Çocuk Hastalıkları Bebeğim sıçrayarak uyanıyor?

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
bende dün gittim eeg çektirdim ama sonuçlar haftaya verilicek.inşallah bişey çıkmaz dua edin.orada yani çocuk nöroloji bölümünde neler vardı kızlar bir görseydiniz.3 aylık bebek ne testlerden geçti kmr çekildi eeg çekildi kardiyolojiye girdi.offff allahıma çok şükür.

bide şunları söylemek istiyorum.orda doktora titremelerini ve göz dalmalarını sordum bana eeg çektirmeden net teşhis koyamayız dedi.ama bana sorduğu sorlar şunlardı.aile geçmişinde epilepsi olan varmı,doğduktan sonra küvözde kaldımı,doğumun nasıl geçti,gözleri daldığında gözlerde kayma oluyormu,morarma oluyormu,kendini yani başını öne yada arkaya atıyormu,dalmalar kaç saniye sürüyor vb.oğlumda bunların hiçbiri olmuyor yani biraz umutlandım.inşallah masumane dalmalardır.bide doktor dediki gece dişten dolayı ağlayabilir gazı gelir ağlar bunlar normal dedi.oğlumun azı dişleri çıkıyor bu arada.zaten aceyiplik olsa farkedersin dedi.işte bu kadar .sonuçlardan sonra tekrar aylaşırım arkadaşlar

geçmiş olsun taha cım,inşallah temiz çıkacak dua ediyorum hepimizin bebeklerine.haber vermene sevindim.benimde içim rahatladı masumanedir inşallah bebeişlerimizin dalması.bizdede dalarken morarma yada gözlerde kayma olmuyo. allah korusun hepimizin yavrularını..

sağol canım.benimde içim biraz da olsa rahatladı kesin sonuş eeg sonucunda ama yine de doktorun tepkisinden ii sonuçlar çıkardım ben.umarım öledir.hepimizin yavrularına sağlık versin rabbim

canım bizim göz dalmalarımızda da gözde kayma olmuyor morarma yok işte şu ayrıntıları anlatsa şu tv ye çıkan drlar bzde böyle bukadar panik olmasak

evet canım doğru söylüyorsun.göz dalması da nasıl göz dalması anlatmıyorlar.anneleri paniğe sokuyorlar ama hastanelere tetkik için gidincede adam gibi ilgilenmiyorlar.heleki devlet hastanesi olunca vay halimize.eğer bizim tanıdığımız olmasaydı eeg için ağustos ayına gün vereceklerdi.doktorları ise hepsinin suratı beş karış.merak ediyorum da acaba özel muayenehane ye gitsek de bu kadar suratsız mı olurlar.bu arada benim konuştuğum oğlum için gittiğimiz doktor değildi bizim tanıdık olan eeg yi ayarlayan doktordu.o da nöroloji doktoru.benim oğlumu götürdüğüme korkudan bişey soramadık bile valla.neyse allah kimseyi düşürmesin hastanelere böyle nemrut doktorların eline

kızlar benim de 2,5 aylık bir bebeğim var ve bugünlerde hiç huzuru yok. Uykusundan sıçrayarak uyanıyor. Eli ayağı hiç rahat durmuyor. uyuttuktan bikaç dakika sonra tekrar uyanıyor. hiç uyuyamadığı için de ağlama krizlerine giriyor. birde kabızlık sorunu var bebişimin..onunla da ayrıca mücadele ediyoruz...elimizden geleni yapıyoruz ama artık doktora götürmek istiyorum, içimin rahat etmesi için.
önerilerinizi ve şişli civarından çocukdoktoru tavsiyelerinizi bekliyorum...

evet canım doğru söylüyorsun.göz dalması da nasıl göz dalması anlatmıyorlar.anneleri paniğe sokuyorlar ama hastanelere tetkik için gidincede adam gibi ilgilenmiyorlar.heleki devlet hastanesi olunca vay halimize.eğer bizim tanıdığımız olmasaydı eeg için ağustos ayına gün vereceklerdi.doktorları ise hepsinin suratı beş karış.merak ediyorum da acaba özel muayenehane ye gitsek de bu kadar suratsız mı olurlar.bu arada benim konuştuğum oğlum için gittiğimiz doktor değildi bizim tanıdık olan eeg yi ayarlayan doktordu.o da nöroloji doktoru.benim oğlumu götürdüğüme korkudan bişey soramadık bile valla.neyse allah kimseyi düşürmesin hastanelere böyle nemrut doktorların eline
Merhaba üzerinden çok geçmiş ama sonucu iz ne cikti

Yattığı yatağa küçük Kuran'ı Kerim koyulması gerekiyormuş büyüklerimiz söyledi bizde koyduk , bizim geçti bınu yapınca

X