Can Dündar

Marmelat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
201
0
pardon! acaba sizi sevebilir miyim? neden?, neden olacak, korkuyorum!

cunku seni seversem hemen huyun suyun degisecek. simaracaksin. begenmez olacaksin artik beni.

cunku ben artik muhtac olmus olacagim sana, senin gozunde. oyle degil mi? bilmez misin? muhtac olmak acizliktir. simdi seni sevdigim icin cezalandiracaksin beni biliyorum! hor goreceksin. bekleteceksin. aramayacaksin.

simdi ben sevdim diye, bu kudrete ve cesarete sahip oldum diye sen beni nasil ve ne hakla cezalandirabilirsin?
aklim almiyor. zeka seviyem de. insanligim da. yuregim de. yok! "seni seviyorum" cumlesini cok sarfetme eskir!

yok! herkese "seni seviyorum" deme, sadece asik olunca kullan! neden?

cunku, bu makbul.. kac....sevsen de sevmesen de kac! neden? cunku kacan kovalanir aptal! kacan kovalanir...

iyi de, neden sevdigim icin kaciyorum ki? ben kacacak ne yaptim?

kacarak daha mi makbul olacagim? kacarsam daha mi kiymetim anlasilacak? sevmek utanc verici birsey mi ki.....
kacmam gerek?! anlayamiyorum... oysa ben zaten sevdigimi severek devlestirmisimdir, yok ama yok! bilmez sevgililer

sevilmenin essizligini, bilmez...ben hic simarmayan, degismeyen, yozlasmayan, ucup gitmeyen, tukenmeyen sevgi gormedim. artik cenaze torenleri iki turlu yapilmali. biri bedenler icin, digeri zorla oldurulen sevgiler icin!...

ne demis yilmaz erdogan, " ben senin beni sevebilme ihtimalini sevdim" anlayin artik varliklari degil, ihtimalleri sever olduk...

neden? cunku ihtimaller hayallerimizdir. sevmekse hayatin bir gercegi. hayallerimizde sevgilimiz hic degismez. hatta "seni seviyorum"

dedikce " beni sevdigin icin tesekkur ederim askim " der... tesekkur etmek?! beni sevdigin icin... evet ya... bir onurdur, bir oduldur sevmek ve sevilmek. ama ne yazik ki birde butun bunlari farkinda olamayisimizdir sevmek... korkuyorum. hep sevdigim icin cezalandirildim. artik "seni seviyorum" derken bana tuhaf tuhaf bakmayacak varliklari daha cok sevmeye niyetliyim... bir cicek gibi... bir hayvan gibi...onlara "pardon! acaba sizi sevebilir miyim? " demeniz gerekmez. direkt soylersiniz sevginizi hesapsizca, umarsizca...ve sevgimi ifade edecek her turlu cilginligi hesapsizca yapmak istiyorum. gurur denilen sozcugu sozluklerden cikartmak, sevdigim icin sevilerek odullendirilmek istiyorum...

CAN DUNDAR

X