Popüler Konu Yumurtalık Rezervinde Azalma Olupta Tüp Bebekte Başarılı Olanlar

kelebekcim buralardayimm hep okuyorum ama yazicak bisi bulamiyorrum.cok gucsuz ve halsizim.her sabah ac karnins cikariyorum ..doktor arastirmasi yapiyorumm dogun icin.benimkiler arasinda bi hafta varmis .sen nasilsin ilac kullaniyomusun

canim benimde öyle inanan halsizlik basagrisi felaket var özellikle aksamlari...ins seninde biran önce gecer bulantilarin bu haftalardan sonra yavaslar herald artik....bence bi sorun yoktur okuyoruz surekli öyle seyler ara fazla acilmasin yeter bi hafta sorun olmaz ins... ne güzel bak sen doktor arastirm,aya bile baslamissin ben hala korkularla yasiyorum hic öyle hazirliklarina kaptirmiyorum kendimi ya bisey olursa bunuda kaybedersem daha cok üzülürüm diye hic onlari düsünmüyorum:KK43: canim enin karin agrin oluyormu benim arada cok hafif agrilar oluyor tedirgin oluyorum:8

canım arkadaşlarım ne kadar sizi tanımasamda gerçekten en ufak bir sevinçte ve hüzünde sizinle paylaşımlarda bulunmak bana çok iyi geliyor ve sizleri ne kadar görmesemde kendime doost kadar yakın hissediyorum..ve bugün ittinbarıyla kırmızılar geldii ve ben çoook mutlu oldum..önceden kırmızılar gelmesinde bebiş gelsin isterdim... şimdi öyle bir duruma geldimki kırmızıların geldiğini görünce çok mutlu oluyorum ...ve bugün doktorumu arıycam bize aret beyden randevu ayarlıycak ve ilk defa tüp bebbek merkeziyle görüşmeye gidicem..inş eşim bugün arıycak doktoru randevu alıcak perşembe gününe..bugün ben çoook mutluyum...

canim benim hadi hayirli olsun ins...tedaviye basla biran önce ins enkisa zamanda kavusursun bebegine.ne garip degilmi artik o malum kirmizilara bile sevinir oldukk.(( canim hakkina hayirlisi olsun

ne mutlu sana benim eşim ilk denemede pes etti ikinciye başlayalim diyorum ne gerek var olsaydi olurdu varmi böyle bişe fsh kaçti

işin en büyük kısmını biz kadınlar yükleniyoruz zaten. sen istedikten sonra imkanlarınız da uygunsa vazgeçmeyin...
ben hiç fsh ölçtürmedim. ilk gittiğim doktor rezerv azlığından şüphelenip direkt sonuç alalım diye amh testi yaptırdı. sonrası malum...

fsh kaç çıkmıştı hiç tahlil yaptırdınmı canım bide hangi merkeze yaptırdın kaç senelik evlisin yaş kaç kısaca hikayeni anlatırmısın canım..kaç yumurta oldu tüp bebek tedavisinde..kısaca yazarsan çok seviniriz...

fsh değil amh testi yaptık. 35 yaşındayım ve 5 aylık evliyim. 2 aylık evliyken doktora gittik çocuk düşünüyoruz ama herşey yolunda mı diye bir muayene olayım dedim. ultrasonda doktor rezervi az gördüm ama test yapalım dedi. amh testi sonucum çok düşük çıktı. ben şok oldum. duvara çarptım sanki... 1 ay çatlatma iğnesi yapalım dedi doktor , yaptık ama sonuç negatif. beklemeden tüp yapmak lazım dedi doktor. biz de tüpbebek merkezi araştırdık. umut tüp bebek konusunda çok olumlu yazılar okudum karar verdik oraya gittik. doktorum süleyman bey, tahlillere baktı ve deneyelim bence umut var dedi. derken sürece başladık. 6 tane yumurta toplandı. 6 sı da döllendi. 3.gün aradılar en iyiyi seçmek için 5.gün yapıcaz transferi dediler. 5. gün olduğunda 2 adet 1.kalite, 2 adet de orta kalite embriyom vardı. diğer ikisi 3.günden sonra gelişmemiş. en iyi 2 adedi transfer ettiler ve dün akşam yaptırdığımız test sonucu da pozitif :) Allahım tamamına erdirsin inşallah ve dileyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin...

