Kızlar 50gr. şeker yükleme testi aç karnına mı tok karnına mı yapılıyodu?????

Bana doktorum aç gitmemi söylemişti, su bile içme demişti. Bence her ihtimale karşı aç git canım. Gözünü korkutmak gibi olmasın ama iğrenç bi tadı var :):)

internetten baktımda şimdi , 100gr için aç, 50 gr. için hafif bi kahvaltı yapılabilir diyo ama ben yinede aç gideyim ne olur ne olmaz ? sağolun arkadaşlar

canancım sende haklısın tabi. ama en iyisi aç gideyim eğer öyle değilse bişey yerim hemen hastanede.

aç gidiliyor glupglup ben 100lüğüde 50lik yüklemeyide yaptırdım ikisindede aç gittim..daha iyi sonuç alırsınız hatta gece 12den sonra hiç bişey yiyip içmiyosun diye biliyorum ben.

aç karnına gitmelisin canım,doktorum öyle söylemişti,hemşirelerde defalarca açsın değil mi diye sormuşlardı..
hem yediklerin şekerinin yüksek çıkmasına yol açabilir,durduk yerde moralin bozulur :)

ben hiçbişey yemediğim halde yüksek çıktı :KK43: 100lük testte normal çıktı acaba neden ilk testte ölebi sonuç çıktı hala kafama takılıyor bilmiyorumkismile inşallah 100lük testte gerek kalmaz gerçekten zor oluyor saat başı kan alıyorlar hem aç karnına kötü oluyor insan :KK43:

bende aç karnına diye biliyorum....tadı gerçekten iğrenç ama bir önerim var kızlar yanınızda limon götürün..içine sıkarsınız.bazı merkezlerde direk limonlu veriolarmışşş..siz yinede tedbir olsun die yanınızda götürün ben öyle yapıcam valla..yoksa aç karnına hiç çekilmez..

1 gun oncesınde sekerlı hıcbısey tuketme ve ac gel demıstı doktorum bana ama ıgrenc bıseydı ya aklıma geldıkce mıdem bulanıo

Ben öğlen 12 de gitmiştim doktoruma. Doktor ne aç ne çok tok olacaksın dedi. Sabah kahvaltını mutlaka yap sadece tatlı şeyler yeme dedi. Meyva vs. yiyebilirsiniz ama örneğin şekerli çay-kahve içmeyin. 50 gr. yapıldı bana, tatlıya acayip düşkün oldum kesin çıkacak diye korkuyordum ama allahtan şekerim çıkmadı. Tatlı yemeye devam ediyorum :) ıçirdikleri o şekerli su boğazımı çok yaktı 20 dakika öksürdüm :)

Şeker yükleme testini yaptırdım. Açlık 84, şeker yüklendikten sonra 171 çıktı. Sınır 140. Benimki biraz sınırı aşmış. Bu aralar tatlı çok yiyodum ondan galiba. Nurcan Batur seninki kaç çıktı ???

ac karna gıdıyorsunuz kızlar. 12 saat oncesınden yeme ıcmeyı kesıyorsunuz.

X