Günde 1 saat yürüyüş...

revindell

SatanistKesenPsikopatCat
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2009
2.428
20
Kızlarrrrr slm...

bende bir süre önce spor salonuna yazılmaya karar vermiştim ama gittim gördüm bizim burda ki spor salonlarında millet sıra bekliyor aletler için öyle feci kalabalık :eek: Bide bende bel fıtığ olduğu için fitness yada step benim için çokta uygun değildi :1no2:

Annişkomla karar verdik kızlar her akşam işten gelince hafif yemeğimizi yiyoruz (herşeyden çok az yarım porsiyon sadece )
Saat 21:00 gibi yürüyüşe çıkıyoruz tam 1 saat yürüyüş yapıyoruz tabi öyle sahilde gezer gibi değil ama koşmuyoruzda belirli bir tempoda :dance: Bide bende termal korse var onu giyiyorum feci terletiyor.. Kim demiş şehir hayatı spor yapmama engel diye guclubacismile alın size en etkili sporlardan birisi hemde Zeytinburnunda yapıyoruz kaydirigubbakcemile3
10 günde 1,5 cm inceldik :sm_cool: ve inanın kızlar bu bir alışkanlık oluyor insanda ya diyorum bunca zaman akşamları evde kös kös oturmuşum ne kadar kötü yapıyormuşum:sinifsinif: Eve geliyorum bacaklarımdan ateşler çıkıyor resmen kaydirigubbakcemile2

Spor salonuna gidemiyor olabilirsiniz ama günde 1 saati kendinize ayırın 24 saatte sadece 1 saat çok değil inanın insan kendini daha positif+ hissediyor opuyorumnanaktan

hepimiz bunu yapabiliriz a.s. a.s. a.s. a.s. :enbuyukkk:

10 günde 1.5 cm vauuvvvvv allah arttirsin insallah darisi basima bende biraz yürüyüp sonra parktaki aletlerde calisiyorum daha 3 gün oldu umarim sonuc alirim en kisa zamanda
birde bogazimi tutabilsem tam olcak :))

Kızlarrrrr slm...

bende bir süre önce spor salonuna yazılmaya karar vermiştim ama gittim gördüm bizim burda ki spor salonlarında millet sıra bekliyor aletler için öyle feci kalabalık :eek: Bide bende bel fıtığ olduğu için fitness yada step benim için çokta uygun değildi :1no2:

Annişkomla karar verdik kızlar her akşam işten gelince hafif yemeğimizi yiyoruz (herşeyden çok az yarım porsiyon sadece )
Saat 21:00 gibi yürüyüşe çıkıyoruz tam 1 saat yürüyüş yapıyoruz tabi öyle sahilde gezer gibi değil ama koşmuyoruzda belirli bir tempoda :dance: Bide bende termal korse var onu giyiyorum feci terletiyor.. Kim demiş şehir hayatı spor yapmama engel diye guclubacismile alın size en etkili sporlardan birisi hemde Zeytinburnunda yapıyoruz kaydirigubbakcemile3
10 günde 1,5 cm inceldik :sm_cool: ve inanın kızlar bu bir alışkanlık oluyor insanda ya diyorum bunca zaman akşamları evde kös kös oturmuşum ne kadar kötü yapıyormuşum:sinifsinif: Eve geliyorum bacaklarımdan ateşler çıkıyor resmen kaydirigubbakcemile2

Spor salonuna gidemiyor olabilirsiniz ama günde 1 saati kendinize ayırın 24 saatte sadece 1 saat çok değil inanın insan kendini daha positif+ hissediyor opuyorumnanaktan

hepimiz bunu yapabiliriz a.s. a.s. a.s. a.s. :enbuyukkk:

Tebrik ederim tatlım darısı başımıza :)Ben de spor salonuna yazılcaktım ama kapalı mekanlar beni sıkıyor.En iyisi açık havada tempolu yürüyüş.Acilen kilo vermem lazım yarında gelinlik provam var offff benimse 10 kilo fazlam var :çok üzgünüm:

bende tam 1 saat yürüyorum 16 gün oldu başlayalı sabah 7.30 8.30 arası yürüyorum ama gelince kahvaltı yapıyorum sanki hiç incelmedim benim niyetim zaten zayıflamak değil sadece vücudum sıkılaşsın 1.72 boyundayım 59 kiloyum abartılı bi kilom yok ama sıkılaşmak istiyorum 3 ay sonra düğünüm var :)

