Popüler Konu Yumurtalık Rezervinde Azalma Olupta Tüp Bebekte Başarılı Olanlar

Teşekkürler Picasso
Ayy İnanın burda sizlerle konuşmak
Hikayeleri okumak beni biraz daha rahatlatiyo
inşallah burdan hepinizin güzel haberlerini duyucam
İNSALLAH....
inşallah canım yaaa hele test sonucum poz,itif sonuçlansın eminim bir çok kaderdaşlara bende umut olacağım :KK52::KK31::KK16:

Su okunan ezanlar hürmetine inşallah kucağına al bebeğini
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn inşallah canımmm yaaa ne güzel yürekten duada bulundun ALLAH razı olsun inşallah hepimizzzz müjdelerle noktalıyacaz bu topiği :KK49::KK19::KK16::nazar:En Büyük KK

canım ben 3 denemeden sonra pes ettim.
gerçi bana fsh 105 çıkınca gittiğim tüm prof.lar kesinlikle olmaz.tek çaren donasyon.senin tek bir yumurtan bile olmaz 105 fsh la sakın vakit kaybetme dediler..o zaman yaşım 29..şok oldum daha 1 senelik evliyim o zaman
sonra burada okudum bahçeci kliniğine gittim.orda da doktorum donasyondan başka çaren yok dedi.gel bi ultrasonla bakalım yine de dedi.ve 1 tane yumurta gördü.nasıl seviniyor.ben o zamanlar her seyden bihaberim bu konuyla ilgili.işte o yumurta kist oldu.sonraki 2 denemede bahsettigim gibi biri kist,biri erken çatladı ve ben bıraktım tedaviyi.bu arada o 4-5 ay zarfında 19 kilo aldım.bakalım ilk defa bu ay fsh ım böyle inşallah doğal yolla hamile kalırım diye dua ediyorum

arkadasım benımde fsh 100 ün uzerınde 3 aydır adet olmuyorum.kasım ayında 1 adet yumurtam oldu asılama yaptırdım sonuç negatıf .aralıkta kendılıgınden adet oldum daha sonra olmadım . sımdı ıkı aydır dhea kullanıyorum salı gunu test yaptıracagım ınş sonuç ıyı cıkar 1 ayı geckındır hayıt caçı ıcıyorum.sabahları ac karna çörekotu,bal,tarcın karısımı ıcıyorum . gelınım senın fsh nasıl düstu yazarmısın cok ıhtıyacım var cunku allah hepımıze cocuk nasıp etsın inş.

ben 3 kere tüp denedim..
ilkinde yumurta toplandı tek bir taneydi zaten,kist çıktı folikülden
2.de bir de kist vardı doğal yoldan denedik o ay
3.de de 2 tane yumurta vardı.her gun kontroller..yumurta toplanmadan 2 gün önce kendiliğinden çatladı..ben de zaten sürecin yıpratıcılığından bıkmıştım.üstüne doktor kontrolundeyken yumurta kendiliginden çatşayınca sinir oldum,üzüldüm ve benden bu kadar dedimgeçen sene ekimden beri doktora gitmedim ilgilenmiyorum.yalnızca bu son adetin 2.gününde fsh baktırdım.mucize gibi bir sey 9.15 e düşmüş fshım..:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:üstelik 105lerde geziyordu benim fsh.şimdi dua ediyorum hayırlısıysa bu ay kendiliğinden olsun

arkadasım fsh ın nasıl dustu ne ılaclar kullandın benım cok yuksek 105 ın bıle ustunde sımdı dhea kullanıyorum yardımcı olabılırmısın

slm kızlar bizlerin durumu biraz daha ilgi alaka mücadele gerektiriyor

yaşımız ilerledikçe kalitede ve yumurta sayısında düşüklük oluyor

benim yaş da 34 mücade ediyoruz
ben nisanda ikinci tüp bebege başlıyorum

şifacım hayırlı haberle gel sonrada neler yaptın anlat canım

ben sogan kürü uyguluyorum hayıt içiyorum günde birde dhea aslında 3 içmem lazım ama fiyatı yüksek

kızlar elinde dhea 25 mg fazla olan varmı bazen alıyorlar ne bileyim natrol marka içinde 300 oluyor hani bir arkadaş saolsun göndermişti 100 ünü bana ama bitmek üzere

uygun fiyata verirsenizde alırım ankarada pahalı biosteren 85 olmuş zaten tüp bebek masaraflı şaşırdım kaldım yardım edin lütfen

slm kızlar bizlerin durumu biraz daha ilgi alaka mücadele gerektiriyor

yaşımız ilerledikçe kalitede ve yumurta sayısında düşüklük oluyor

benim yaş da 34 mücade ediyoruz
ben nisanda ikinci tüp bebege başlıyorum

şifacım hayırlı haberle gel sonrada neler yaptın anlat canım

ben sogan kürü uyguluyorum hayıt içiyorum günde birde dhea aslında 3 içmem lazım ama fiyatı yüksek

