KADAR KOKUYORLAR ANLAMIYORUMMMM:KK50::KK50: MENEPOZA GİREN BİR HASTAYA BİLE İLAÇLA TEDVİYLE YENİDEN ADET GÖRMESİNİ SAĞLAYAN DR LAR BEBEK İSTEYEN BİR ANNE ADAYINA BUNU NASIL SÖYLEYEBİLİYORRR ÇOK AYIPLADIM DOĞRUSU:KK47::KK47:

CANIM GELELİM SENİN BEBEK HASRETİNE:nazar: BAK KÜRLERLE BU DURUMDAN KURTULAN PEK ÇOK ARKADAŞ VAR:44: LÜTFEN SEMRA HANIM OLMASSA BAŞAK BİR DR MUTLAKA SANA YOL GÖSTERECEK TEDVİ GULAYACAKTIR :nazar::nazar:SAKIN AMA SAKIN PES ETMEEEE :nazar:KENDİNİ YIPRATMA HEPİMİZ BENZERİ ŞEYLER YAŞIYORUZZZZZZ :nazar: SENİ EN İYİ BİZ ANLARIZZZ :KK19:LÜTFEN ÜZME KENDİNİ ŞEMS DERKİ OLDUĞU KADAR OLMADI KADERR SEN BU KADAR ÇABALARKEN EĞERKİ OLMUYORSA HAYIRLISI BUDUR DİYE DÜŞÜNNNNN VE SAKIN KENDİNİ ÜZMEEE :KK19:

Yeni bir hayalkirikligi daha yasiyorum,bugun semra kahramana gittim fakat maalesef benim durumumdaki birini tedavi etmeyi kabul edemeyecegini soyledi iyi bir doktora benziyor ama tavri cok uzucuydu,benim tup bebek tedavimi kabul edemeyecegini soyleyip kalkip odayi terk etti. Yuregim parca parca 31 yasinda bunlari yasayacagimi soyleseler inanmazdim,bu yasta menepozu yasiyorum,2 yillik evliyim esimin cocuk hasretini ve istegini bile bile bunu ona yasatiyorum. İcimde bitmek bilmeyen bir bebek hasreti ve dayanilmaz bir aci var.artik bir bebek , bir hamile gormeye dayanamiyorum,etrafin hadi bebek yok mu daha sorularina cevap veremiyorum bogazim dugumleniyor gozlerim doluyor ahhh o soranlar bir bilseler icimde kopan o firtinalari ahhh bilseler. Bu acinin bir caresi var mi? Kalbim aciyor melegim . . .

canım mutlaka bu acıların sıkıntıların emeklerin karşığı vardır gör bak en güzeliyle olacak işallah...ve işallah doğru doktoru bulursun inan hepsi aynı değil seni anlayacak doktor çıksın karşına işallah kürlere devam sabır diliyorum sana ve hepimize..Allah yardımcımız olsun tez zamanda kavuştursun işallah

canım merhaba.benim doktorum da semra hanım,randevum nisanın başında.yumurtan mı yok neden boyle bişey dediki?üstelik belkide yuksek dozda olursa iğnelere olumlu cevap verebileceksin.daha önce tüp denemen oldu mu?menopoza girdiğini nerden anladı?eşinde herhangi bi problem var mı?semra hanım ve memorial bence bu işte gerçekten 1 numara.detaylı yazarmısın canım neymiş seni kabul edememe nedeni!

daha once 3 kere tup bebek tedavisine basladim ama 3 ude iptal oldu. Esimde sorun yok,semra hanim yumurtaliklarimin iyice kuculdugunu ve bunun artik yumurtaliklarda yumurta olmadigini gosterir dedi,daha oncede tedavi olmussun zaten ve bu durumdaki hastayi maalesef kabul edemeyiz dedi ve odadan cikti. Evet hastane bu konuda basarili olabilir ama semra hanim maalesef bana bu sansi vermedi.

