Tırnak mantarına son!!!!Sonunda kurtuldum.

denesek mi acaba yaa..benim de ayak baş parmak tırnağımın yarısı,rengi giitgide koyulaşıyo,alıp kullansam yaza kadar geçer mi acaba...

Ben de çok şey denedim.Yaklaşık 1 yıl önce tekrar ilaç tedavisine başladım ama 2 ay sonra vücudumda inanılmaz kızrıklıklar oldu ,sivri sinek ısırmış gibi kaşınıyordum ve yara haline geliyordu kızarıklıklar.Hemen bıraktım ilacı.Ben 10 yıldır çare bulamadım bir de Aynı sefa kremini deneyeyim.Ne de olsa kaybedecek bir şey kalmadı.ınşallah ben de yararını görürüm.Teşekkürler güzelimm

Ben de çok şey denedim.Yaklaşık 1 yıl önce tekrar ilaç tedavisine başladım ama 2 ay sonra vücudumda inanılmaz kızrıklıklar oldu ,sivri sinek ısırmış gibi kaşınıyordum ve yara haline geliyordu kızarıklıklar.Hemen bıraktım ilacı.Ben 10 yıldır çare bulamadım bir de Aynı sefa kremini deneyeyim.Ne de olsa kaybedecek bir şey kalmadı.ınşallah ben de yararını görürüm.Teşekkürler güzelimm
ınşallah faydasını görürsün canım.Geçmiş olsun.Sonuçları bizimle paylaş olur mu?

peki yüzündeki lekelere iyi geldi mi canım?
Canım yüzümde yanma ve kırmızı benek benek banyodan sonra leke oluşuyordu bende birde çok kaşıntı ve gerilme oluyordu.Kaç kere doktora gittim testler falan yapıldı bir sürü.Her doktor başka bişey söyledi.Bende doktora gitmekten vazgeçtim.Çünkü hepsi bir noktada buşluşmuyordu ve ben sürekli yüzüm için ilaç kullanıyordum.Daha sonra ayağımdaki mantar için aldığım aynı sefa kremini araştırdım 1 hafta falan yüzüme kullanmaya karar verdim.Mantara,egzamaya,kaşıntıya iyi geldiğini öğrendikten sonra onu yüzümede kullandım.Yüzümdeki beneklere iyi geldi o gerginliği ve pullanmayı aldı.İyi ki bu kremi keşfetmişim.Ama yaz sıcağında kullanılacak bir kerm değil.Çünkü biraz yağlı bir yapısı var.Kremi ben geceleri yatmadan önce kullandım.Temiz cilde kullanıyorsunuz,bu kremi kullanırkende yüzünüze kozmetik bir krem yada başka bişey kullanmıyorsunuz.....Doktora gitmeyi ihmal etmeyin tabi ama ben o kadar ilaç kullandım hiçbir işe yaramadı ama bu kremden çok fayda gördüm.

peki canım bişey sorcam bu kremi yüzüne kullandın galiba memnun kaldınmı yani o kırmızı lekelere iyi geldimi yani nemlendirici gibi kullanabiliyomuyuz tırnağımdada aynı sorun var bende alıcam ama yüzümede kullanmak istiyorum
Evet yüzümede kullandım çok iyi bir nemlendirici.Ben yüzüme,tırnağıma,ve çatlamaya çok müsait bir yapım var.Cildim çok kuru olduğu için ben kulandım nemlendirici olarak.Hem kaşıntıyıda alıyor......Yanlız ben sadece gece kullandım kremi,güneşle teması olmasın diye.Yazın çok sıcak olduğu için gündüz başka bir krem kulanmayı istiyorum.Cildim düzeldiği için aynısefaya gerek duymuyorum artık.....Ama iyi ki AYNISEFAYI keşfetmişim.ÇOK ŞÜKÜR ALLAHIMA geçti...