canım eşine benden slm söyle hiç kimse bir kadının Anne olma hakını elinden alamaz...eşinde olsa bu kişi..şimdi çok kızdım bakk.Allahım inş onada baba olma isteği veriri içine..ne denilebilirki neden istemiyoki...Allah yar ve yardımcın olsun canım yaa...zaten bizim strese girmemiz şart biliyosun..

gulnevacimm rabbim yar ve yardimcin olsun persembe guzel hbrrlerle donersin insallahhh..sen boyle pozitif oldukcaa bebegin sana gelmesi yaklasiyooo...dogru y amoldasinn arkadasimmm...arer bey insallahh senin derdinin dermani olurr..bebisler iyi cok sukurr ama biri daha kucukmus insallah bu hafta kapanmistir aradaki fark sende dualarini esirgeme banaa canimmmm

canim benimde öyle inanan halsizlik basagrisi felaket var özellikle aksamlari...ins seninde biran önce gecer bulantilarin bu haftalardan sonra yavaslar herald artik....bence bi sorun yoktur okuyoruz surekli öyle seyler ara fazla acilmasin yeter bi hafta sorun olmaz ins... ne güzel bak sen doktor arastirm,aya bile baslamissin ben hala korkularla yasiyorum hic öyle hazirliklarina kaptirmiyorum kendimi ya bisey olursa bunuda kaybedersem daha cok üzülürüm diye hic onlari düsünmüyorum:KK43: canim enin karin agrin oluyormu benim arada cok hafif agrilar oluyor tedirgin oluyorum:8
kelebekcim mecburum doktor arastirmaya burdaki tip fak.devt olsun belli bi vakitten sonra takibe almiyo 10
hafta sonu almiyoo..cok pahali doktorlarda.herhangi bi yerdede guvenemiyom ikiz ve tup .hep muayene cagriyolar her ay 300
vermekte nereye kadae hadi onu versek ayri dogum icin para istiyolar ..sasirdimm valla:-(
normal cnm kasik agrisi bicak batmasi gibi agrilar ani kramplar.bel agrisi hep olurmus rahat ol doktorum ole dedi

gülneva hayırlı olsun canım tedavin..işallah herşey yolunda gider yumilerin güzel güzel büyür ve sana bebek olarak döner canım..fsh yi çok fazla takma canım herşey kısmet benim fsh düşük olmasına rağmen ve yumi görülmesine rağmen büyümediler bu ay..kelebek le benim doktor aynı aynı protokol uygulandı maşallah kelebekte çok başarılı oldu ama bende malesef canım..kısmetten öteye gidilmiyor..önemli olan kullandığın ilaçların yumilere etkisi .hayırlı güzel haberlerini beklşyoruz stres yok rahat rahat ol tedavini canım..gelişmlerden haberdar et bizide..
kelebek ve cansu işallah hayırla sağlıkla kucağınızada alın işallah..:KK49::KK49:

CANLAR NASILSINIZ BU GÜN KIZ KARDEŞLERİMLE BİRLİKTE İDİK OTURDUK (bu yüzden gelemedim )MUHHABET ETTİK GÜZEL BİR GÜNDÜ.................POLAYNANAYI MERAK ETMİŞSİNİZ DÜN KONUŞTUK KAN VERMEYE GİDEMEMİŞ CUMAYA KADRA BEKLEYİP HAS GİDİP MUAYENEDE OLACAĞIM DEDİ