bende ole yuruyus yapıorumm sırf zayıflıya bılmek ıcın cunkı temmuzda nısanım var 2hafta oldu spora baslıyalı artı bıde ben sabahları yapıorum ıse gıtmeden once bısım evın 10 dk ılersın park var kadınlar hep oraya yuruse gelıolar sabah 7de uyanıp yuruse cıkıyorum 1 .1bucuk saat yuruyorum cokta gusel ter atıyorum aksamlarıda sadece evde mekık felan cekıyorumm baya ıncellımı farkettım ve cok memenum artı bıde alıskanlıkta yapıoo keske daha onceden yapsaymısım hep usenmekten bıde ıse gec kalırım felan dıye yapmıyodum tam tersı ıse bıle gec kalmıyorum vaktınde gıdıyorum dus almaya bıle zamanın oluyoo artıkkk hep bole yapıcamm herkesede tavsıye ederımm ama spordan sonra ne bulduysak yemek yok yedıklerımıze dıkkat edelımm yaz gelı yazzzemuszemuskaydirigubbakcemile3

he bıde tavsıye ederımm sabah spordan geldıkten sonr bı subardagına ılık su 4damla lımon suyu karstırın ıcın onuna cok faydası elma sırkesı seven arkadaslarım varsa elma sırkesıde koybılır lımon yerınde benım pek sırkeyle aram olmadı ıcın lımon katıyıorumm yagları yakıyooo

Ne kadar güzel anlatmışsın revindell kaydirigubbakcemile3 Motivasyonunun devamını ve daş gibin olmanı dilerim opuyorumnanaktan

Ama yürüyüşten sonra esmene hareketlerine önem vermeni tavsiye ederim. Evde de çok eğlenceli bi şekilde sporunu çeşitlendirebilirsin, callanetics i tavsiye ederim yerimseniben

2 km ile başlayan yürüyüşümü 3 hafta sonunda 7 km çıkardım:)eskiden sabahları yürürdüm,bu sefer akşam 6.30'dan sonra yürümeye başladım.sağlık ve kalori yakımı açısından hangisi daha uygundur bilmiyorum ama akşam yürümek daha rahat geldi.yürürken işin stresini üzerimden atıyorum ve sabaha kadar dinlenmiş oluyordum.sabah yürürken hep günü planlama ve geç kalma korkusuyla boğuşurdum.tavsiye ediyorum:)

bende evde koşu bandım var onda 45 50 dakika ara ra koşuyorum yürüyorum hızlı bir şekilde ama yemeğimi hiç kısmadığım için farketmedi sadece aynı kalıyorum hepsi bu .Spor inanılmaz mutluluk veriyor bana. yapmadığım gün rahatsız hissediyorum kendimi ..

Ben de hergun 1 saat hizli yuruyorum. Aksamlari yapiyorum ben bunu. Ben de eger olur da yuruyemedigim bir gun olunca rahatsiz oluyorum, sanki o gun birseyler eksik kaliyor. Alisiyor insan.

ben yıllardır hep yürürüm günde 1 saat onun için vücudum çok orantılıdır herkes fiziğimi çok beğenir ben kilomun hep istediğim oranda kalmasını yürüşe bağlıyorum
ama öyle tın tın değil tempolu yürürüm ama hergün yapılıcak 1 saat bi 2-3 sene sonra farkı göreceksiniz aklinialirimsmile

Yok yaw, tamam uzun vadede de elbet fak gorulur ama ille o kadar beklemeye gerek yok.
Yuruyuse basladiktan 1-2 haftaya kadar fark gorulur diyorum ben. Yani hic yuruyus yapmamis halinizle kiyaslayinca tabii fark eder.

ben haftada 3 gün step aerobik her gün de 45 - 1 saat arasında yürüyüş yapıyorum yani salon sporları filan değil de yürüyüş çok faydalı geldi bana alışkanlık yapıyo mutlu ediyo beni farkı da 2 haftada görebilirsiniz tabi dyetle birlikte :KK70:

yururken burnunuzdan nefes alip agzinizdan nefes vermeyi unutmayin kan dolasiminizi hizlandirmak icin bu cok onemli :))

Ben 1-1,5 senedir düzenli olarak 1 saat yürüyüş yapıyorum. Ve inanılmaz keyif alıyorum. Bağımlılık yarattı resmen. Rejim yapmadan sadece dikkat ederek 3-4 ayda 6 kilo verdim. Ve yürüyüşlere devam ederek kilomu koruyorum... Bunun yanı sıra insan psikolojisi üzerinde de oldukça pozitif etkisi olduğunu düşünüyorum...

Kızlar yürüyerek kilo vermek o kadarda kolay değil

Son düzenleyen: Moderatör:
Yoo gayette kolay :KK66:

Ayda 3 kilo hesaplanmış o da normal zaten.

İnsanlar bir günde 2 beden incelmek istiyorlar neredeyse sabırlı olmuyorlar. Oysa uzun vadede çok yararlı bir spor. Ama ne kadar tempolu yürünse de 2 günde mankene çevirmez o ayrı

Son düzenleyen: Moderatör:
X