kızlar elinde dhea 25 mg fazla olan varmı bazen alıyorlar ne bileyim natrol marka içinde 300 oluyor hani bir arkadaş saolsun göndermişti 100 ünü bana ama bitmek üzere

uygun fiyata verirsenizde alırım ankarada pahalı biosteren 85 olmuş zaten tüp bebek masaraflı şaşırdım kaldım yardım edin lütfen

giz bende dhea kullanıyorum günde 1 tane yasım 35 inş faydasını goruruz benım fsh cok yuksek.senın kaç

ya kızlar araştırın isterseniz benmi yanlış bilgilendim bir bayanın günlük alması gereken dhea doz en fazla 25mg yani günde 1 adet....

günde 3 e cesaret edemedim bende giz etlikte bilgem eczanesi var gatanın karşısında çok olmasada diğer yerlerden uygun oluyor bilgin olsun canım

jest dr demişti tüp bebege başlamadan önce günde 3 tane diye canım benim en son 16 idi sonra dhea içtim 10 a düştü nisanda başlyacagım tekrar 1 aydır kullanıyorum

picasso sendemi ankaradasın canım çok saol bir arkadaşım göndeiriyor içinde 100 tane fiyatı 50tl

Herkese Merhaba

32 yaşındayım,Tesadüf eseri azalma oldunu fark ettik ve Tüp bebek yaptırdım.4 Şubatta Negatif olduğunu öğrendim.Sizi Bilemem ama ben bitti dedim,kesin anne olamıycam.

Eşimi Kırmayarak(senin bulduğun doktora gittik,benim kimi fazla geldi demesin diye) 3 hafta sonra öylesine gittim.Çok mükemmel biri ile karşılaştım.

Mayısda başlıycaz 2 denemeye.Bana folik asit,vitamin,coraspirin ve Biosteron(sadece 2 ay) diye bir ilaç verdi.Biosteron menopoza girme evresindeki kadınlara veriliyor :) Anladığım kadarı ile yumurta

kalitemi ve sayısını arttırıcaz.üzgünmüyüm, çookkkk ama şuan moralim çok iyi ve işşallah 2 de olucak.

bende sizlerdenim kaderdaşlarım :KK5: ilk tüp bebek tedavimi yaptırdım :nazar: sabırla test günümü bekliyorum :KK31: dualarım hepimize inşallah yüzümüz gülsün kızlar tez zamanda :KK49::KK16:[/QUOTtransferin hayırlı olsun allah tamamına erdirsin..hayırlı güzel haberler ver işallah brdan..gelsin bebişler..:KK49::KK49:

Herkese Merhaba

32 yaşındayım,Tesadüf eseri azalma oldunu fark ettik ve Tüp bebek yaptırdım.4 Şubatta Negatif olduğunu öğrendim.Sizi Bilemem ama ben bitti dedim,kesin anne olamıycam.

Eşimi Kırmayarak(senin bulduğun doktora gittik,benim kimi fazla geldi demesin diye) 3 hafta sonra öylesine gittim.Çok mükemmel biri ile karşılaştım.

Mayısda başlıycaz 2 denemeye.Bana folik asit,vitamin,coraspirin ve Biosteron(sadece 2 ay) diye bir ilaç verdi.Biosteron menopoza girme evresindeki kadınlara veriliyor :) Anladığım kadarı ile yumurta

kalitemi ve sayısını arttırıcaz.üzgünmüyüm, çookkkk ama şuan moralim çok iyi ve işşallah 2 de olucak.

İnsallah hakkında hayırlısı olur ve güzel haberlerini duyarız.
Neden benim gittiğim doktorlar bana hic ilaç vermiyolar ki.
Hangi sehirdesin??? Kime gidiyorum?:KK43:((((

Daha 27 yaşındayım
Bu ay yumurtam oluşmadı, olunca Micro denenecek kızlar
Olsa bile tutunur mu ki zaten:KK5:

Bende 27 yaşındayım canımm..İnş olur sen umud et yeterkii..Yalnız erken yumurta yetmezliği yani rezerv azlığı ile benim gibi yüksek fsh erken menopoz durumundan dolayı rezerv azlığı durumunu biraz ayıralımm..

Mesele endometriozis hastası olanlarında amh leri ameliyat vb. şeylerden ötürü düşük çıkabiliyor..Fsh ne kadar düşükse şans o kadar artıyorr..
Ben dün ikinci denememinde iptali ile karşılaştım ne yazıkki..Fsh bu ay 30 du ama tek bir yumurta dahi gelişmedii..Bakalımmm uğraşıp sabredipp yaşayıp göreceğiz..