gülneva hayırlı olsun canım tedavin..işallah herşey yolunda gider yumilerin güzel güzel büyür ve sana bebek olarak döner canım..fsh yi çok fazla takma canım herşey kısmet benim fsh düşük olmasına rağmen ve yumi görülmesine rağmen büyümediler bu ay..kelebek le benim doktor aynı aynı protokol uygulandı maşallah kelebekte çok başarılı oldu ama bende malesef canım..kısmetten öteye gidilmiyor..önemli olan kullandığın ilaçların yumilere etkisi .hayırlı güzel haberlerini beklşyoruz stres yok rahat rahat ol tedavini canım..gelişmlerden haberdar et bizide..
kelebek ve cansu işallah hayırla sağlıkla kucağınızada alın işallah..:KK49::KK49:

canım nasılsın SEN BAHÇECİYEMİ GİTMİŞTİN ŞİMDİ NE DÜŞÜNÜYORSUN

merhba kızlar gittim bugün doktora yumurtan oluşmuş hatta çatlamış bile dedi lh bakalm okadar yol gdceksn dedi ve lh 10çktı düsk gtme dedi ben yinede gdyrm kendme moral icn bundan sonrada şubata ertelicem eşim askerden gelnce ne gerkyrsa yaparm şimdi bende kürlere başlıcam

merhaba bana da birşeyler söyleyin ne yapacağım bilmiyorum çok mutsuzum çok moralim bozuk vajinusmustan yedi yıl çektim tam herşey bitti derken şimdi de çocuk olmuyor nedir benim bu çektiğim amh 0,9 tam sınırda herhalde tüp bebek tedvisine başliycam ama kendimde o gücü bulamıyorum sanki offff ne yapıcağam allah yardımcımız olsun bazen isyan edesim geliyor ama ne yapalım kader

merhaba bana da birşeyler söyleyin ne yapacağım bilmiyorum çok mutsuzum çok moralim bozuk vajinusmustan yedi yıl çektim tam herşey bitti derken şimdi de çocuk olmuyor nedir benim bu çektiğim amh 0,9 tam sınırda herhalde tüp bebek tedvisine başliycam ama kendimde o gücü bulamıyorum sanki offff ne yapıcağam allah yardımcımız olsun bazen isyan edesim geliyor ama ne yapalım kader

slm hoş geldin sayfamıza.. isyan etme Allahım vermesindede vermemesinde de vardır bir hayır biz bilemeyiz..amh testin düşük çıkmış canım sınırn altından düşük..ama bebeiş olmıycak değil..ama normal yolla bizim gibi amh düşük olanlar normal yolla çok zor gebelik canım...tüp bebekte şansımız daha fazla..gücünü topla başla tüp bebek tedavisine canım..sayfamızı oku amh düşük olupta tüp bebekle hamile kalan çok..umudunu hiçbir zaman kaybetme ve panik yok..biz güçlü olmak zorundayız bebişlerin gelmesi için...Allah yardımcın olsun canım..

gulnevacimm rabbim yar ve yardimcin olsun persembe guzel hbrrlerle donersin insallahhh..sen boyle pozitif oldukcaa bebegin sana gelmesi yaklasiyooo...dogru y amoldasinn arkadasimmm...arer bey insallahh senin derdinin dermani olurr..bebisler iyi cok sukurr ama biri daha kucukmus insallah bu hafta kapanmistir aradaki fark sende dualarini esirgeme banaa canimmmm

saoğlasın canım arkadaşım..inş doğru yoldayımdır Allahım doğru yola yönlendirsin hepimizi...bebeğime bir adım daha yaklaşmak beni çok heycanlandırıyo....içim pır pır çok mutluyum çookk..olsun canım takma kafana genelde biri hep küçük olurmuş ikizlerin..inş Allahın izniyle sağlıklı bir şekile alıcan kucağına bebelerini...dualarımız seninle canım..sende benim için dua et canım hamişlerin duası kabul olurmuş biliyosun..

kelebek ve cansu işallah hayırla sağlıkla kucağınızada alın işallah..:KK49::4bir programdan sonra

sağol canım inş ..bu ay fazla umudum yok aslında ama yinede Allahtan ümit kesilmez..çünkü bayağ bir adet gecikmesi yaşadım bu ay hormonlar tavan olabilir..her ihtimali göze alarak gidiyorum canım..fsh takmıyorum artık canım inş sende biran önce başlarsın tedavine..

