netten alışveriş..

mystery15

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2010
216
0
Arkadaslar ben genelde bluz, elbise gibi alışverişlerimi netten yapmayı tercih ediyorum. Hem mağaza mağaza gezme yorgunluğu olmuyor, hem de daha önce alanların yorumlarını da okuyabildiğiniz için fazla bir risk olmuyor. Limango, markafoni, gg gibi sitelerden genelde alıyorum. Şimdi birde çılgınalışverişi keşfettim. Özellikle şuan bulunan elbise modelleri çok hoşuma gitti. Fiyatları da indirimli habernz olsn:)

Kızlar tam adres nedir çılgın alış veriş com mu
google da victorias secret yaz geliyor zaten sayfası her tür ürün var giyim,iç giyim,mayo,ayakkabı,bot,kozmetik kuzenim buradan çizme getirtti yalnız gümrüğe dikkat et kargo parasıda var tabi 100 doları geçmiycen sanırım

google da victorias secret yaz geliyor zaten sayfası her tür ürün var giyim,iç giyim,mayo,ayakkabı,bot,kozmetik kuzenim buradan çizme getirtti yalnız gümrüğe dikkat et kargo parasıda var tabi 100 doları geçmiycen sanırım
Kargo ücreti ne kadar oluyor bir de daha önce getirttiniz mi canım nasıl ?

Çılgın alışveriş.com diye bir site var ben de oradan alışveriş yapıyorum, gayet hesaplı ürünleri var. ayrıca güvenlü bir site herhangi bir soun yaşamadım bugüne kadar.

çılgınalışveriş çok pahalı bence,atlet badiler 70-80 den başlıyo asla vermem

Arkadaşlar merhaba, giyim konusunda internetten alışverş yapmak daha az riskli gibi. Peki eviniz için aksesuar, mobilya gibi alışverişleri hangi sitelerden yapıyorsunuz? Trendyolu takip etmeye çalışıyorum, bazen güzel ve farklı ürünlere rastlıyorum ama hep tükenmiş oluyor : ) Bir de şimdi reklamlarda gördüm yeni dekorazon com diye bir yer açılmış. Onu duyan var mı? Benim hoşuma gitti ama güven sorunum var : ) Alışveriş edeniniz var mı dekorazon'dan, nasıl sizce?

Arkadaşlar merhaba, giyim konusunda internetten alışverş yapmak daha az riskli gibi. Peki eviniz için aksesuar, mobilya gibi alışverişleri hangi sitelerden yapıyorsunuz? Trendyolu takip etmeye çalışıyorum, bazen güzel ve farklı ürünlere rastlıyorum ama hep tükenmiş oluyor : ) Bir de şimdi reklamlarda gördüm yeni dekorazon com diye bir yer açılmış. Onu duyan var mı? Benim hoşuma gitti ama güven sorunum var : ) Alışveriş edeniniz var mı dekorazon'dan, nasıl sizce?

Dekorazon guzel gercekten. Bi de evim.net var oraya da bakabilirsin

kızlar burda da sürekli reklamı olan new looktan alışveriş yapanınız var mı? türkiyeye de teslimat yapıyorlar ama bir şeyler almadan önce danışmak istedim cesaret edemedim

kargo parası ödememek icin dx.com veya aliexpress var. Ama tabiki ürünler çinden geldiği için biraz uzun sürüyor.

DEKORAZON.COM DAN ALIŞVERİŞ YAPMAYIN MAĞDUR EDİYORLAR!!
26.08.2015 tarihinde aldığım ürünün gelmesi uzun sürünce arayıp elime ne zaman geçeceğini sordum. Verilen kargo takip numarası ile öğrendim ki kargo firması başka bir adrese teslim etmiş bile. Yanlış adres vermişler. Bugün 20.09.2015: Dekorazon.com'u hala, sürekli arıyor ve mağduriyetimin giderilmesi için çabalıyorum. Sürekli takip edeceklerini söylüyorlar fakat bana geri dönüş yapılmıyor. Üstelik ürününüzü kargo şubesinden kendiniz takip edin dediler. Paramı verin ürününüzü kendiniz takip edin dedim. Size yönlendireceğiz bekleyin deyip duruyorlar ürün başka bir kadında. Ama ben aramadıkça bana geri dönmüyorlar. Bu kadar sorumsuz bir site olamaz. Her yere yazıp başkalarının mağdur olmasını engelleyeceğim. ÜRÜNÜ DEĞİL SADECE PARA İADESİNİ İSTİYORUM DİYORUM ONU DA YAPMIYOR SADECE BEKLETİYORLAR.

X