Bende 27 yaşındayım canımm..İnş olur sen umud et yeterkii..Yalnız erken yumurta yetmezliği yani rezerv azlığı ile benim gibi yüksek fsh erken menopoz durumundan dolayı rezerv azlığı durumunu biraz ayıralımm..

Mesele endometriozis hastası olanlarında amh leri ameliyat vb. şeylerden ötürü düşük çıkabiliyor..Fsh ne kadar düşükse şans o kadar artıyorr..
Ben dün ikinci denememinde iptali ile karşılaştım ne yazıkki..Fsh bu ay 30 du ama tek bir yumurta dahi gelişmedii..Bakalımmm uğraşıp sabredipp yaşayıp göreceğiz..

Allahım ne zor bı durum. Elimizden hic bısi gelmiyor. Ama bunada şükür. Gecicek biliyorum.
Benim durumum hangisine giriyo şimdi??
Ameliyat olmadım ama amh degerim 0.01lerde
Fsh degerim en son 23
Dolaayisiyla yumurta rezervim de azalma varmış.
Ve bu ay senin gibi benim de yumurtam oluşmamış.
Bı de oluşunda bakalım kalitelisinden mı oluşacak:KK43:((
Allah insallah gönlünün muradını verir, hayirlisiyla güzel haberlerini duyarız insallah.
Bızede umut olursun insallah.

arkadaslar benım fsh daha yüksek 2 ay once 100 un uzerındeydı doktor bana dhea verdı pazartesı bıtıyor salı gunu test yaptıracagım ınş duser tarcın,çörekotu,bal karısımı yıyorum her sabah.hayır tohumu ıcıyorum hergun allah ım ınş faydası olur hepsının bu arada yasım 35 doktor erken menopoz demıstı ama 2011 kasım ayında asılama yaptırdım tek yumurta ıle tutmadı. sonra ıkı ay duzenlı adet oldum sımdı olamıyorum hayırlı artık .

günaydon arkadaşlar picasso komşumuyuz yoksa ben suadiyedeyim

ya arkadaşlar anlıyorum ki fsh ile rezer azlıgı gerçekten farklı tabi erken menepozda

bana demişti ilk dr o zaman delirecektim ne oldugunu bilmiyordum erken menepoz diyordu annem teyzem özellikle teyzem 35 yaşında grmişti

ama şükür demesinin ardından 3 yıl geçti hep düzenli adetlerim 26 24 28 günde bir olurum 11 yumurtadan 4 boş 7 olgun yumurtam vardı ama ,işte döllenme olmadı belki döllenme olsa tutacak bakalım bu sefer ne olacak

arkadaslar benım fsh daha yüksek 2 ay once 100 un uzerındeydı doktor bana dhea verdı pazartesı bıtıyor salı gunu test yaptıracagım ınş duser tarcın,çörekotu,bal karısımı yıyorum her sabah.hayır tohumu ıcıyorum hergun allah ım ınş faydası olur hepsının bu arada yasım 35 doktor erken menopoz demıstı ama 2011 kasım ayında asılama yaptırdım tek yumurta ıle tutmadı. sonra ıkı ay duzenlı adet oldum sımdı olamıyorum hayırlı artık .

canım dhea düşürüyor ama geçici düşüklük ilacı bırakınca tekrar fırlıyor dengede tutmak için hayıtı iç sabah akşam
hayıt da adeti düzene sokuyor aslan pençeside

benim hiç olmadgım ay olmadı ama yine hamile kalamıyorum eşimdede hareket sorunu var ama hiçbir dr ona birşey demiyor
geçen ay 27 sinde oldum bu ayda bugün yarın olurum düzenli yani

Ben İst Tüp bebeğe(Taksim) gittim.Doktor iyi biri,benim arkadaşımın ilk seferde tuttu ama benim ki :KK43:
Bana öyle yalancıktan üzülme dedi :) bende belli bir süre doktor ve iğne görmek istemiyorken,bir tanıdığın zoru ile sadece rapor göstermeye gittim ve çok tatlı bir kadınla tanıştım.Özelmuahane suan ama galiba amerikan hastanesinde yapıcaz kesin değil.

canLarıım kötü süprizle karşılaştım :KK14::KK14: KANAMAM 0LDU ACİLE GİTTİM TEST SONUCUM : 1.20 :KK14::KK14: :KK14::KK14: :KK14::KK14: :KK14::KK14: :KK14::KK14: NEGATİF ALMAK ÇOKKKK ACI ÇOKKKK İÇİM ACIYOR KIZLAR :KK14::KK14: :KK14::KK14: :KK14::KK14:

X