canım benim amh 0.2 doktor bana bile sınırda demedi şendn çok daha düşüklrn bile oluyr dedi kısırlık anlamına gelmiyor amh ın düşük olması dedi rezevlrnn azaldğnı göstryr ama hemende btmez senin yasn kück dedi.sen kaç yasndasn? Tüp bebek daha garanti dedi banada ama eşim yanmda yok askerde.canını skma pes etmekde yok

slm hoş geldin sayfamıza.. isyan etme Allahım vermesindede vermemesinde de vardır bir hayır biz bilemeyiz..amh testin düşük çıkmış canım sınırn altından düşük..ama bebeiş olmıycak değil..ama normal yolla bizim gibi amh düşük olanlar normal yolla çok zor gebelik canım...tüp bebekte şansımız daha fazla..gücünü topla başla tüp bebek tedavisine canım..sayfamızı oku amh düşük olupta tüp bebekle hamile kalan çok..umudunu hiçbir zaman kaybetme ve panik yok..biz güçlü olmak zorundayız bebişlerin gelmesi için...Allah yardımcın olsun canım..

teşekkürler canım iyi ki burası var hepimiz aynı derdi paylaşıyoruz bizi en iyi biz anlarız isyan etmek istemiyorum ama her zaman toplumda herşeyi bastırmak zorunda kalıyoruz incinmemek için dik durmaya çalışıyoruz fakat kendi kendimizle başbaşa kalınca işte o zaman herşey kopuyo patlıyorsun ama yine de dediğin gibi dik durmak zorundayız azmetmek zorundayız ki başaralım allah hepimize nasip eder inşallah

canım benim amh 0.2 doktor bana bile sınırda demedi şendn çok daha düşüklrn bile oluyr dedi kısırlık anlamına gelmiyor amh ın düşük olması dedi rezevlrnn azaldğnı göstryr ama hemende btmez senin yasn kück dedi.sen kaç yasndasn? Tüp bebek daha garanti dedi banada ama eşim yanmda yok askerde.canını skma pes etmekde yok

canım benim yaşım 35 amh 0,9 doktor sınırda acele etmen lazım dedi 1 altı düşük sayılıyor şimdi nerede yaptıracağıma karar vermeye çalışıyorum hakkımızda hayırlısı inşallah

benim amh<0,1 ne yazık ki, üstelik sol yumurtalığım alındı daha önce ameliyatla ve sağ yumurtalığımda 3,5cmlik bir çikolata kistim mevcut ama kaderimde bebek varsa olur diye düşünüyorum.Tabi her ay çok üzülüyorum adet olunca :KK43:
iki kere negatif aşılamam var artık tüp bebeğe geçelim dedik bakalım,, aşılama öncesi Memoriali düşünmüştüm ama 12 yıldır çocuk sahibi olamayan bi arkadaşımızın Bahçecide bebeği olunca etkilendik ister istemez ve merkez düşüncemiz değişti gerçi her iki merkeze iyi deniliyor ,,, aralıkta Bahçeci Fulya tüp bebek merkezinde dr. Güvenç beye muayene için randevu aldım bakalım nasıl bi süreç olacak,,,inş. herşey güzel olur hepimiz için,,,

Son düzenleme:
canım nasılsın SEN BAHÇECİYEMİ GİTMİŞTİN ŞİMDİ NE DÜŞÜNÜYORSUN

canım aynen bahçeci fulya güvenç beye gidiyorum bu ay yumi gelişmi olmadı ..bu adetimle yada diğer adetimle tekrar başlıycaz.işallah..sen ne yapıyosun canım ileri zamanda tedavi düşünüyormusun..birde erkek infertilisinde fulyada emre bakırcığluna çok iyi diyorlar..bende doktora sorcam canım ne derse ya bu adetle ya diğeriyle tekrar başıycam..allah yolumuzu açık etsin..:KK49::KK49:

X