daha once 3 kere tup bebek tedavisine basladim ama 3 ude iptal oldu. Esimde sorun yok,semra hanim yumurtaliklarimin iyice kuculdugunu ve bunun artik yumurtaliklarda yumurta olmadigini gosterir dedi,daha oncede tedavi olmussun zaten ve bu durumdaki hastayi maalesef kabul edemeyiz dedi ve odadan cikti. Evet hastane bu konuda basarili olabilir ama semra hanim maalesef bana bu sansi vermedi.

herşeyin anladım da bu odadan çıkmada ne demek.ne terbiyesizlik yaa.sen bir kadınsın.ruh hastası.karşındakinin halini hemcins olarak anlaması lazım dı.kınıyorum sadece.üzme kendini.başka dr git.bizede neler neler söylüyolar.yeri geliyo seninle üzülüyorlarda doktorlar.bunlarıda okuyoruz sayfalarda.allah karşına doğru doktoru çıkarsın.sakinleş git araştır.sıkma canını hayat bunları düşünüp üzülecek kadar uzun değil .evliliğimizde böyle zarar görüyo.biraz bencil olsan herşeyin rahat üstesinden gelirsin, geliriz.öptüm.:KK16:

bende cem beye gittim, yumurtalıklar zatyıf dhea kullan 6 ay sonra gel demişti bana. O gün yorgundu galiba bana soğuk geldi bir daha ona gitmek istemedim. Lale bu arada ben yine referans ile bir vitamin kullandım. 38 yaşında bu vitamini içen ve 1.kalite embriyo elde eden arkadaşımın tavsiyesi ile. IVF Herbal Support : Reduce high FSH levels, improve egg quality and embryo implantation. burdan fsh düşüren yumurta kalitesini arttıran vitamini getirttim 2 aylık bir kür. Tamamen bitkisel, içinde kimyasal bir şey yok. Arkasından da bu deneme oldu. Ümran polikliniği 0216 461 94 92, ben cmtsileri gidiyorum:)) amh da yüzde yüz bir test değil, bence şu an yaptırsam daha yüksek çıkar diye düşünüyorum. Cem beyden memnun musun? sence bende histeroskopi yaptırmalı mıyım? bir de senin endon kaç yıllık dı? tekrarlama riski var dedi mi drun?

sevgili hayat sana ozelden mesaj atmak isterdim ama hakkım yok atamıyorum.Ben sana bırkac sorum olacak cecaplarsan cok sevınırım.Oncelıkle bu ıfv herbal suppotun bu bıtkısel kuru kullandınmı? yararını gordun mu acaba? bende kullanmayı dusunuyorum.Umran polıkınıgınde akuya gıdıyorsunya bunu faydası oldumu sana canım?Bana yazarsan cok sevınırım.Sen su anda nerde tedavi goruyorsun?bu konuda bılgılerı olan arkadaslarda bana yazabılırler.Ozeldende mesaj atabılırler..

sevgili hayat sana ozelden mesaj atmak isterdim ama hakkım yok atamıyorum.Ben sana bırkac sorum olacak cecaplarsan cok sevınırım.Oncelıkle bu ıfv herbal suppotun bu bıtkısel kuru kullandınmı? yararını gordun mu acaba? bende kullanmayı dusunuyorum.Umran polıkınıgınde akuya gıdıyorsunya bunu faydası oldumu sana canım?Bana yazarsan cok sevınırım.Sen su anda nerde tedavi goruyorsun?bu konuda bılgılerı olan arkadaslarda bana yazabılırler.Ozeldende mesaj atabılırler..

arkadaşlar bu ıfv herbal suppotu nerden temin edebiliyoruz ve kullandınız mı?

