Popüler Konu Yumurtalık Rezervinde Azalma Olupta Tüp Bebekte Başarılı Olanlar

ozaman bende bu ay yumurta yok mu :KK43: hiçbişey görünmüyor salı gel bakalım dedi evet çok yeniyim canım hiç bilgim yoktu.aynen okadar stresliyim ki elimde değil belli olcak hemen bilet alınıcak 13 saat 30 dklık yola çıkılacak eşiminde izin alabilceği belli değil

canım seni üzmek istemem ama bişey gözükmüyosa yumurta yok o zaman..olmayan yumurtalara çatlatma inesi vurdurma sakın boşuna hormon alma..boşu boşuna o kadar yolla gitme..bak az kalmış eşinin gelmesine..beklerken söylediğim kürleri uygula..senin fsh kaç çıkmıştı daha önce canım..

Merhaba ben de maalesef erken yumurtalık yetmezliğini yaşıyorum. İlaçla adet gördüm. Adetin 4. günü değerlerime bakıldı FSH 8.30 lh 4,34 Estradiol 25 sizce nasıl ( Amh çok düşüktü geçen sene)

canım fsh normal e2 güzel diğer değerler nasıl hiç bilgim yok..amh değerin kaçtı canım..daha önce fsh çıkmışmıydıki şuan fsh normal değerde...adetlerin düzensiz galiba....bu fas güzel adet olman ger aslında..kaç seneden beri bebiş olmuyo canım yaş kaç.. kaç senelik evlisisn

canım seni üzmek istemem ama bişey gözükmüyosa yumurta yok o zaman..olmayan yumurtalara çatlatma inesi vurdurma sakın boşuna hormon alma..boşu boşuna o kadar yolla gitme..bak az kalmış eşinin gelmesine..beklerken söylediğim kürleri uygula..senin fsh kaç çıkmıştı daha önce canım..

20 çıkmıştı canım bugün gidicem doktora yaptırmam tabiki evet haklısın olmazsa kürlere başlıcam canım teşekkür ederim, ama yinede ümitliyim bakalım yazarım

canım arkadaşlarım ne kadar sizi tanımasamda gerçekten en ufak bir sevinçte ve hüzünde sizinle paylaşımlarda bulunmak bana çok iyi geliyor ve sizleri ne kadar görmesemde kendime doost kadar yakın hissediyorum..ve bugün ittinbarıyla kırmızılar geldii ve ben çoook mutlu oldum..önceden kırmızılar gelmesinde bebiş gelsin isterdim... şimdi öyle bir duruma geldimki kırmızıların geldiğini görünce çok mutlu oluyorum ...ve bugün doktorumu arıycam bize aret beyden randevu ayarlıycak ve ilk defa tüp bebbek merkeziyle görüşmeye gidicem..inş eşim bugün arıycak doktoru randevu alıcak perşembe gününe..bugün ben çoook mutluyum...

20 çıkmıştı canım bugün gidicem doktora yaptırmam tabiki evet haklısın olmazsa kürlere başlıcam canım teşekkür ederim, ama yinede ümitliyim bakalım yazarım

canım hayıt tohumunu mutlak demle iç sen fsh düşsün öyle bebiş çalışmalarına başla...

Ellerimi her açtığımda yine şükrediyorum sahip olduklarıma ve uzak kaldıklarıma. Vardır her şerrin bir hayrı ve sebebi. Yaşanması gerekenlerin yazılmıştır vakti zamanı. Ben elimden geleni yapıyorum gerisi TAKDİR-İ İLAHİ

merhabalar,forumu hergün bana umut verecek mesajları okuyabilir miyim diye takip ettim, an oldu okuduklarımdan umutlandım an oldu umutlarım azaldı. hep konu başlığına uygun bir mesaj yazmayı umut ettim, şükürler olsun ki şuan yazabilmek nasip oldu :)

yumurta rezervi azlığı sebebiyle doktorlar beklemeden tüp bebek dediler ve biz de hemen başladık. 31 ekimde 2 adet embriyo transfer edildi ve bugün test günümüz. ama eşimle sabredemediğimiz için dün akşam test yaptırdık ve bhcg sonucu 514 :KK8:
sabah doktoru aradım, hemşiresiyle görüştüm, tebrikler hamilesiniz oranınız çok güzel dedi. 2 hafta sonra kese görmeye gideceğiz. inşallah devam eden sürecimiz sağlıklı geçecek...

merhabalar,forumu hergün bana umut verecek mesajları okuyabilir miyim diye takip ettim, an oldu okuduklarımdan umutlandım an oldu umutlarım azaldı. hep konu başlığına uygun bir mesaj yazmayı umut ettim, şükürler olsun ki şuan yazabilmek nasip oldu :)

yumurta rezervi azlığı sebebiyle doktorlar beklemeden tüp bebek dediler ve biz de hemen başladık. 31 ekimde 2 adet embriyo transfer edildi ve bugün test günümüz. ama eşimle sabredemediğimiz için dün akşam test yaptırdık ve bhcg sonucu 514 :KK8:
sabah doktoru aradım, hemşiresiyle görüştüm, tebrikler hamilesiniz oranınız çok güzel dedi. 2 hafta sonra kese görmeye gideceğiz. inşallah devam eden sürecimiz sağlıklı geçecek...