Bu tırnakları kesmek çok zor.Kesmeyince de krem alta nüfuz etmiyor gibi geliyor.Önce Mycospor kullanıp sonra mı kremi başlasam.(mycospor kesmeyi kolaylaştırıyor) Ne dersin Güzelimm

Bu tırnakları kesmek çok zor.Kesmeyince de krem alta nüfuz etmiyor gibi geliyor.Önce Mycospor kullanıp sonra mı kremi başlasam.(mycospor kesmeyi kolaylaştırıyor) Ne dersin Güzelimm
Sen bilirsin canım.Benim tırnağım sertleşmiş(sanki 5 tırnak üst üste gibi olmuştu),altı boşalmış,altındaki deri katılaşmıştı.Ben tırnak makasının girdiği yere kadar kestim,sonra kremi uyguladım.Normal tırnak keser gibi az bişey kesmedim tırnağımdan....Benim kullanma şeklim buydu.Kremi sürmeden önce ayaklarımı bir güzel yıkadım,kremi her gece ve her sabah düzenli kullandım.

arkadaşlar ayak mantarını geçirmeye mycospor tek başına yeterli olan bi ilaç değil.

canolen'i tavsiye ediyorum krem olarak.

iki gündür aynı sefa kremini kullanıyorum ayak tırnaklarım için,sabah ve akşam ..yumuşacık ve kokusuz..Marka olarak mecitefendinin yoktu Selvanın aynı sefasını verdiler..aralarında fark yok dediler..ınşallah ben de yararını görürüm..gelişmeleri yazacağım...

iki gündür aynı sefa kremini kullanıyorum ayak tırnaklarım için,sabah ve akşam ..yumuşacık ve kokusuz..Marka olarak mecitefendinin yoktu Selvanın aynı sefasını verdiler..aralarında fark yok dediler..İnşallah ben de yararını görürüm..gelişmeleri yazacağım...
İnşallah canım.Geçmiş olsun.

kızlar o ıgrenc hastalıktan bende de var sanırım cok uzuluyorum mafoldumben doktorada gıtmye korkuyorum canlarım cekerler dıye
boyle tırnagımın yarısı sararmıs durumda ve sankı alttan yenı tırnak gelıyo ama ust taraftakı tırnak boyle yuksekte gıbı duruyo ve tırnagım cok sert mafoldumben
napmalıyım kızlar ellerıme ayaklarıma vucuduma cok dıkkat eden bırıyım cok sınırımı bozuyo o yuzden bende kullansam mı aynısefayı

Ben 10 yıldır çekiyorum kullanmadığım ilaç,krem...kalmadı.Üstelik karaciğere o kadar zararı varmış ki bu ilaçların...Şu an GÜZELLıM in önerdiği aynısefa kremini kullanıyorum..2 hafta oldu,henüz bir değişiklik yok ama sanki tırnağım daha çabuk uzuyor..GÜZELLıM 4 ay kullanmış işe yaramış..Sabırla devam ediyorum..ıyileşeceğine inanıyorum...Denemeğe değer

kızlar bişey sormak istiyorum benim baş parmağımın tırnağı da katman katman görünüyor..önce normal çıkıyor tırnak, sonra uzadıkça ortalara geldikçe sararıyor ve bir şerit oluşuyor enine sanki ordan kopup ayrılacakmış gibi , altaki tırnaktan bağımsız..ve tırnak uzadıkça 3 ayrı tabaka gibi görünüyor dışardan katman katman sanki..

sizce bu mantar mı doktora gitmeye üşendim önemsiz olduğunu düşünerek ?

Son düzenleme:
arkadaşlar ben 1.5 yıl önce tırnaqımı çektirdim korkunç bir acıydı tırnaqı çektirmeyi bırakın bir kenara asıl önemlisi sonrası... neler çektim Rabbimle ben bilirim işin kötüsü hiçbir faydası olmadı tam 1 yıl sonra kesme hizasına geldi inanılmaz kalın kenarları içe dönük bir şekilde şuan hiçbir şekilde tırnaqımı kesemiyorum sarı ve çokkk kalın bu kremi kullanan arkadaşlar kalın tırnak inceliyomu acaba kullanınca yani banada faydası olurmu?bilmiyorumkismile

kalın tırnağı inceltmek için 3 ay boyunca iki günde bir çevresine birer damla sirke ruhu damlatılıyormuş arkadaşlar. ben deniyorum şimdi bakalım işe yarıyacakmı.
denemekten zarar gelmez dedim başladım

kızlar bişey sormak istiyorum benim baş parmağımın tırnağı da katman katman görünüyor..önce normal çıkıyor tırnak, sonra uzadıkça ortalara geldikçe sararıyor ve bir şerit oluşuyor enine sanki ordan kopup ayrılacakmış gibi , altaki tırnaktan bağımsız..ve tırnak uzadıkça 3 ayrı tabaka gibi görünüyor dışardan katman katman sanki..

sizce bu mantar mı doktora gitmeye üşendim önemsiz olduğunu düşünerek ?
bana cevap verebilcek olan yok mu?

X