Seni çok iyi anlayan biri olarak öncelikle şunu söyleyebilirimm şu anda tükendiğini ve dünyanın durduğunu hissediyorsun eminimkii..Amaaa bana güvenn zamanla bunu atlatacakk ve çare yollarını arayacaksın canımm..4,5 senelik evliyim ve yaklaşık 4 senedir erkek infetilitesi yüzünden tedavideydikk..Sonra hidrosalpenks sıvı birikimi şüphesiyle laparoskopi oldum (2011 ağustos) ve o gün bugündür ilaçsız adet göremiyorumm..fsh çok yüksek amh çok düşükk..26 yaşında erken menopoz illetiyle başbaşayımm..2011 kasımda tüp denemeye kalktım ama gelişmedi foliküller..Şimdide bitkisel kürler dhea falan kullanmaya çabalıyorum..Hayat ile aynı doktora akuya gidiyoruzz.Faydası olduğunu düşünüyoruz kesinlikle..İnş bu ay ilaçla da olsa adet gördüğümde fsh bir nebzede olsun düşmüşse tekrar tüp denemek istiyorumm..elimden beklemekten ve sabredip dua etmekten başka hiç birşey gelmiyorr...

dualarına amin diyorummm Eki Görüntüle 352145 BEN TAM 8 SENEDİR BU İŞ İÇİN UĞRAŞIYORUM:18: EVLENDİĞİM AY EŞİMİN SORUNUNU ÖĞRENDİK :18:VE HEP ÇABALADIKKK:KK50: KAÇ AY GEÇTİ ÜZERİNDEN :26:KAÇ ACABA BU AY HAMİLEMİYİM DİYE DÜŞÜNDÜĞÜM AY :44:SAYISINI BİLE BİLMİYORUMMM :KK50::KK50:İNSANLAR HANİ DİYORLAR YAAA:26: BEN BU AY DÜŞÜNMEDİM AKLIMDAN ÇIKARTIMMM DİYE :44:NASIL OLUYOR BİLMİYORUM :44:BEN ASLA AKLIMDAN ÇIKARTAMADIM:KK5: BEBEK İSTEDİĞİMİİİ :nazar::nazar:EŞİMİN SPERM SAYISI 1 MİLYONLARDAYKENDE HEP AKLIMDAYDI:emir_bebek: 18 MİLYONKENDE :emir_bebek:TÜP BEBEK YAPTIĞIMDADA:emir_bebek: KÜR KULANDIĞIMDADA:emir_bebek: HİÇ BİR ŞEY YAPMADIĞIMDADA:KK49: BEN BAŞARAMADIM BEBEĞİMİ DÜŞÜNMEMEYİ :26:SADECE BUNA ALIŞARAK YAŞAMAYI ÖĞRENDİM :nazar::nazar:KENDİME İŞKENCE ETMEMEYİ ÖĞRENDİM :KK50:YİNE BİR HAMİLE GÖRDÜĞÜMDE:44: neden ben hamile değilm demiyorumda :26:RABBİM O ANNEYE SAĞLIKLA KUCAKLAMAYI VE BİZLEREDE EVALAT SVEİGİSİ TATIR DEMEYİ ÖĞRENDİMMMEki Görüntüle 352145 BEBEK KIYAFETİ SATAN BİR MAĞAZAYA GİTTİĞİMDE:KK50: İÇİM BURKULUYOR YİNE:KK20: AMA ESKİDEN eve geldiğimde ağlardımmm :KK43:ŞİMDİ İSE RABBİM SANA SIĞINDIM BU ELBİSELERİ GİYDİRECEK SAĞLIKLI EVLATARNASİP ET DİYORUMM Eki Görüntüle 352145 OLMADI BAZAN KENDİMİ TUTAMAYIP BİR ARKADAŞIMIN (CAN DOSTLARIMIN YOL ARKADAŞLARIMIN )BEBEĞİNE ALIP GÖNDERİYORUMMM BU BENİ ÇOK MUTLU EDİYOR :KK16::KK16:AMA BİLİYORMUSUNUZ BENİM İÇİMİ EN ÇOK NE YAKIYORRRRR :KK14::KK14:EŞİMİN YANIMA GELİPPPPP:26: CANIM BU ELBİSE ÇOK GÜZEL ALIP EVE KOYALIM DEMEMSİİİ:KK14::KK14::KK14: YADA BEN ADET OLDUĞUMDA YANIMA UZANIP CANIM CANIMIZ SAĞOLSUN DEMEMSİ:KK14::KK14: İÇİMDEKKİ YANGINA ATEŞ OLUYOR :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: .........
İŞTE BEN BÜTÜN BUNLARI YAŞARKEN DUALAR EDERKEN EN ÇOK KORKTUĞUM ŞEY BEBEĞİMİN HİÇ GELMEMESİİİ:18::18::18: BEN ONU HER GÜN İLK GÜNKİ GİBİ BEKLERKENNN YA O GELMESSE DİYE KORKUYORUMMMM:18::18::18: AMA YİNEDE (bütün bu korkularımdan )RABBİME SIĞINIYORUMMM O BİZLERİİİİ DUYAN GÖRENDİR BU KADRA ÇABA BU KADAR (bir birini tanımayan insanın duası)DUA MUTLAKA KARŞILIĞINI BULUR RABBİM NEYLERSE GÜZEL EYLER Eki Görüntüle 352145 Eki Görüntüle 352145 Eki Görüntüle 352145 Eki Görüntüle 352145

