Kontakt Lens Sizce bana hangi renk lens yakışır ? Yardımlarınızı bekliyorum...

JeLiB1o

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2010
4
0
31
Arkadaşlar lens almaya karar verdim ve yarın arkadaşımla beraber lens alıcam. Marka olarak freshlook almaya karar verdik. Daha önce lens kullanmadım o yüzden hangi renk alıcam karar veremedim. Avatarımdaki resmime bakarak yardımcı olursanız sevinirim bilmiyorumkismileyerimseniben

Arkadaşlar lens almaya karar verdim ve yarın arkadaşımla beraber lens alıcam. Marka olarak freshlook almaya karar verdik. Daha önce lens kullanmadım o yüzden hangi renk alıcam karar veremedim. Avatarımdaki resmime bakarak yardımcı olursanız sevinirim bilmiyorumkismileyerimseniben

merhaba jelib10 canım lens konusunda ben çok fazla tecrübe sahibi değilim ama sana kesinlikle freshlook alma derim...çünkü hem çabuk yırtılan bir lens hemde ben lensim diye bas bas bağıran bir lens...şimdi bir solotica furyası aldı başını gidiyor bu forumu uzun zmandır takip ediyorum ben...bu arada gözlerin hangi renk???saçların koyu renk, yeşil tonları sana güzel gider canımcımkaydirigubbakcemile3solotica hidrocharme mel rengi çok doğal bir renk kullanmadım ama araştırmalarıma dayanarak söylüyorum forumda kullanan arkadaşlar çok sayıda onlarda sana bu konuda daha ayrıntılı bilgi verebilirler...ben quartzo yada topazio almayı düşünüyorumeyvahedigeldismile ama yeşil tonlarını seviyorsan esmeralda riskli ama güzel bencesempatiksalakcinni kimine çok yakışıyor kiminede berbat:eek:lmaz:sen soloticayı bir araştır derim benalkisalkisalkisalkisalkisalkisama freshlook,b&l,uzak dur derim!!!birde ben geçenlerde bir hata yapıp durasoft haresiz grey aldım aman allah'ım tam bir fiyasko!!!direkt çöpe:eek:lmaz::eek:lmaz::eek:lmaz:

illaki freshlook alıcam dersen yesil olanından alabilirsin esmerlerde güzel duruyor
ama yok baska markalarada bakabilirim dersen alternatiflersunabilirim
yerimseniben

bence de freshlook alma diğer lenslere göre çok başarısız,başka marka araştır bence hatta solotica sophistik ya da amazon alabilirsin çok doğal ve başarılı lensler.renk konusunda sana yeşil gider bence tatlım..

6 senedir renkli numaralı lens kullanıorum, açık tonlardan hoşlanmadığım için doktorum freshlook önermişti colorblends serisinden green en mükemmeli diebilirim hem doğal duruo hemde çok hoş bir renk bugüne dek lens olduğunu kimse anlamadı:)) ancak açık renk istiorsanız kesinlikle freshlook almayın ben mavi, gri kullandım çok basit görünüor yalnızca fotolarda hoş görünüo gözümün dış çevre mavi ortası kahverengi oluodu:S

Son düzenleme:
freshlook iyi değil ya ben sevmedim ama illa freshlook diyosan hareli yeşil derim.

Eklentiler

• $SAM_2332.JPG
    $SAM_2332.JPG
    99,3 KB · Görüntüleme: 8.380
Son düzenleme:
X