Doğum sonrası ilk cinsel ilişki

bende sezeryan oldum 45 gün sonra doktoruma gittik eşimle beraber enfeksiyon olmuşum

eşime ve bana ilaç verdi ve 1 hafta ilişki yasağı koydu zaten koymasada benim hiiiiçç

gücüm yoktu o işlere tam 2 ay sonra beraber olduk ama çok acıdı ilk gecede ben hiç acı

hissetmemiştim bu çok kötüydü ve psikolojik olarak çok rahatsız oldum bu konuda

sanki anne olunca o iş hiç yapılmazmış gibi geldi terapi falan aldım sonra düzeldi.

Ben sezeryandım ama 38 gün kanamam sürdü..Bizimde 40. gün oldu,bekleyemedik :) acıdı ama,yeni gelin kadar olmasada..ikincisi daha kolaydı,3.ye Allah kerim :) ama tat olayı yoktu,bakalım düzelecek mi :) ben daha doktora gitmedim 2. ayımda kontrol amaçlı gideceğim..

arkadaslar ben normal dogum yaptım kanamam normaldı 10gunde ayaga kalktım 8gun sonra esımle bırlıkte oldum cok zorlandım ama bır sorun olmadı dıkıslerim dokulmesı ıcın ılık suyla dus aldım sık sık sudan tabı ıplıkler dokuldu ve sonra bırlıkte oldum

Son düzenleme:
Valla bizde 36. günde yaptık.çok az sanki ilk defa yapıyomuşsun gbi acıyo sonra hemen geçiyo tabi bu kişiyede bağlı.ben sezeryan oldum hiç yatmadım 2. günü ayaklarımı kıvırıp oturuyodum ben.ondan sorun olmadı bizde.

arkadaşlar dinde kanaman bitince lohusalık bitiyor, bu yüzden illaki 40 gün bekleyeceksin diye bir şart yok. ama tabi psikolojik açıdan kendini ne zaman iyi hissedersen o zaman yapılmalı :)

Cahilligimi bagislayin normal dogumda dikis mi atiyorlar bir arkadas yazmista :/ daha once duymamistim :/. Ayy sonradan o dikisler aliniyor mu :/ vallaa evlilikten korkmaya basladim bekarim ama ben daha kan aldiramiyorum dikis falan :KK43:

Son düzenleme:
Cahilligimi bagislayin normal dogumda dikis mi atiyorlar bir arkadas yazmista :/ daha once duymamistim :/. Ayy sonradan o dikisler aliniyor mu :/ vallaa evlilikten korkmaya basladim bekarim ama ben daha kan aldiramiyorum dikis falan :KK43:

Normal dogumda bebek çıkarken bazen kesik atıyorlar bebeğin kafası çıkamadığı için, kesik atmazlarsa kendi yirtilabiliyormus ve bu daha büyük bi sorunmuş. Ben de normal doğum yaptım ve bana da kesık atıldı, dikisler kendi düşüyor, doktora gitmeniz gerekmiyo

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Normal dogumda bebek çıkarken bazen kesik atıyorlar bebeğin kafası çıkamadığı için, kesik atmazlarsa kendi yirtilabiliyormus ve bu daha büyük bi sorunmuş. Ben de normal doğum yaptım ve bana da kesık atıldı, dikisler kendi düşüyor, doktora gitmeniz gerekmiyo

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Icim urperdi vallahi acimiyor mu hic.. :/

Merhaba kizlar ben bir şey danismak istiyorum da lohusayken masturbasyon yapabilir miyiz bi sakincasi var mıdır sizce

X