Canım yaaaa,yazdıklarını okudum,seni takip ediyorum zaten ne güzel anlatmışsın adeta duygularıma tercüman oldun.Hepimizin kaderi aynı bizi ancak biz anlarız,yaşamayan ne anlar.Rabbime şükürler olsun ki bizi anlayan,acısını içine gömüp bize destek olmaya çalışan eşlerimiz var.Rabbim daha kötüsünden korusun.
ben senin durumunu anlayamıyorum,o kadar yumoş oluyor ama döllenmiyor.Benim doktorum bir kadında bir tane yumurta olsa bile gebelik elde edilir,eğer o yumurta döllenmiyorsa ya da döllendiği halde tutunamıyorsa sorun erkektedir demişti.Eşinin değerleri nasıl,sperm kalitesi falan.İnşallah en kısa sürede bebişlerimize kavuşuruz.
Benim sorunum da rezerv azlığı,42 yaşındayım,ilaca rağmen en fazla 2 oluyor,onun da biri gelişiyor.Allaha şükür en azından gelişen sorunsuz dölleniyor.En son negatifimi 1 şubatta aldım .2.Denememdi,şimdi bir kez daha ve son kez denemeyi düşünüyorum,rabbim hepimizin hakkında hayırlısını versin,sevgiler...

Tatlım,hiç canını sıkma,o doktorun terbiyesizliği,iyi doktor olabilir ama iyi insan değil.Odayın terketmek ne demekmiş,kendilerini ne sanıyor bunlar ya,ne kadar acımasızlar.Karşıdakinin psikolojisini düşünmeden konuşuyorlar.Biz zaten farkındayız bunun,bir de şamar gibi yüzümüze vurmanın ne anlamı var.Herşeyin bir yolu yordamı var.Tabi neden kabul etsin ki,zor olunca hemen kaçıyorlar,sorunsuz insanı herkes tedavi eder sonra da başarılıyım şu kadar gebelik elde ettim diye ortada gezerler.
Başka bir doktoru dene,bunlar seni yıldırmasın aksine ona inat çocuk sahibi olacağım de.Ben de benzer şeyleri yaşadım adam yüzüme karşı senin şansın milyonda üç,boşa uğraşma yumurta olsa bile bir olur o da döllenmez dedi hem de eşimin yanında.Ben ağlamaya başladım eşim de milyonda üç de bir şanstır,biz sıfır olana kadar deneriz deneyeceğiz dedi.Hatta donör tavsiye etti bir de utanmadan sanki ben bilmiyorum.Onun üzerine Ankaraya şimdiki doktoruma gittim,olanları anlatınca bunu sana kim söylediyse hiçbir şey bilmiyor demek ki sen normal bir hastasın,durumun da ne var ki dedi.Biraz uzun oldu ama demek istiyorum ki bir doktorun lafıyla yıkılma,gün doğmadan neler doğar.Rabbim ol desin yeter ki ne olumsuzluklar olumluya dönüşür,sen kalbini ferah tut arkadaşım hakkımızda hayırlısı neyse o olsun.
Bu arada bu topikteydi sanırım fsh yüzün üzerindeyken kendiliğinden onlara düşen bir arkadaşımız vardı,önceki sayfalara bakarsan görürsün,zamanı gelir ve rabbim ol derse her yokuş düze döner,sen canını sıkma,bol bol dua et ve asla pes etme çünkü yaşın çok genç,umudunu asla kaybetme,bak ben 42 yaşında hala çabalıyorum,rabbim hakkımızda hayırlısını versin,sevgiyle kal...

