Doğum sonrası ilk cinsel ilişki

43 gun sonra...
sezeryan olmama ragmen cok canım yandı.
sımdı yenı gelın gıbı kacıyorum walla...

41.gün..
ilk deneme çok zor oluyo ama ikinciler daha kolay.sonra dahada kolayaklinialirimsmile biraz sabır...

:KK70::KK70: benimki senin sorundan daha özel olucak galiba ama cvp vermek istedim doğumdna sonra kadınlarda genelde kuruluk oluşur bunun içinde krem kullanmanız gerekir bölece canın daha az yanar kolay gelisnnn:)

ben 18 günlüğüm kanamam yok sırf kocacığıma acıdığım için yapsam mı diye düşünüyorum ama çok korkuyoruuummm:1shok:

ben 18 günlüğüm kanamam yok sırf kocacığıma acıdığım için yapsam mı diye düşünüyorum ama çok korkuyoruuummm:1shok:

canım kanaman olsada olmasada 40 gün bekliosun die biliorum ben
evet arkadaşlarında dediği gibi uzun süre beraber olunmadığı için ilk ilişki sorun olabilior ama diğerlerinde no problem:KK70: ama normal doğum yapanlar için aynı şey geçerlimidir ben bilmezkaydirigubbakcemile3

canım kanaman olsada olmasada 40 gün bekliosun die biliorum ben
evet arkadaşlarında dediği gibi uzun süre beraber olunmadığı için ilk ilişki sorun olabilior ama diğerlerinde no problem:KK70: ama normal doğum yapanlar için aynı şey geçerlimidir ben bilmezkaydirigubbakcemile3

canım malesef 40 çıkması gerek biliorum acaba yapan var mı die merak ettim.....:kedi:

tabik 40 gn kanama olsada olmasada girilmemesi gerekıyor. bana doktor ilk 40 gün ilişkıye girme dedi bi tanıdıgım sezeryan oldu onada girme demiş sanırım daha cok hassas oluyo o bölge.biz 2.5 ay sonra felan girdik

olur mu öyle şey rahim şu an açık..40 günde kapanıyor..enfeksiyon alır..zaten dinen de yeri yok bunun..yani adet we lohusa(kanama yokken bile) iken..

40 gün ilişkiye girilmez kadın için zararlı kocanı düsünme bosverrrrr dogum hastanesinde calısıyorum ben .bende yeni dogum yaptım doktorum üstüne bastırarak söyledi enfeksiyon kaparsın diye evet dinende yasak diye biliyorum .Bu arada herkes aynı degil demekki arkadaslar banada dediler ilki cok acıyo diye köse bucak kactım hiçte öyle olmadı

BıZıMDE 40DAN SONRA OLDU OLANLAR AMA ÇOK KÖTÜYDÜ DEDıM TAMAM ARTIK BEN CıNSELLıKTEN SOĞUDUM:KK43:AYLAR GEÇTı ıŞTE HAFTADA 2 HAFTADA DERKEN 6. AYI DOLDURDUK BEN REGL OLDUM.BıR ANDA HERŞEY SÜPER OLDUkaydirigubbakcemile3.AYIPTIR SÖYLEMESı:kedi:

herkesin aynı şekilde olacak değilya benim hiçde öle çok acımadı ama ben sezeryan olmuştum ben 2 gün beraber olmasamda hemen kapanır benimki ayıptır sölemesi:KK70: sadece uzun süre berabe rolunmadıgı için acıdı biraz ama öle çok değil sonra geçio zaten ikinci ilşkidede hiçbir sorun yaşamadım ama kocanızada bağlı hönk die dalarsa apartmanı yıkarsınız:KK70::KK70:

herkesin aynı şekilde olacak değilya benim hiçde öle çok acımadı ama ben sezeryan olmuştum ben 2 gün beraber olmasamda hemen kapanır benimki ayıptır sölemesi:KK70: sadece uzun süre berabe rolunmadıgı için acıdı biraz ama öle çok değil sonra geçio zaten ikinci ilşkidede hiçbir sorun yaşamadım ama kocanızada bağlı hönk die dalarsa apartmanı yıkarsınız:KK70::KK70:

:roflol:

doktorlar 40 gun sonra ılıskıye gırılebılecegını soyluyorlar..normal ya da sezaryen farketmez.

ya kızlar inanın hamile değilim ama çok merak ediyorum bu konuyu,özellikle normal doğum yapanlar,malum dikiş falan atılıyo o bölgeye tekrar eski haline falan döner mi:)

:roflol:

X