çok güzel bir haber..Allahım sağlıklı kucağına almayıda nasip etsin inş..sende bize umut oldun canım..

çok mutlu oldum canım inşallah sağ salim kucağına alırsın kendim hamile kalmış gibi mutlu oldum canım hayırlı olsun. amh kaçtı öğrenebilirmiyim canım ?

çok mutlu oldum canım inşallah sağ salim kucağına alırsın kendim hamile kalmış gibi mutlu oldum canım hayırlı olsun. amh kaçtı öğrenebilirmiyim canım ?

ağustos ayında yaptırmıştık testi , amh 0,13 . bunun ne demek olduğunu öğrendiğimde yıkılmıştım günlerce ağladım. 1 ay çatlatma iğnesi oldum ama hamile kalamadım. doktor beklemeye gerek yok dedi.

ne mutlu sana benim eşim ilk denemede pes etti ikinciye başlayalim diyorum ne gerek var olsaydi olurdu varmi böyle bişe fsh kaçti

canim nerelerdesinnn durumun nasil umarim hersey yolundadir..
kelebekcim buralardayimm hep okuyorum ama yazicak bisi bulamiyorrum.cok gucsuz ve halsizim.her sabah ac karnins cikariyorum ..doktor arastirmasi yapiyorumm dogun icin.benimkiler arasinda bi hafta varmis .sen nasilsin ilac kullaniyomusun

ağustos ayında yaptırmıştık testi , amh 0,13 . bunun ne demek olduğunu öğrendiğimde yıkılmıştım günlerce ağladım. 1 ay çatlatma iğnesi oldum ama hamile kalamadım. doktor beklemeye gerek yok dedi.

fsh kaç çıkmıştı hiç tahlil yaptırdınmı canım bide hangi merkeze yaptırdın kaç senelik evlisin yaş kaç kısaca hikayeni anlatırmısın canım..kaç yumurta oldu tüp bebek tedavisinde..kısaca yazarsan çok seviniriz...

canım nerelerdesin çok merak ediyoruz seni...bizi hbersiz bırakma...çok öptüm...inş hamileyiiim müjdesi verirsin bizler...

kızlar bugün bitane program seyretim..doktor prof sezai şahmay...anlatıkları bana çok mantıklı geldi...bizim gibi erken yumurta rezervi hastaların erken menopoz denmesi çok yanlış diyo yani biz erken menopoza girmiyomuşuz.doktor bey diyoki 30 yaşları öncesi veya 30 yaşları sonrası tamam sen menopozdasın yumurtaların bitti artık bebek sahibi olamasın diyemesin hastaya diyo...o yaşlarda bir bayanın yumurtaları azalamz diyo sadece hormonlar görevini yeterince görmediği için gebelik oluşmuyomuş..tedaviyle erken yumyrta rezervi azlığı olsada bayan hamile kalabiliyomuş kızlar..sadece hormonlarımız sorunlu sadece bu yüzden bebek sahibi olmakta zorlanıyoruz...ama tedavi şart diyo doktor..bunları duydum inanınki kafamdaki sorular tamamen gittiççkendimi rahatlamış hissediyorum ...bu arad randevumu aldım kızlar sonunda İSTANBUL TÜP BEBEK merkezinden randevu aldık ve perşembe saat 11 randevum var....aret kamer bey doktorum..inş güzel haberlerle gelirim..bu ay adete 48 günümde oldum gecikme yaşadım ama inş fsh yine tavan değildir..

canım benimde amh 0,17 Allahım ol dedikten sonra olmıycak bişey yok...bende inş bu ay başlıycam tüp bebek tedavime..

kelebekcim buralardayimm hep okuyorum ama yazicak bisi bulamiyorrum.cok gucsuz ve halsizim.her sabah ac karnins cikariyorum ..doktor arastirmasi yapiyorumm dogun icin.benimkiler arasinda bi hafta varmis .sen nasilsin ilac kullaniyomusun

cansucum arada gel habersiz bırakma bizleri..inş bulantıların geçer 4 ayına girince azalıyo diye biliyorum bulantıların..bebişler nasıl canım ikizler.gittinmi kontrole...

ne mutlu sana benim eşim ilk denemede pes etti ikinciye başlayalim diyorum ne gerek var olsaydi olurdu varmi böyle bişe fsh kaçti

canım eşine benden slm söyle hiç kimse bir kadının Anne olma hakını elinden alamaz...eşinde olsa bu kişi..şimdi çok kızdım bakk.Allahım inş onada baba olma isteği veriri içine..ne denilebilirki neden istemiyoki...Allah yar ve yardımcın olsun canım yaa...zaten bizim strese girmemiz şart biliyosun..

kızlar bu arada ben kendi kendime konuşuyorum buralarda ama olmuyo arada gelin yazıverin bişeycikler beaa..

X