her doktordan çıktıgımda dünyada sadece bunu yaşayan benmişim gibi yapayalnız hissediyorum , eve gelip hemen bu siteye giriyorum benimle aynı şeyleri yaşayan başka insanlarıda görmek , başka deneyimleri ve başarıyla sonuçlanan tedavileri okumak bana inanılmaz moral oluyor . inşallah hepimiz mucizelerimize kavuşucaz ve onlar çok kıymetli olucaklar bizim için . doktor olmak bişey değil önemli olan insan olmak , zaten bizim psikolojimiz normal olmuyor , yaşanan onca olumsuz şey , alınan onca hormon ilaçları bide üstüne doktorların tokat gibi sözleri . sürekli dua ediyorum sabır diye çünkü buna sabretmek ve beklemek çoookkk zor ....

Tatlım,hiç canını sıkma,o doktorun terbiyesizliği,iyi doktor olabilir ama iyi insan değil.Odayın terketmek ne demekmiş,kendilerini ne sanıyor bunlar ya,ne kadar acımasızlar.Karşıdakinin psikolojisini düşünmeden konuşuyorlar.Biz zaten farkındayız bunun,bir de şamar gibi yüzümüze vurmanın ne anlamı var.Herşeyin bir yolu yordamı var.Tabi neden kabul etsin ki,zor olunca hemen kaçıyorlar,sorunsuz insanı herkes tedavi eder sonra da başarılıyım şu kadar gebelik elde ettim diye ortada gezerler.
Başka bir doktoru dene,bunlar seni yıldırmasın aksine ona inat çocuk sahibi olacağım de.Ben de benzer şeyleri yaşadım adam yüzüme karşı senin şansın milyonda üç,boşa uğraşma yumurta olsa bile bir olur o da döllenmez dedi hem de eşimin yanında.Ben ağlamaya başladım eşim de milyonda üç de bir şanstır,biz sıfır olana kadar deneriz deneyeceğiz dedi.Hatta donör tavsiye etti bir de utanmadan sanki ben bilmiyorum.Onun üzerine Ankaraya şimdiki doktoruma gittim,olanları anlatınca bunu sana kim söylediyse hiçbir şey bilmiyor demek ki sen normal bir hastasın,durumun da ne var ki dedi.Biraz uzun oldu ama demek istiyorum ki bir doktorun lafıyla yıkılma,gün doğmadan neler doğar.Rabbim ol desin yeter ki ne olumsuzluklar olumluya dönüşür,sen kalbini ferah tut arkadaşım hakkımızda hayırlısı neyse o olsun.
Bu arada bu topikteydi sanırım fsh yüzün üzerindeyken kendiliğinden onlara düşen bir arkadaşımız vardı,önceki sayfalara bakarsan görürsün,zamanı gelir ve rabbim ol derse her yokuş düze döner,sen canını sıkma,bol bol dua et ve asla pes etme çünkü yaşın çok genç,umudunu asla kaybetme,bak ben 42 yaşında hala çabalıyorum,rabbim hakkımızda hayırlısını versin,sevgiyle kal...

slm tubis. dr.un yaptığı bence çok bir ayıp birşey . anlamadım zaten o nasıl dr. ya da dr.mu? nasıl hastaları kabul ediyolarmış acaba... inan burdaki herkes seni çok iyi anlıyodur. hepimiz aynı zorluklarla uğraşıyoruz.bende 5,5 yıllık evliyim ama sabretmek zorundayız.Gerçekten bu meseleyi beynimizde bir bitirebilsek, olmazsa olmasın diyebilsek herşey belki de daha kolay olacak ama malesef yapamıyoruz işte.kendimize eziyet ediyoruz belkide . Allah'ım inşallah isteyen herkese bebiş nasip eder.

arkadaşlar bu ıfv herbal suppotu nerden temin edebiliyoruz ve kullandınız mı?
Arkadasım bu bıtkısel bır destek yıne.amerıkadan alabılırsın tanıdıgın varsa ancak o seklıde getırtebılırsın.bu forumlardan ogrendım bende.kullanan arkdaslar var.yazılanlardan anlıyoruz artık....

Seni çok iyi anlayan biri olarak öncelikle şunu söyleyebilirimm şu anda tükendiğini ve dünyanın durduğunu hissediyorsun eminimkii..Amaaa bana güvenn zamanla bunu atlatacakk ve çare yollarını arayacaksın canımm..4,5 senelik evliyim ve yaklaşık 4 senedir erkek infetilitesi yüzünden tedavideydikk..Sonra hidrosalpenks sıvı birikimi şüphesiyle laparoskopi oldum (2011 ağustos) ve o gün bugündür ilaçsız adet göremiyorumm..fsh çok yüksek amh çok düşükk..26 yaşında erken menopoz illetiyle başbaşayımm..2011 kasımda tüp denemeye kalktım ama gelişmedi foliküller..Şimdide bitkisel kürler dhea falan kullanmaya çabalıyorum..Hayat ile aynı doktora akuya gidiyoruzz.Faydası olduğunu düşünüyoruz kesinlikle..İnş bu ay ilaçla da olsa adet gördüğümde fsh bir nebzede olsun düşmüşse tekrar tüp denemek istiyorumm..elimden beklemekten ve sabredip dua etmekten başka hiç birşey gelmiyorr...

sevgılı millstone bende akuya gıtmeyı dusunuyorum.banada tavsıye edermısın ne gıbı gelısmeler oldu sızde.memnun kaldınızmı arkadasım.

sevgılı tubısbulan uzulme bencede bosver o ne derse desın.Boyle arkaslarımız var bu formlarda .Bence sende onun ınadına savas ve goster ne yapabılecegını.Sunu bilki bu dunyaya bır can gelecekse bu ancak Allahın ıznı ıle olur.Veren Allah.buna ınanırsan senın ıcın savasmak daha kolay olacak.Hayatta herkesın bır sınavı var.Belkı bu da bızım sınaşımız arkadasım.Once elımızden ne gelıyorsa onu yapacagız.Sonra takdır yuce yaradanın.

Canım yaaaa,yazdıklarını okudum,seni takip ediyorum zaten ne güzel anlatmışsın adeta duygularıma tercüman oldun.Hepimizin kaderi aynı bizi ancak biz anlarız,yaşamayan ne anlar.Rabbime şükürler olsun ki bizi anlayan,acısını içine gömüp bize destek olmaya çalışan eşlerimiz var.Rabbim daha kötüsünden korusun.
ben senin durumunu anlayamıyorum,o kadar yumoş oluyor ama döllenmiyor.Benim doktorum bir kadında bir tane yumurta olsa bile gebelik elde edilir,eğer o yumurta döllenmiyorsa ya da döllendiği halde tutunamıyorsa sorun erkektedir demişti.Eşinin değerleri nasıl,sperm kalitesi falan.İnşallah en kısa sürede bebişlerimize kavuşuruz.
Benim sorunum da rezerv azlığı,42 yaşındayım,ilaca rağmen en fazla 2 oluyor,onun da biri gelişiyor.Allaha şükür en azından gelişen sorunsuz dölleniyor.En son negatifimi 1 şubatta aldım .2.Denememdi,şimdi bir kez daha ve son kez denemeyi düşünüyorum,rabbim hepimizin hakkında hayırlısını versin,sevgiler...

canımmmm saol (sağolun) yadıklarımda anlatmak istediklerimi açıklama yapmadan anlayan can dostlarım yol arkadaşalrımmm evet BİZİ BİZDEN BAŞAKASI ANLAMAZ ANLAYAMAZ
canım benimdurmumu dr da anlamıyor açıklayamıyor sadece söyledikleri şu deneyeceğiz defalarca ve bir gün mutlaka (allahın izini ile ) seni anne yapacağız diyolar ama 5 denenemde olmadı bende çok yoruldum maddi manevi birde eşim rahatsız şimdi onun sağlığı bebekten önce geliyor çünki eşim olmsa bebeğim de olmaz işte bütün bu sebebplerden ara verdik rabbime bıraktım o neylerese güzel eyler diyorummm
BU ARADA BENİMEŞİM AĞIR ERKEK İNFERTİLİTESİİİ SAYI AZ HAREKET AZ MORFOLOJİ BOZUKKK ASLINDA BUARADA İMKANIMIZ OLMADIĞI İÇİN YAPTIRAMIYORUM SPERMDE DNA HASAR TESTİ YAPTIRMAK İSTİYORUMMMM
BİRDE ŞU VAR Kİ EMBİRYONUN İLK 3 GÜN BÖLÜNMESİ YUMURTAYLA İLGİLİDİR 3 GÜNDEN SONRA BÖLÜNME SORUNU SPERME BAĞLIDIRRR
AMA BÜTÜN BUNLAR BAHANE RABBİM VERMEK İSTERSE OL DERSE ÖNÜNDE HİÇ BİR ŞEY DURAMAZ

♥ ♥ ♥ Hayırlı Cumalar ♥ ♥ ♥
Yeri Göğü Yaratan Güzel ALLAH'ım
Sen Ne Kusurumuz Günahımız Varsa Affet. Bizi Bağışla ve Koru Sıkıntıda Olanları Feraha Kavuştur. Tüm Hastalara Hayırlı Şifalar, Dertlilere Devalar, Borçlulara Edalar Nasip Eyle... Eş isteyene Hayırlı Eş, İş İsteyene Hayırlı İş, Ev İsteyene Hayırlı Ev, Çocuk Dileyene Hayırlı Evlatlar Nasip Eyle, Sen Vatanımızı Milletimizi, Evlatlarımızı Koru Ya Rabbimmmmmmm
Bugüne kadar tüm verdiklerin için sonsuz şükürler olsun sana Allahımmmmm...
Elhamdülillahhhhh
AMİNNNNNNNNN
♥ ♥ ♥ ♥

SENİN doktorun kim nckurt? merak ettim

Sevgili millston ozelden cevap yazamıyorum.Ama ılgın ve attıgın cvp ıcın cok tesekkur ederım.Verdıgın bılgıler ınan benı cok sevındırdı.eger msn varsa ozelden yazarsan senle konusmak ısterım.tskler...

Teşekkür ederim batty,darısı size inşallah.Doktorum Hulusi Bülent Zeyneloğlu.Başlarda menagon 5 toz 2 su yaptırdım,sonra 4 e düştü.Toplamda 4 tane yumurta toplandı.

bsc merhaba, ben de hatırladım seni. Şmdilerde pek foruma giremiyorum. Ben de 2 deneme için 5 aydır hulusi hocaya gidiyorum. Belki seninle hastanede karşılaşmışızdır :)) Sorunumuz aynı rezerv azlığı, ben de dhea ile 6 ayı tamamlamayı bekliyorum. Hayırlı olsun, allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

X